Õhtusöök kahele
E-N 20:30 · Kordus E, K-N 01:05, T 01:20

Õhtusöök kahele on saade, kus inimesed loodavad leida tõelist armastust toiduarmastuse abil. Tänases osas saab Christina viis erinevat menüüd, mille on kokku pannud potentsiaalsed kohtingukaaslased. Christina valib välja kolm meest, oma valiku teeb ta menüüde põhjal.

  • PäritolumaaSuurbritannia
  • Valmimisaasta2018
Saade on järelvaadatav 14 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H11:E2
Marcus
Videoinsener Marcus peab viie õhtusöögi väljanägemise põhjal välja valima kolm naist, kellega ka koos õhtust süüa. Kas keegi neist aga väärib ka teisele kohtingule minemist?
Duo 4
Duo 4
H11:E3
Leah
Manchesteris elav Leah peab viie õhtusöögi väljanägemise põhjal välja valima kolm meest, kellega ka koos õhtust süüa. Kas keegi neist aga väärib ka teisele kohtingule minemist?
Duo 4
Duo 4
H11:E4
Tyler
Surreys elav Tyler peab viie õhtusöögi väljanägemise põhjal välja valima kolm meest, kellega ka koos õhtust süüa. Kas keegi neist aga väärib ka teisele kohtingule minemist?
Duo 4
Duo 4
H11:E5
Ash
Londonist elav Ash peab viie õhtusöögi väljanägemise põhjal välja valima kolm naist, kellega ka koos õhtust süüa. Kas keegi neist aga väärib ka teisele kohtingule minemist?
Duo 4
Duo 4
H11:E6
Isabel
Brändisaadik Isabel peab viie õhtusöögi väljanägemise põhjal välja valima kolm meest, kellega ka koos õhtust süüa. Kas keegi neist aga väärib ka teisele kohtingule minemist?
Duo 4
Duo 4
H11:E7
Alex
Bridgendis elav Alex peab viie õhtusöögi väljanägemise põhjal välja valima kolm naist, kellega ka koos õhtust süüa. Kas keegi neist aga väärib ka teisele kohtingule minemist?
Duo 4
Duo 4