Francisca üritab Raimundot kaitsta. Mauricio ei taha Fed isegi näha. Lucía ja Hernando lähedus häirib Camilat.
Dogan nõuab Cagataylt kogu firma müümist temale, ent Cagatay pole nõus, mispeale vannub Dogan talle kättemaksu. Cagatay palub Feyzal Arzuga lähedaseks saada. Caner murrab Arzu koju sisse, et tema majast tõendeid leida.
Cash tahab oma õde kaitsta. Alfi suurepärane tuju äratab kahtlust. Xander väldib Kirbyt.
Meeskonnad sõdivad WAs, kus Chiara ja Davidi remondi lõpetamiseks on jäänud väga vähe aega.
Murakate perekond on juhtunust toibumas, ainult Indrek ei suuda firma hävingust üle saada. Kertu elab lastega üksinda ja püüab koos Andresega leida parimat lahendust Joosu jagamiseks. Erik valmistub telestaari eluks ning tahab selleks ära kasutada nii Riinat kui Siirit. Haapsalus on Sirjel uued plaanid, kuid Gunnari ja Urmase ootamatu tagasitulek ähvardab neile kriipsu peale tõmmata.
Georgina naaseb Upper East Side'ile, kuid see pole sama Georgina, keda meie tundsime. Chucki ja Nate'i sõprus on teelahkmel, sest mõlemad noormehed on huvitatud Blairist. Serena suhe Gabrieliga muutub järjest keerukamaks.
Mia töötab botaanikaaias ja armastab oma tööd, aga tema ema Helene soovib aia tulevikus Mia õele Marissale üle anda. Proua Holle, kes on aia hing, märkab, et Marissa ei sobiks aia eest hoolt kandma ja julgustab Miat aia juhi kohale kandideerima. Algab võitlus kahe õe vahel aia nimel. Kumb võidab?
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
Aasta on 1951 ning tegevuspaigaks teater, kus peale “Libahundi” etendust hargnevate sündmuste järel on järgmisel hommikul üks näitleja arreteeritud ning äraandja võib olla ükskõik kes neljast kolleegist.
Õhtu!* H6:E113
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
31-aastane plaatija Luca tahab leida endale korraliku kaasa ja viimaks tõestada, et ta ei mängi lihtsalt sihitult tüdrukute südametega. Pensioneerunud vanglaametnik Sandie loodab leida tennisetreener Chrisis endale aktiivse kaaslase, kellega vanaduspõlve veeta. Koolijuht Sarah’il on uljas soovidenimekiri. Kas matemaatikaõpetaja Charlie on õige kaaslane neile seiklustele? Autovaruosade müüja Lana loodab leida õnne projektijuht Luke’iga.
Felicity valmistub oma ründajale vastu astuma. Tane naaseb ja leiab eest tühja kodu.
Aset leiab paaride taaskohtumine viimasel lõkkeõhtul, kus nad otsustavad, kas lahkuvad saarelt koos, üksi või uute kaaslastega.
Turundusadministraator Emily peab viie menüü seast välja valima kolm, mille koostanud meestega ta pimekohtingule õhtust sööma läheb. Kas keegi neist on väärt ka teist kohtingut?
Elizabeth kuulutab, et Katariina laps sünnib 7 päeva pärast ja õukond alustab ettevalmistustega, mis hõlmavad ka Peetri ja Katariina vahelisi riitusi.
Sõbrad H2:E21
Kaks jõhkardit keelavad Chandleril ja Rossil Central Perki tulla.
Sõbrad H2:E22
Sõbrad korraldavad Rachelile üllatuspeo, kuhu ilmuvad tema mõlemad lahus elavad vanemad.
Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Juhtub imesid ja usku pöördumisi, kuid Piper ja Caputo teavad, et mõnda olukorda ei saa vaimsete vahenditega lahendada.
Pinged kasvavad, poisid on Casa Amourist tagasi ja on aeg muusikaks. Callum saabub tagasi koos Mollyga ning ütleb, et on kaotanud oma südame.
Mia töötab botaanikaaias ja armastab oma tööd, aga tema ema Helene soovib aia tulevikus Mia õele Marissale üle anda. Proua Holle, kes on aia hing, märkab, et Marissa ei sobiks aia eest hoolt kandma ja julgustab Miat aia juhi kohale kandideerima. Algab võitlus kahe õe vahel aia nimel. Kumb võidab?