Kulinaariaekspert Henry Ross kutsutakse loengut pidama luksuskuurordisse, kus politseiuurija Maggie Price juhtumisi puhkust veedab. Kui aga kuurordist leitakse tuntud ajakirjaniku vägivallatundemärkidega laip, peavad Henry ja Maggie taaskord jõud ühendama ja järjekordsele vandenõule punkti panema.
Cherry Healy ja ta meeskond aitavad endist linnapead Maryt, kes on kaotanud oma identiteedi ja enesekindluse ning endist koristajat Michelle'i, kes ei suuda ennast enam isegi peeglist vaadata.
Mackenzie näeb Justini halbades uudistes punast tuld. Eden on sõjajalal. Felicity koondab Summer Bay naised.
Theo uurib elu pärast Lyrikut. Eden ei loobu oma unistustest. Felicity saab pommuudise.
Cash saab vaenlase. Felicity on kahevahel. Paljastub Harperi ja Dana saladus!
Kas Cash viskab Dana huntidele? Justin võitleb Theo muusikukarjääri nimel. Bree teeb Remile helde pakkumise.
Theo kogeb Remi raevu. Breele tuletatakse meelde tema tumedat minevikku. Kas Rose kohtub oma isaga?
James jagab retsepte, mida saab valmistata igas sahvris leiduvatest toiduainetest.
Chad ja Kelsie soovivad osta oma esimest kodu Texase osariigis Austinis, kuna see sobib nende elustiiliga. Kui nad leiavad maja ja alustavad remonti, saab paar teada, et kõik pole üldse nii.
On kodulinnade külastamise nädal, kuid üllatusena toovad allesjäänud neli meest hoopis oma pered Michelle’i juurde Minneapolisesse. Michelle kaalub hoolikalt oma valikuid ja talle hakkab paistma, et kõik kavaleridest ei ole tegelikult armastuseks valmis. Õnneks tulevad talle appi kaks tema kõige paremat sõbrannat.
Politseiuurija Maggie Price ja kulinaariaekspert Henry Ross uurivad Henry hea sõbra kahtlast surmajuhtumit. Oma köögis elutult leitud mehe surma asjaolude uurimine vallandab aga ohtliku sündmusteahela, mis ähvardab saatuslikuks saada nii Henry ja Maggie karjäärile kui ka nende tärkavale suhtele.
Tõsielul põhinev film ornitoloogist ja ajakirjanikust, kes sõidavad Saint Lucia saareriiki Kariibi meres, sooviga päästa ohustatud linnuliiki, kes elab sealses džunglis. Nad armuvad sealsesse loodusesse ja selle käigus armuvad nad ka teineteisesse.
Endine riidepoe juhataja Lynn läks pensionile, et oma Parkinsoni tõve all kannatava ema eest hoolitseda.. Nüüd tahab Lynn stiilimuutumist enne abikaasaga taaskohtumist Austraalias. Puusepp Martyn on rutiinis kinni ja vajab abi, et sellest välja saada.
Nüüd, kui neil on väike poeg, tahavad Lars ja Katherine oma kitsa Los Angelese üürikorteri avara kolme magamistoaga maja vastu vahetada. Kui nad leiavad õige kodu, sunnivad kasvavad kulutused neid oma renoveerimisplaane ümber mõtlema.
Shannon renoveerib Victoria-aegset häärberit, mis on jagatud korteriteks kehval elujärjel perekondadele. Paljud vabatahtlikud linnast tulevad talle appi. Kõik läheb libedalt, kuni kohaliku panga pahur juhataja leitakse surnuna. Tuleb välja, et pea kõigil oli põhjust pankuri surma soovida...
Sõbrad H2:E15
Viimaks saabub õnnis hetk Racheli ja Rossi suhetes. Monica tutvub toitlustajatööd tehes põneva artistiga.
Sõbrad H2:E16
Joey läheb Chandleriga tülli ja otsustab välja kolida. Rachel ja Phoebe lasevad end tätoveerida. Monica isa saab teada, et tema tütar käib ta parima sõbra Richardiga.
Saates astub lavale kaks vallalist, kel avaneb võimalus valida unelmate kaaslane. Tulevase kohtingupartneri nägu ei näe kumbki saatekülaline, kuid see-eest on nende ees valla paljad kehad.
Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Manchesterist pärit Josh peab viie menüü seast välja valima kolm, mille koostanud naistega ta pimekohtingule õhtust sööma läheb. Kas keegi neist on väärt ka teist kohtingut?
Tänases saates peab modell ja iluduskuninganna Rehema viie menüü seast välja valima kolm, mille koostanud meestega ta pimekohtingule õhtust sööma läheb. Kas keegi neist on väärt ka teist kohtingut?
Tänases saates peab modell ja iluduskuninganna Rehema viie menüü seast välja valima kolm, mille koostanud meestega ta pimekohtingule õhtust sööma läheb. Kas keegi neist on väärt ka teist kohtingut?
Poisid suunduvad Casa Amori, kuid kas kellegi saatus muutub sellest?