Maggie Price ja Henry Ross osalevad kohaliku kirjastaja sünnipäevapeol, mis lõpeb tragöödiaga, kui sünnipäevalapse poeg isa auks korraldatud lavastuse käigus kogemata oma kasuvenna tapab. Maggie ja Henry peavad nüüd välja selgitama, kes asendas lavarelvas paukpadruni ehtsa kuuliga ja mis põhjusel seda tehti.
Cherry Healy ja ta spetsialistidest koosnev meeskond aitavad häirekeskuse töötajat Lornat, kes on maadelnud buliimiaga pea kogu oma täiskasvanuelu. Ta tahab uut stiili, samal ajal kui kuller Deborah on mures, sest pidusid täis minevik on oma jälje jätnud.
Rose otsib vastuseid oma mineviku kohta. Felicity toetub oma sõpradele. Alf kuuleb, aga kas ta kuulab?
Cash tahab oma õde kaitsta. Alfi suurepärane tuju äratab kahtlust. Xander väldib Kirbyt.
Felicity valmistub oma ründajale vastu astuma. Tane naaseb ja leiab eest tühja kodu.
Tane tunneb end abielust välja jäetuna. Eden ja Remi leinavad Lyrikut. Kirby seisab silmitsi Forrestiga.
Kirby tülitseb Forrestiga. Cash astub Harperi ja Dana eest välja. Alf tahab Roo’d tagasi.
James serveerib kodus tehtud roogasid, mis näevad välja, kui restoranitoidud.
Perekond muudab oma esimese kodu ostmise köögi renoveerimisega keerulisemaks. Nad loodavad, et tulemuseks on interjöör, mis sobib nii mehe eklektilise maitse kui ka naise lihtsa stiiliga.
Michelle’i teekond on jõudmas lõpule. Temaga liituvad ta vanemad ja õde, et tutvuda meestega, kes potentsiaalselt nende perega liitumas on. Kas kavalerid peavad tõestamispingele vastu? Pärast kohtumist perega ja viimast kahte kohtingut peab Michelle viimaks langetama oma otsuse.
Romantilises komöödias proovib pühendumisprobleemidega Haley pähe oma vanaema “maagilist” pulmaloori, mille tagajärjel reisib ta tulevikku, kus tema ja ta pikaajaline poiss-sõber Scott on kahe lapsega õnnelikus abielus. Kas Hailey on valmis loori peast võtma ja valmis selleks, mis edasi tuleb?
Alice ja Lacey on identsed kaksikud. Väljasõidul Trinidadi ja Tobagosse ajavad Alice'i boss ja Lacey äripartner nad omavahel segi. Kuna mõlema naise jaoks on liiga palju kaalul, et eksimus paljastada, otsustavad nad lihtsalt kaasa mängida. Kui olukorrad viivad ootamatute romantiliste hetkedeni, selgub, et nad mõlemad vajavad elult midagi muud, kui nad algselt arvasid.
Meeskond pöörab oma tähelepanu Stevenile, kes on pidanud seljatama elus raskeid väljakutseid ja vajab nüüd väilmuse valdkonnas nõu. Lisaks kohtuvad nad Fayega, kelle kogu energia kulub teiste tervendamiseks, kuid kes vajaks ka ise tervendamist.
Võistlus algab Lääne-Austraalias Perthis koos sõprade Tommy ja Rachiga. Esimeste söögitegijatena loodavad nad, et nende kodurestoran "The Saucy Spoon" pakub suurepäraseid toite ja toob häid punkte.
Ehitaja Shannon Hughes remondib saja-aastast Craddocki häärberit, millel on uus omanik. Remondi käigus leiab ta maja keldrist pealuu ning käevõru, mis kuulub rohkem kui 20 aastat tagasi kadunud tüdrukule. Kui välja tuleb ka ohvri peidetud päevik, asub Shannon selle radadele uurima, kes selle salapärase mõrva taga on. Selguma hakkab, et kohalikus koolis on toimumas midagi väga kummalist.
Sõbrad H3:E3
Monica kasutab pärast Richardist lahkuminekut vaba aega selleks, et moosi keeta ja kaalub ühtlasi kunstlikku seemendamist spermapangas.
Sõbrad H3:E4
Ross satub paanikasse, kui ta poeg Barbie nukuga mängib.
Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Võimlemisõpetaja Anton peab viie menüü seast välja valima kolm, mille koostanud naistega ta pimekohtingule õhtust sööma läheb. Kas keegi neist on väärt ka teist kohtingut?
Tänases saates peab muusik Robbie välja valima viie menüü seast kolm, mille koostanud naistega ta pimekohtingule õhtust sööma läheb. Kas keegi neist on väärt ka teist kohtingut?
Rebecca ja Jordan on just saarelt välja hääletatud ning kui järgmine paarike peagi neile järgneb, on kõik osalejad šokeeritud. Villas on ka uus noormees, kes paneb taas neidude südamed kiiremini põksuma.