Raimundo käitumine üllatab kõiki. Adela saab kirja Ulpianolt. Beatriz ootab elevusega Matíasega kohtumist.
Canan ilmub Kumru ette ja räägib, et Dogan teadis Kumru salasuhtest juba ammu ning pakkus tema vaigistamiseks raha. Dogan teeb ettevalmistusi oma kättemaksuplaani teostamiseks, kuid temale ootamatult teeb Kumru teistsuguse käigu. Yildiz annab lahutuse sisse. Ka Yildiz kuuleb, et Dogan teadis Cagatay ja Kumru suhtest enne kõiki teisi ja läheb temaga rääkima. Arzu paljastab Enderi plaani ja Enderil on tükk tegemist, et Doganile endast paremat muljet jätta.
Felicity valmistub oma ründajale vastu astuma. Tane naaseb ja leiab eest tühja kodu.
Meeskonnad jooksevad ajaga võidu, et Chiara ja Davidi maja enne kohtunike saabumist valmis teha.
Kertu on Siiris pettunud. Mari paneb Indreku otsustava valiku ette. Sirje on Gunnari käitumisest endast väljas ning otsib abi Alberti ja Inna juurest. Erik saab oma oodatud kuulsuse, kuid probleemid alles algavad ja kõige enam kannatab Liisa...
Blair sunnib Georginat karistuseks varasema halva käitumise eest aitama teda õela plaani elluviimisel. Nate'i ja Chucki rivaliteet Blairi pärast jõuab haripunkti. Lily haub salaplaani, kuidas aidata Rufusel maksta Dani õppemaksu.
Smilla Witte kunagine suur unistus oli töötada kokana vanemate restoranis „Lumivalgeke järve ääres.“ Pärast ema ootamatut surma lahkus Smilla aga kodust. Nüüd jõuab ta üle pika aja taas koju ja seisab silmitsi oma minevikuunistusega.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
Mis juhtub kui sureb tõeline Don Juan ning teda ihaldatakse isegi peale surma? Kellel on õigus olla viimasel teekonnal ta kirstu kõrval, kellel puhata temaga kõrvuti kalmus ning kuidas teha seda nii, et kõik rahule jääksid? Just sellele küsimusele hakkavad lahendust otsima kadunukese kaks vanemat last Andres ja Leena, kelle isa lõi nende emadelt kunagi üle Koidu. Temalt omakorda aga järgmised naised.
Õhtu!* H6:E114
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
Jõuline Mabel otsib meest, kes temaga toime tuleks. Lesestunud Sonya otsib sõpra ning kohtub tõelise romantiku Grahamiga. Lilleseadja Charlotte unistab viiest pulmast ja läheb kohtama andmeanalüütik Adamiga. Sisekujundaja Luke otsib armastatut, kes sobituks tema suure ja lärmaka perega. Talle jääb silma baaris töötav Lewis.
Tane tunneb end abielust välja jäetuna. Eden ja Remi leinavad Lyrikut. Kirby seisab silmitsi Forrestiga.
Pärast draamat täis viimast lõkkeõhtut on kõik emotsionaalsed, kuna nii paarid kui ka vallalised kohtuvad taas.
Tänases saates peab Alex Birminghamist välja valima viie menüü seast kolm, mille koostanud naistega ta pimekohtingule õhtust sööma läheb. Kas keegi neist on väärt ka teist kohtingut?
Katariina ja Peeter hakkavad Elizabethi abiga oma vastsündinud poega Pauli koos kasvatama, püüdes samas eirata omavahelisi tundeid.
Sõbrad H2:E23
Phoebe saab tuulerõuged just siis, kui tema ekskallim välja ilmub.
Sõbrad H2:E24
Rachel nõustub olema pruutneitsi oma endise kihlatu pulmas.
Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Turvanõuete ränga rikkumise ja suure hulga uute vangide tõttu peab Caputo kasutusele võtma tõhusamad relvad. Asjad muutuvad Crazy Eyesi ja Lolly jaoks pisut liiga tõeliseks.
Draama jätkub, sest osalejatele tuletatakse taas meelde, et paradiisis pole midagi kerget. Molly ja Shaughna lahkuvad ning meenutavad viimaste päevade sündmusi.
Smilla Witte kunagine suur unistus oli töötada kokana vanemate restoranis „Lumivalgeke järve ääres.“ Pärast ema ootamatut surma lahkus Smilla aga kodust. Nüüd jõuab ta üle pika aja taas koju ja seisab silmitsi oma minevikuunistusega.