Võistlustulle on jäänud viis meeskonda. On aeg hakata renoveerima hoove.
Lõhe Camila ja Hernando vahel kasvab. Onésimo saadab Hipólito koolitusele. Adela külastab Franciscat.
Emiri ja Caneri jõupingutused Kumru telefonist tõendeid leida ei kanna vilja. Seekord tuleb Doganil Arzus pettuda. Yildiz pole nõus lahutama, kui Kumru talle kohtus tunnistajaks on. Kumru aga tahab, et Cagatay ja Yildiz võimalikult ruttu lahutaksid.
Johnil on suuremaid probleeme kui pohmell. Theo valib muusika asemel õpingud. Marilyn on Roo’ga õhukesel jääl.
Kemal saabub Istanbuli, ärikohtumisele Emiri firmasse. Zeynep palub Nihani abi oma näitlejakarjääri edendamisel. Nihanile tundub, et ta nägi Kemali ja ta läheb Leyla juurde, lootuses saada temalt infot.
Kertu ja Mari peavad nõu, mida Liisa ja Mammu plaani osas ette võtta. Erik on ootamatus olukorras ega leia kusagilt abi. Riina läheb üle igasuguse piiri. Urmase järjekordne muutumine tekitab Innas ja Albertis kahtlusi. Siiri teeb taas vale otsuse.
Esimene koolipäev on käes ja Jennyl on aeg võtta sisse uue kuninganna koht. Lily naaseb koju ja avastab, et kõik pole sugugi nii, nagu asjad temast jäid. Vanessa toakaaslaseks saab kuulus filmistaar Olivia Burke (Hilary Duff). Külalisstaarina teeb selles osas kaasa ka Tyra Banks.
Hingekarjase Tonio ja terapeut Julia koostöö sujub aina paremini, kuni nende juurde jõuavad Kati ja Yunus Amin. Täpsemalt tuleb Yunus Julialt nõu küsima. Tonio keskendub nende 12-aastasele pojale. Julia asub uurima Kati õnnetuse tagamaid, see viib ta kokku kunagise sõbra Felixiga ja soojad tunded löövad uuesti lõkkele.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Tiiu Sommer ja Kristjan Gold teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Tänase saate erikülalised on "Telehommik" saatejuhid Romi Hasa ja Kristjan Gold. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
Sarmikas ülemkelner Fred Sirieix kutsub vallalisi romantilisse luksuslikku hotelli Lõuna-Prantsusmaal. Romantikuid, kes otsivad seda õiget, ootab ees idülliline keskkond ja parim kosjasobitamisteenus. Esimesena tuleb hotelli modell Kelly, kes otsib sportlikku meest. Bruce, 57aastane koristaja, tahab ühe õnneliku naise jalust rabada. Joey, 26aastane eratreener, on andnud Fredile ülesanne leida talle esimene peigmees.
Edenil ja Remil napib inspiratsiooni. Marilyn kardab, et on kaotanud sõbra. Rose saab teada oma vanemate lahkumineku põhjuse.
Ees on Nihani ja Emiri viies pulma-aastapäev, kuid abielu pole sugugi roosiline. Nihan silmab üle aastate naasnud Kemali ja kaua alla surutud tunded ei lase end unustada.
Claudia ja tema kolm parimat sõbrannat otsustavad kõik kihluda ühes erilises kleidis, mida on edasi antud põlvest põlve - legendi järgi saab mehele iga naine, kes seda kannab. Ent kui tuleb Claudia kord see kleit selga panna, jätab ta poiss-sõber Mike ta sõna lausumata maha ning naine mõistab, et on otsinud armastust valest kohast.
Sõbrad H3:E13
Monica tahtejõud pannakse proovile, kui ta uuesti Richardiga kokku saab.
Sõbrad H3:E14
Phoebe satub kokku kunagise laulupartneriga, aga rivaalitsemisest ei tule head.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Lolly ja Judyt on äärmiselt paranoilised, raskendades sellega niigi pingelist olukorda. Red jääb tähtsaks sündmuseks vene traditsiooni juurde.
Allesjäänud saarelised peavad otsustama, kas saatesse jäävad Callum ja Molly või Mike ja Priscilla.
Hingekarjase Tonio ja terapeut Julia koostöö sujub aina paremini, kuni nende juurde jõuavad Kati ja Yunus Amin. Täpsemalt tuleb Yunus Julialt nõu küsima. Tonio keskendub nende 12-aastasele pojale. Julia asub uurima Kati õnnetuse tagamaid, see viib ta kokku kunagise sõbra Felixiga ja soojad tunded löövad uuesti lõkkele.