Lucía seab Camilale lõksu. Francisca otsib Emiliaga lepitust. Heriberto meelitab Graciat.
Yildiz teostab esimese osa oma plaanist Kumrule ja Cagatayle kätte maksta. Dogan tahab iga hinna eest oma tütre au päästa. Ender usub, et Dogani sassis suhted Kumruga võiksid talle kasuks tulla. Cagatay kahetseb oma viga.
Theo kogeb Remi raevu. Breele tuletatakse meelde tema tumedat minevikku. Kas Rose kohtub oma isaga?
Leigh ja Kristie saabuvad oma lahedasse koju ja asuvad erinevaid osi hindama. Kes riisub koore ja kellega polda rahul?
Sirje on kodus tagasi, kuid Gunnari ja Urmase kadumislugu muutub veel segasemaks. Liisa sõidab koos Andrese ja Joosuga Tartusse. Erik sobitab Siiriga tutvust. Siim tuleb Mammu juurde õhtusöögile. Haapsallu ilmub ootamatult Urmase abikaasa. Andrese ja Kertu suhted soojenevad.
Serena korraldab Jenny 16. sünnipäevaks väikese peo, aga asjad väljuvad kontrolli alt, kui Poppy Lifton muudab intiimse koosviibimise suureks seltskonnaürituseks. Vanessa nõustub nõrkushetkel abistama Chucki tema sepitsustes Blairi ja Nate'i vastu. Rufus nuputab, kuidas leida raha Dani õppemaksuks Yale'is.
Uus sari jutustab tuntud muinaslugusid tänapäevases võtmes. Pärast ema surma seisavad õed Rosalie ja Bianca silmitsi võlgadega. Kahel noorel disaineril avaneb võimalus töötada kuulsa moelooja heaks, tingimusel et nad võidavad oma kavanditega konkursi. Õdede sõprus ja ühtekuuluvus pannakse proovile. Kas neil õnnestub oma suhe päästa?
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
38-aastane väikelinna kassapidaja Elo varjab oma tööelus üle kõige fakti, et on paadunud kleptomaan, kes töövälisel ajal ei suuda kasutamata jätta ühtegi võimalust pisivargusi toime panna. Elo unistab päevast, mil saab sõita suurde linna ja varastada end tagasi hoidmata.
Õhtu!* H6:E111
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
Chris otsib uut algust ja loomaarsti kliinikus õena töötab Kaz loodab leida kellegi, kellega pere luua. Kaksikõdedel Hazelil ja Brendal on kõrini pettumust valimistavatest kohtingutest ja nüüd nad loodavad leida endale tõeliselt kihvtid kaaslased. Baaritöötaja Saskia loodab, et iirlasest automüüja Roisin kutsub ta ka teisele kohtingule.
Rose otsib vastuseid oma mineviku kohta. Felicity toetub oma sõpradele. Alf kuuleb, aga kas ta kuulab?
Alles jäänud vallalised liituvad paaridega viimastel ööbimisega kohtingutel.
Võimlemisõpetaja Anton peab viie menüü seast välja valima kolm, mille koostanud naistega ta pimekohtingule õhtust sööma läheb. Kas keegi neist on väärt ka teist kohtingut?
Katariinas tekitab nördimust see, et tema valitsusajal ei toimu Venemaal piisavalt tähendusrikkaid muudatusi. Püüdes kohut mugavustsoonist välja raputada, korraldab ta neile vembu, kaasates tõe paljastamiseks pärisorja.
Sõbrad H2:E17
Phoebe avastab plaadifirma, kes tahab "Räpakassi" välja anda. Joey koliks Chandleri juurde tagasi, aga Chandleril on juba uus toakaaslane...
Sõbrad H2:E18
Joey õuduseks tapetakse ära tema seebikangelane dr Ramoray. Phoebe aitab Chandleri ehmatuseks tal uue toakaaslasega kohaneda.
Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Daya hakkab sünnitama. Sophia kannatab vihakuriteo pärast. Stella aitab Piperil äriprobleemi lahendada. Taystee võtab endale uue rolli.
Rannamajas tunnistab Nas, et mõtleb Demile, kuid ei tunne temast puudust. Callum ja Molly õpivad teineteist lähemalt tundma ning Nas ütleb Evale, et peab teda atraktiivseks. Jess ütleb, et tahaks olla kellelegi pühendunud. Ta arvab, et Chedi võib usaldada.
Uus sari jutustab tuntud muinaslugusid tänapäevases võtmes. Pärast ema surma seisavad õed Rosalie ja Bianca silmitsi võlgadega. Kahel noorel disaineril avaneb võimalus töötada kuulsa moelooja heaks, tingimusel et nad võidavad oma kavanditega konkursi. Õdede sõprus ja ühtekuuluvus pannakse proovile. Kas neil õnnestub oma suhe päästa?