Emilia ei usalda Franciscat. Cristóbal süüdistab Carmelot põrumises. Gracia toetab Adelat igati.
Asuman kuuleb Cagatayd telefoniga rääkimas ja hoiatab teda, et teab, et tal salasuhe on. Ent Asuman usub, et Cagatay armuke on Feyza. Ta palub Enderilt abi. Ühtlasi rikub Asuman enda teadmata Yildizi plaani ning Yildiz peab nullist tõendeid koguma hakkama. Kumru mõistab, et on Cagataysse kõrvuni armunud. Cagatayst saab ametlikult Halit Cani isa.
Cash saab vaenlase. Felicity on kahevahel. Paljastub Harperi ja Dana saladus!
Saate ajaloo suurimas majas käib kibekiire tegevus. Meeskondadel on vähem kui kolm päeva, et sellest suurest tühjast lehest Leigh' ja Kristie unistuste kodu teha.
Sirje on Indias, kuid Gunnarist pole endiselt uudiseid. Mammu ja Liisa lepivad ära. Eriku uus karjäärivalik üllatab, kuid suurimaks üllatajaks on hoopis Volts. Albert on Pireti käitumisest nördinud. Mari teeb ootamatu otsuse. Liisa astub Maimu kaitseks välja ning ähvardab Erikut.
Abituriendid toovad lavale etenduse "Süütuse aeg" ja avastavad, et näidendi konfliktid peegelduvad ka nende eraelus. Serena on lavastajast sisse võetud. Blair kuuleb halbu uudiseid oma tuleviku kohta ning korraldab nõiajahi süüdlase leidmiseks. Dan ja Rachel tõotavad teineteisest eemal hoida, kuid ei suuda oma lubadust pidada.
Jacky Daviese jaoks ei ole džinni tootmine nende väikeses perekonna viinakojas lihtsalt töö, vaid tema kutsumus. Tema isal on aga viinakojaga omad plaanid.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
Kõrvalsuhtest armuvõrku! 30-aastane abielus ja kahe lapsega Paul saab oma armukese Agnese käest teada, et ootab last. Agnese soov on, et ettevõtjast Paul oma pere hülgaks ja hoopis temaga kooselu alustaks. Kompromissina tehakse kokkulepe, et Paul maksab korralikult lapsele elatist, kuid muul moel teda oma ellu ei võta. Lapse kasvades pole Agnes aga sellise lahendusega rahul ja üritab Pauli järjest suurema survega panna poja elus osalema, vastutama ning leiab ettekäändeid ka üha rohkema raha küsimiseks. Sellest häiritud Paul kohtub aga ühel õhtul 10 aastat hiljem pubis alkoholijoobes Taunoga, kes paneb ta kahtlema, kas Paul ikka ongi Eero isa...
Õhtu!* H6:E110
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
Advokaadi abi Bethany otsib kedagi, kellega pere luua. Oma sünnipäeva tähistav Theodora otsib pärast oma 46 aastat kestnud abielu lahutamist romantikat, teda püüab ära võluda lesestunud Simon. Rekkajuht Beth ja piloot Aristos püüavad toime tulla oma vastandlike kohtingumuredega. Connor püüab tõestada kruiisilaeval töötavale Stephaniele, et ta on valmis tõsiseks suhteks.
Kas Cash viskab Dana huntidele? Justin võitleb Theo muusikukarjääri nimel. Bree teeb Remile helde pakkumise.
Paarid saavad võimaluse saata teateid, kuid teod on sõnadest valjemad.
Nikitta Cardiffist peab viie menüü seast välja valima kolm, mille koostanud meestega ta pimekohtingule õhtust sööma läheb. Kas keegi neist on väärt ka teist kohtingut?
Palee ümbruses luusib krokodill ja Archie lööb palees lärmi, pidades seda Katariina juhtimise vastu suunatud halvaks märgiks.
Sõbrad H2:E11
Rossi eksnaine ja tolle lesbiline armuke panevad leivad ühte kappi. Joey saab rolli seebisarjas.
Sõbrad H2:E12
Joey hakkab käima naisega, kes ei suuda vahet teha Joey seebikangelasel ja päris elul. Phoebe kutsutakse lastele laulma, kuid laulusõnad jahmatavad lapsevanemaid.
Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Pennsatucky, Piper, Crazy Eyes ja Lorna saavad oma uute austajatega lähedasemaks. Pinged Sophia ja Gloria ning Alexi ja Lolly vahel eskaleeruvad.
Nas saab sõnumi, kus kõigil paaridel kästakse välja valida kaks paari, kes kõige vähem üksteisega sobivad.
Jacky Daviese jaoks ei ole džinni tootmine nende väikeses perekonna viinakojas lihtsalt töö, vaid tema kutsumus. Tema isal on aga viinakojaga omad plaanid.