Romantilises komöödias proovib pühendumisprobleemidega Haley pähe oma vanaema “maagilist” pulmaloori, mille tagajärjel reisib ta tulevikku, kus tema ja ta pikaajaline poiss-sõber Scott on kahe lapsega õnnelikus abielus. Kas Hailey on valmis loori peast võtma ja valmis selleks, mis edasi tuleb?
Meeskond pöörab oma tähelepanu Stevenile, kes on pidanud seljatama elus raskeid väljakutseid ja vajab nüüd väilmuse valdkonnas nõu. Lisaks kohtuvad nad Fayega, kelle kogu energia kulub teiste tervendamiseks, kuid kes vajaks ka ise tervendamist.
Hooaeg* H19:E13
Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!
Ritale tuleb külla küpsetiste kuninganna Angeelika Kang, kellega koos uuritakse hea nisujahu, pärmi ning gluteeni rolli meie tervises ja küpsetistes. Koos jagatakse nippe, mida kindlasti küpsetades arvesse peab võtma. Kahe köögivõluri käte all sünnivad perfektsed kardemonisaiakesed, ootamatult põnev muretaigna-kodujuustu pirukas, lisaks üks värskendav suvejook, mida hea külalistele kiirelt valmistada. Loomulikult ei puudu saatest ka hea kohv ning põnevad pannkoogid.
Uue sarja esimeses osas kutsub James Martin meid oma kodusesse kööki, kus ta süveneb oma lapsepõlve pühade traditsioonilistesse maitsetesse, lisades veidi vürtsi kaugematest kohtadest.
Vastkihlunud paar otsib oma esimest ühist kodu Austinis, mis peaks asuma mõlema vanemate lähedal. Vaatamata ehituslikele ja eelarvelistele probleemidele, leiavad nad maja ja renoveerivad selle nii, et see sobib nende mõlema vastuolulise maitsega.
Michelle’i kavalerid saavad esimest korda taas kõik kokku ning oodata on draamat, üksteise leidmist ja võib-olla isegi mõnda pisarat. Viisteist meest saavad võimaluse selgitada oma möödalaskmisi, kuid kas nad suudavad ka päriselt oma tegude eest vastutada? Saatega liitub ka Michelle ise ning samuti näeme, mida on oodata Claytoni hooajast saates „Poissmees“.
Mõnusas romantilises komöödias saab Olivia teada, et ta parim sõbranna kavatseb abielluda karjakasvatajaga ja jätta linnaelu sinnapaika ning otsustab korraldada tüdrukuteõhtu rantšos. Mängu astub aga saatus ja Olivia armub rantšo omanikku.
Ehitaja Shannon Hughes remondib saja-aastast Craddocki häärberit, millel on uus omanik. Remondi käigus leiab ta maja keldrist pealuu ning käevõru, mis kuulub rohkem kui 20 aastat tagasi kadunud tüdrukule. Kui välja tuleb ka ohvri peidetud päevik, asub Shannon selle radadele uurima, kes selle salapärase mõrva taga on. Selguma hakkab, et kohalikus koolis on toimumas midagi väga kummalist.
Cherry ja ta meeskond aitavad kuue lapse ema Lisat, kes ihkab saada rohkem enesekindlust ja taasavastada oma naiselikkust. Veel aitavad nad Adeline'i, kelle imeline muutumine jätab ta pere sõnatuks.
Täna õhtul avab Lõuna-Austraalias uksed teine kodurestoran ning ema-poja Sonia ja Marcuse tiim loodab oma tülitsemise unustada, et kohtunikele rammusate pereretseptidega muljet avaldada.
Teerajaja. Geenius. Mässaja. Nende sõnadega saab iseloomustada Maria Sklodowskat, keda maailm tunneb rohkem nime all Marie Curie. Kartmatu otsija, kelle ühised avastused koos võitluskaaslase, armastatu ja abikaasa Pierre Curiega avaldasid tohutut mõju mitte ainult teaduse, vaid terve maailma käekäigule.
Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Turundusadministraator Emily peab viie menüü seast välja valima kolm, mille koostanud meestega ta pimekohtingule õhtust sööma läheb. Kas keegi neist on väärt ka teist kohtingut?
Tänases saates peab Alex Birminghamist välja valima viie menüü seast kolm, mille koostanud naistega ta pimekohtingule õhtust sööma läheb. Kas keegi neist on väärt ka teist kohtingut?
Demi tänab Jamie’d kohtingu eest. Jamie meelest on Luke M veidi paranoiline. Saarelised saavad sõnumi, mis teatab, et ees ootab uus väljakutse.
Teerajaja. Geenius. Mässaja. Nende sõnadega saab iseloomustada Maria Sklodowskat, keda maailm tunneb rohkem nime all Marie Curie. Kartmatu otsija, kelle ühised avastused koos võitluskaaslase, armastatu ja abikaasa Pierre Curiega avaldasid tohutut mõju mitte ainult teaduse, vaid terve maailma käekäigule.