150 aastase meierei renoveerimine on seni kõige keerulisem ülesanne üldse.
Francisca lubab Carmelot aidata. Marcela pakub Matíasele lahendust. Alfonso palub Emilial rahulikuks jääda.
Dogan selgitab Enderile, et ei soovi temasuguse sepitsejaga suhet. Enderile on see suur hoop. Kumru saab haiglatöötajalt Denizilt teada, et Yildiz käis Kumru saladuse kohta infot hankimas. Seepeale otsustab Kumru Yildizit eksitada. Feyza kavatseb Cagatayle oma poja kohta tõtt rääkida, ent satub armukolmnurga keskele.
Kas Dana on oma juhtumit ise saboteerinud? Samuel siseneb uuesti Rose’i vaatevälja. John tahab Alfile muljet avaldada.
Noor tudeng Kemal kohtab bussis põgusalt imekaunist neidu, keda seejärel unustada ei suuda. See ei jää neil aga sugugi viimaseks kohtumiseks – saatusel on Kemali ja Nihaniga omad plaanid.
Mari sõidab Haapsallu, kus tal on Gunnariga usalduslik kohtumine. Siiril on uudiseid, mis Kertu endast täiesti välja viivad. Erik saab endale uue kolleegi, kellest ta püüab iga hinna eest vabaneda. Riina seab üles lõksu, kuhu Indrek mõtlematult sisse astub.
Blair ja Chuck hakkavad oma värske ja kuuma suhtega harjuma. Serena naaseb Euroopast koos uute saladuste ja uue kallima, Carter Baizeniga. Ka Nate saabub puhkuselt uue salapärase tüdruku Bree Buckley seltsis. Rufus, Dan ja Jenny veedavad suve Hamptonsis, harjudes van der Woodsenite luksusliku elustiiliga.
Kui Laura Mosny tuleb oma tütre ristimise kuupäeva tühistama, tunneb Julia, et see noor naine on raskes olukorras. Peagi ta kuulebki, et Laural on lapse isaga probleeme ning keskendub nii agaralt nende lahendamisele, et tal pole aegagi tunda kurvastust enda suhete purunemise pärast. Ootamatult saabub Berlinist Julia kallim Paul, kes kinnitab, et lahutab kohe naisest ja abiellub Juliaga. Tonio püüab Juliale mõistust pähe panna.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
Humoorikas lugu reklaamiagentuuris töötavast noorpaarist, kes on just ära renoveerinud ostetud maamaja, et veeta seal mõnusalt koos aega, linnakärast eemal. Paraku saabub aga juba esimestel päevadel nende õuele, justkui ei kusagilt, kummaline võõras mees, kes röövib neilt nii kodu kui meelerahu.
Õhtu!* H6:E116
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
Ponitalitaja Fabia loodab leida kaaslase, kes mõistab tema eluviisi. Ta kohtub maapoiss George’iga, kes naudib laskesporti. Inglise keele õpetaja George läheb kohtama raamatusõber Riaga, kes pole kunagi elus varem kohtingul käinud. Tööline David loodab leida armastuse hooldaja Denise’iga, kes armastab tantsida. Kas Denise’i lemmiktants saab paarile saatuslikuks? Saatesse naaseb ka Luca, kes otsib endale Essexi hõnguga neidu.
Xander on Rose'ile pinnuks silmas. Rose teeb raske otsuse. Marilyn võitleb oma süütundega.
Nihani ja Kemali kohal hõljuvad murepilved. Nihani saladus tuleb ema ees avalikuks. Kas see aga pehmendab Vildani südant?
Kui naised asuvad sõna otseses mõttes kulda kaevama, kisuvad asjad inetuks. Kullakaevamisvõistluse võitjad saavad preemiaks ihaldatud neljasilmahetki Steveni ja Kurtiga.
Ülipõnev Briti põnevussari, mis on aastate jooksul pälvinud 19 Emmy nominatsiooni. Ühte peategelast Villanelle'i kehastav Jodie Comer on võitnud oma rolli eest Emmy, teise peategelase Eve'i osatäitjana mängiv Sandra Oh aga Kuldgloobuse. Kui mõrvatakse Vene poliitik, saab igavlev MI5 turvatöötaja ülesandeks kaitsta sündmuse ainsat tunnistajat ning peagi leiab ta end kokkupõrkekursilt ohtliku ja erakordse palgamõrvariga.
Sõbrad H3:E7
Phoebe süül saab Monica poest ralliautokujulise voodi.
Sõbrad H3:E8
Chandleri ja Janice'i suhted pingestuvad tänu pealtnähtud suudlusele mööblipoes.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Miski ei jää kauaks varjule, kui emotsioonid lakke kerkivad, kuid Red, Healy ja Caputo püüavad rahu säilitada. Piperil on ärikonkurent.
Osade osaliste jaoks on käes armastuse päev, teistele aga murtud südame päev. Eelviimane nädal jõuab lõpule, kuid kas kupiido on armunoolega kedagi tabanud?
Kui Laura Mosny tuleb oma tütre ristimise kuupäeva tühistama, tunneb Julia, et see noor naine on raskes olukorras. Peagi ta kuulebki, et Laural on lapse isaga probleeme ning keskendub nii agaralt nende lahendamisele, et tal pole aegagi tunda kurvastust enda suhete purunemise pärast. Ootamatult saabub Berlinist Julia kallim Paul, kes kinnitab, et lahutab kohe naisest ja abiellub Juliaga. Tonio püüab Juliale mõistust pähe panna.