Politseiuurija Maggie Price ja kulinaariaekspert Henry Ross uurivad Henry hea sõbra kahtlast surmajuhtumit. Oma köögis elutult leitud mehe surma asjaolude uurimine vallandab aga ohtliku sündmusteahela, mis ähvardab saatuslikuks saada nii Henry ja Maggie karjäärile kui ka nende tärkavale suhtele.
Endine riidepoe juhataja Lynn läks pensionile, et oma Parkinsoni tõve all kannatava ema eest hoolitseda.. Nüüd tahab Lynn stiilimuutumist enne abikaasaga taaskohtumist Austraalias. Puusepp Martyn on rutiinis kinni ja vajab abi, et sellest välja saada.
Hooaeg* H19:E12
Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!
Rita on sedakorda oma kööki kutsunud vinge kohvieksperdi Annar Alase, kes jagab inspireerivaid kohvitarkuseid. Kahepeale kokatakse valmis kohupiimapannkoogid, eriti hõrk kohvikastmes lambakints koos rosmariinivõis küpsetatud ahjukartulitega ning põnev versioon eestlaste ühest lemmik magustoidust, tiramisust.
James valmistab tujutõstvaid roogasid, sealhulgas kosutavat kabatšoki- ja laimisuppi.
Nüüd, kui neil on väike poeg, tahavad Lars ja Katherine oma kitsa Los Angelese üürikorteri avara kolme magamistoaga maja vastu vahetada. Kui nad leiavad õige kodu, sunnivad kasvavad kulutused neid oma renoveerimisplaane ümber mõtlema.
Hüvasti Minnesota! Michelle ja kolm finalisti saabuvad lummavatele Mehhiko randadele. Viimased katsumused nõuavad kavaleridelt oma piiride ületamist ning panevad nad end avama viisidel, mis neid ennastki üllatavad. Michelle tabab end mõttelt, kas on võimalik olla korraga armunud kolme mehesse.
Maggie Price ja Henry Ross osalevad kohaliku kirjastaja sünnipäevapeol, mis lõpeb tragöödiaga, kui sünnipäevalapse poeg isa auks korraldatud lavastuse käigus kogemata oma kasuvenna tapab. Maggie ja Henry peavad nüüd välja selgitama, kes asendas lavarelvas paukpadruni ehtsa kuuliga ja mis põhjusel seda tehti.
Shannon renoveerib Victoria-aegset häärberit, mis on jagatud korteriteks kehval elujärjel perekondadele. Paljud vabatahtlikud linnast tulevad talle appi. Kõik läheb libedalt, kuni kohaliku panga pahur juhataja leitakse surnuna. Tuleb välja, et pea kõigil oli põhjust pankuri surma soovida...
Cherry Healy ja ta spetsialistidest koosnev meeskond aitavad häirekeskuse töötajat Lornat, kes on maadelnud buliimiaga pea kogu oma täiskasvanuelu. Ta tahab uut stiili, samal ajal kui kuller Deborah on mures, sest pidusid täis minevik on oma jälje jätnud.
California majaomanikud on dilemma ees, kui nende ümberehitus ei lähe plaanipäraselt. Mees tahab muusikastuudiot ja naine soovib võõrustamiseks avatud kööki. Kas nad saavad hakkama suure renoveerimisega ja saavutavad kõik soovitu?
Miranda Wells on töökas noor lesk, kes näeb kõvasti vaeva, et hakkama saada Louisiana maapiirkonnas, kus ta kasvatab oma kolme last – Missyt, Gregi ja Bessi. Mirandal on suhe Tuckeriga, kelle rikkale perele kuulub restoran, kus Miranda töötab.
Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Nottinghamist pärit Josh peab viie menüü seast välja valima kolm, mille koostanud naistega ta pimekohtingule õhtust sööma läheb. Kas keegi neist on väärt ka teist kohtingut?
Nikitta Cardiffist peab viie menüü seast välja valima kolm, mille koostanud meestega ta pimekohtingule õhtust sööma läheb. Kas keegi neist on väärt ka teist kohtingut?
Callum ütleb poistele, et Molly meeldib talle väga. Ta arvab, et nad võiksid isegi voodit jagada. Tüdrukute villas üritab Shaughna end halvimaks ette valmistada.
Miranda Wells on töökas noor lesk, kes näeb kõvasti vaeva, et hakkama saada Louisiana maapiirkonnas, kus ta kasvatab oma kolme last – Missyt, Gregi ja Bessi. Mirandal on suhe Tuckeriga, kelle rikkale perele kuulub restoran, kus Miranda töötab.