Võistlustulle on jäänud viis meeskonda. On aeg hakata renoveerima hoove.
Cristóbal kuuleb lapse nuttu. Lucía suudleb Hernandot. Don Berengario noomib Dolorest.
Dogan vihastab Arzu peale ja naine jääb kahe tule vahele. Kumru pakub Enderile koostööd. Feyza keerab omakorda Cagatayd Yildizi vastu üles. Dogan ei luba Cagatayl enam ettevõttesse tulla. Cagatay vannub Doganile kättemaksu. Yildizil hakkab kõigest hoolimata Cagatayst kahju.
Cash uurib juhtlõnga. Harper kardab oma õe turvalisuse pärast. Tane ja Felicity plaanivad oma tulevikku.
Kemali vanemad saavad teada, et Kemal ja Nihan on taas kohtunud ja muutuvad väga murelikuks. Salih tahab enda ja Zeynepi suhte avalikustada, see plaan aga tüdrukule ei meeldi. Leyla teeb Kemalile ettepaneku nädalavahetusel saarele sõita.
Sissejuhatuseks näitame eelmise hooaja viimast episoodi. Sirje tunnistab Albertile tõtt. Kertu lükkab Eriku ettepaneku tagasi. Valter püüab Siirit lohutada. Indrek kutsub Mari üllatuseks Kadri neile külla. Mammu teeb stseeni. Gunnar lahkub salaja haiglast. Sirje saab ootamatu kirja...
Olivia räägib televisiooni jutusaates asju, mida hiljem kahetseb ja üritab seda Dani eest varjata. Nate kahtlustab, et vanaisa on Tripi kongresmeniks saamise nimel kõigeks valmis.
Tonio ja Julia jutule tuleb maruvihane isa, kes sai teada, et ta tütar tahab kloostrisse minna. Julia leiab loomulikult, et Luise võib nagu kõik teisedki ise otsustada, mida ta teha tahab. Üllatav on tema jaoks aga see, et ka Tonio ei toeta tütarlapse plaane. Julial pole aga mahti pikalt Tonio käitumise üle mõtiskleda, kuna tema meeli köidab üha enam ja enam Felix.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
58-aastane Aime elab koos oma poja ja poja perega oma tädi, 85-aastase Leida kolmetoalises korteris. Pidevalt on perekonda painanud ruumikitsikus, kuid olukorda komplitseerib veelgi eaka tädi Leida süvenev dementsus. Vastuseisust hoolimata paigutab perekond tädi lõpuks hooldekodusse, kus ta varsti sureb. Pealtnäha lahenenud olukord võtab aga ootamatu pöörded, kui Leida poltergeistina tegutsema hakkab ja kurja vaimu teod pereliikmetele eluohtlikuks muutuvad.
Õhtu!* H6:E122
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
Hotelli saabub Gemma, kes on kunagi tantsinud prints Williamiga ja otsib nüüd oma printsi. Oma armastust tulevad otsima ka müürsepp Alfie ja püstijalakoomik Louise. Elektrik Eddie tuleb hotelli aga juba teisele katsele.
Cash asub päästemissioonile. Dana elu ripub juuksekarva otsas. Madden viib ellu surmatoova plaani. Rose räägib Irene'ile šokeeriva tõe.
Kemali perel on raske tema otsuseid mõista. Asu jätab Kemali kaaslasena nii mõnelegi sügava mulje. Nihan aitab Zeynepi tema unistusele sammu võrra lähemale.
Charlotte'i ja Gallatini saabovad erilised külalised - kuus finalisti! Nüüd, mil mehed on neidude perekondadega tutvunud, on neidudel omakorda võimalus kohtuda Kurti ja Steveni lähedastega ja saada meeste kohta rohkem teada.
Villanelle leiab end ohtlikus olukorras lõksust, samal ajal kui Eve uurib võimalikku juhtnööri.
Sõbrad H3:E23
Rossi tagumikule ilmub kummaline nahatõbi. Phoebe ei oska valida, kas minna kohtama õpetaja või tuletõrjujaga.
Sõbrad H3:E24
Phoebe saadab Rossi kohtama naisega, kes oli kunagi kiilaspea. Monica õuduseks kavatseb Pete osaleda poksimatšil.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Caputo juhivõimed pannakse proovile ja vange ootab ees pikk öö isolatsioonis pärast seda, kui töötajad teevad rahutuks tegeva avastuse.
Pagasikontroll põhjustab ühe paarikese jaoks probleeme. Eoghan peab vastu võtma otsuse.
Tonio ja Julia jutule tuleb maruvihane isa, kes sai teada, et ta tütar tahab kloostrisse minna. Julia leiab loomulikult, et Luise võib nagu kõik teisedki ise otsustada, mida ta teha tahab. Üllatav on tema jaoks aga see, et ka Tonio ei toeta tütarlapse plaane. Julial pole aga mahti pikalt Tonio käitumise üle mõtiskleda, kuna tema meeli köidab üha enam ja enam Felix.