Camila veenab Hernandot abi vastu võtma. Gracia üritab Adelat julgustada. Mauricio valmistub külast lahkuma.
Ender ja Asuman mõtlevad välja uue plaani – korraldada Cagatayle ja Yildizile pulma-aastapäeva üllatuspidu. Dogan usub, et Yildiz teab Kumru ja Cagatay suhtest ja laseb Cetinil naist jälitada. Kumru süda on murtud. Ömer pakub Kumrule tuge. Asuman sõimab Feyza näo täis.
Kas Cash viskab Dana huntidele? Justin võitleb Theo muusikukarjääri nimel. Bree teeb Remile helde pakkumise.
Pärast lõpuspurti on kohtunikel aeg hinnata, kuidas Leigh ja Kristie maja muutmisega toime tuldi.
Siiri on Erikust vaimustuses, kuid Kertus tekitab see kahtlusi. Riina esitab Indrekule ultimaatumi. Mammu suhtleb Siimuga ja Liisa tunneb end taas üksikuna. Erik saab telestuudios ootamatu rolli ja šokeerib kõiki. Indrek suudab oma sõna maksma panna. Maril tekib taas konflikt Siimuga.
Mõistlik Blair pöördub tunduvalt metsikuma elustiili poole. Vanessa veenab Nate'i andestama emapoolsele suguvõsale, kes Nate'i ja tema ema raskel hetkel hätta jätsid. Lily ja Rufus tahavad olla teineteisega täiesti ausad ning otsustavad vahetada nimekirju kummagi armukestest.
Becky on noor äsja ordineeritud vikaar, kes pole traditsioonides väga kinni ja satub seetõttu kirikuisadega konflikti. Ta saadetakse kogudusse kauges Cornwalli nurgas. Juba esimesel külaskäigul uude kodusse põrkab ta sõna otseses mõttes kokku kena noormehega ja neil tekib kohe hea klapp. Uus juhuslik kohtumine rõõmustab mõlemaid. Becky kurvastuseks selgub peagi, et just tema peab oma silmarõõmu varsti hoopis teise tütarlapsega paari panema.
Florist Gwen töötab suures hulgilaos ja naudib oma sümpaatse ülemuse tähelepanu. Kord aga, viies kalmistule tellitud lilli, komistab neiu ja kukub lahtisesse hauda. Teadvusele tulles näeb ta võluvat meest, kes pole ingel, vaid hoopis nägus kiirabiarst Lennard. Gwen tunneb, et nende vahel tekkis otsekohe särin ja ta tahaks mehega lähemalt tutvuda. Selgub aga, et Lennardil on tütar ja ema hoiatab Gweni sellise taagaga meeste eest. Ülemus näib talle palju parema partiina. Ühel päeval leiab Gwen aiast õhupalli, millega on kaasas kiri, kuid see pole talle...
Muusikaline versioon tõestisündind loost! Jaanis elab mugavat topeltelu kuniks kahe naise pidamine peaaegu lõpetab kõik ta suhted. Riukalik mõistus leiab aga lahenduse, mis ta suuremast katastroofist võiks päästa, vähemalt nii arvab Jaanis ise.
Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Tänase saate külalised on näitlejad Jan Uuspõld ja Ott Sepp. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
Koristamisfanaatik Fleur tahab olla täiuslik koduperenaine ning otsib selleks õiget abikaasat. Ekstsentriline Ian loodab, et Michaela aktsepteerib teda sellisena nagu ta on. Projektijuht Gracey tahab luua pere, kuid vaidlus seab ta sideme nägusa Meshachiga ohtu. Üksikema Nicky loodab leida tõelise armastuse Chrisiga ja saada üle laste kõrvalt suhte loomise raskustest.
Theo kogeb Remi raevu. Breele tuletatakse meelde tema tumedat minevikku. Kas Rose kohtub oma isaga?
Emotsioonid villades on laes, kui noortele hakkab kohale jõudma, milline on reaalsus pärast saarelt lahkumist.
Tõsielul põhinev film ornitoloogist ja ajakirjanikust, kes sõidavad Saint Lucia saareriiki Kariibi meres, sooviga päästa ohustatud linnuliiki, kes elab sealses džunglis. Nad armuvad sealsesse loodusesse ja selle käigus armuvad nad ka teineteisesse.
Sõbrad H2:E13
Rachel ja Monica kohtuvad filmivõtetel Jean-Claude Van Dammega. Chandler kohtub meikijaga, kes on temast sisse võetud. Joey saab filmis pisirolli.
Sõbrad H2:E14
Monica ja Racheli lõpuballivideo paljastab Monica kunagised mõõdud, Racheli nina suuruse ja selle, mis tunded on Rossil kogu aeg Racheli vastu olnud.
Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Caputo ja Piper seisavad silmitsi tööjõuprobleemidega. Norma rühmas leiab aset ime. Crazy Eyesi erootika jõuab personalini.
Pinged on taas kasvamas villas. Mike saab sõnumi, et neid ootab ees väljakutse „Snog, Marry, Pie“. Tüdrukud küsivad Jessilt, kelle ta valib.
Becky on noor äsja ordineeritud vikaar, kes pole traditsioonides väga kinni ja satub seetõttu kirikuisadega konflikti. Ta saadetakse kogudusse kauges Cornwalli nurgas. Juba esimesel külaskäigul uude kodusse põrkab ta sõna otseses mõttes kokku kena noormehega ja neil tekib kohe hea klapp. Uus juhuslik kohtumine rõõmustab mõlemaid. Becky kurvastuseks selgub peagi, et just tema peab oma silmarõõmu varsti hoopis teise tütarlapsega paari panema.
Eesti menufilm. Abiturient Mattias plaanib välismaale fotograafiat õppima minna, kuid tormiline armumine hulljulgesse Hannasse lööb kõik plaanid segamini. Bipolaarse häirega Hanna tõmbab Mattiase ohtlikku sündmustekeerisesse – püüdes tüdrukut päästa, sooritab poiss kuriteo, mis ähvardab ta aastateks trellide taha viia. Karistusest pääsemiseks on ainult üks viis – teeselda ainsat psüühikahäiret, mida ta tunneb. Bipolaarsust...