Adela õnn pöördub. Fe üritab Mauriciole kõike seletada. Marcelal on Matíasele suur uudis.
Yildiz saab vestlusest Doganiga aru, et Kumrul on suur saladus ning tahab selle välja uurida. Feyza näitab Cagatayle, et üritab teda Yildiziga lepitamisel aidata, kuid tegelikult kasutab juhust Cagatayle lähenemiseks.
Tane tunneb end abielust välja jäetuna. Eden ja Remi leinavad Lyrikut. Kirby seisab silmitsi Forrestiga.
Chiara ja Davidi jaoks on koju naasmine emotsionaalne. Kas osalejatel on õnnestunud nende reeglitest kinni pidada?
Mari jagab oma kahtlusi ja hirme Valteriga. Kertu püüab Erikule mõistust pähe panna. Siiri tunnistab oma viga. Sirje otsustab Gunnari uue elustiili perekonna rahavankri ette rakendada. Mammul on Siimuga probleem. Riina saab oma tahtmise.
Tagasivaates 80ndatesse aastatesse näeme, kuidas 17-aastane Lily visatakse internaatkoolist välja ja kuidas ta põgeneb Los Angelesse oma õe juurde. Tänapäeva New Yorgis lähevad Blair ja Nate koos lõpuballile, kuid õhtu ei suju oodatud kombel ja võib arvata, et mängus on Chucki käsi.
Katjal ei ole elus ühtki pidepunkti – paar aastat tagasi lõpetas ta töö restauraatorina, et pühenduda oma vanemate eest hoolisemisele. Nüüd on mõlemad vanemad surnud ja Katja tahaks tööle naasta, kuid ühtegi vaba töökohta ei ole. Ta plaanib juba linnast ära kolida, kuid siis leiab oma vana õnnemündi. Seda peab ta saatuse märgiks ja otsustab minna Herzfeldti, kust tema isa kunagi selle õnnetähe mündi sai.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Romi Hasa ja Jaanus Koort teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Tänases saates on külalisteks armastatud raadiohääled Alari Kivisaar ja Maris Järva. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
Ehitaja Dan otsib uut armastust pärast katkenud kihlust. Värkse jurist Emily otsib usaldusväärset meest. Kas romantilisi komöödiaid armastav Ryan võib olla vastus tema soovidele? Vaibamüüja Nathan tahab jätta selja taha oma seelikuküti aastad ja läheb kohtingule jõulise Chloega. Ulmefänn Ryan kohtingumaailmas kogenematu, kuid just see ühendab teda filmihuvilise Katiega.
Kirby tülitseb Forrestiga. Cash astub Harperi ja Dana eest välja. Alf tahab Roo’d tagasi.
Film annab unikaalse võimaluse piiluda väärika hotelli telgitagustesse, kus valmistutakse esimest korda pärast koroonakriisi legendaarseks pärastlõunateeks. Hotellil on ka uus juht, kes on tulnud endast märki maha jätma.
Alice ja Lacey on identsed kaksikud. Väljasõidul Trinidadi ja Tobagosse ajavad Alice'i boss ja Lacey äripartner nad omavahel segi. Kuna mõlema naise jaoks on liiga palju kaalul, et eksimus paljastada, otsustavad nad lihtsalt kaasa mängida. Kui olukorrad viivad ootamatute romantiliste hetkedeni, selgub, et nad mõlemad vajavad elult midagi muud, kui nad algselt arvasid.
Sõbrad H3:E1
Ross tunnistab Rachelile, et tema fantaasiates liigub teatav "Tähesõdade" tegelane. Chandler elab koos Janice'iga ja tahab, et Joey naisega sõbraks saaks.
Sõbrad H3:E2
Ross püüab sõbrad muuseumi tähtsale tuluõhtule viia, aga mitmesugused juhtumid takistavad neil selleks riietuda.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Uustulnukad õhutavad nii rahvuslikke kui ka sisemisi konflikte, kuid Maria näeb selles oma võimalust. Judy erikohtlemine paneb kulmu kergitama.
Luke T jaoks ei lähe asjad hästi, samas Paige on just otsustanud olla Finniga koos. Mike ja Priscilla saavad hästi läbi.
Katjal ei ole elus ühtki pidepunkti – paar aastat tagasi lõpetas ta töö restauraatorina, et pühenduda oma vanemate eest hoolisemisele. Nüüd on mõlemad vanemad surnud ja Katja tahaks tööle naasta, kuid ühtegi vaba töökohta ei ole. Ta plaanib juba linnast ära kolida, kuid siis leiab oma vana õnnemündi. Seda peab ta saatuse märgiks ja otsustab minna Herzfeldti, kust tema isa kunagi selle õnnetähe mündi sai.
Dokumentaalfilm Eesti ühiskonnategelasest, kunagisest poliitvangist ja väga erilisest naisest Lagle Parekust. Tema rännak algab 1941. aastal ja jõuab välja tänapäeva. Lagle Pareki esimene reis viis teda juba lapseeas koos perega küüditatuna Siberisse ning aastakümneid hiljem poliitvangina Mordva vangilaagrisse. Nendest sündmustest hoolimata ei meenuta Lagle seda aega kui kannatuste rada, vaid pigem kui seiklust. Parek on ideaalne eeskuju mõistmaks, kuidas kõikide raskuste puhul saab jääda inimeseks. See on lugu inimese olemusest ja kirest elada. Sealjuures Lagle ei väsi kordamast oma ema tarkust: “Pole vahet, kus sa elad, peaasi, et sa inimeseks jääd“.