Adela mõistab Francisca kannatusi. Fe nõustub Mauriciole kõigest rääkima. Beatrizi käitumine häirib Matíast.
Yildizi plaan toimib – Kumru näokreemi esitlusel puhkeb suur skandaal. Ender on Doganiga tekkinud lähedusest elevil, kuid kohtab Dogani kodus naist Arzut, kes esitleb end Dogani abikaasana. Dogan kutsus Arzu ettevõttesse oma paremaks käeks. Arzul on head suhted ka Kumruga. Yildizi peas küpseb juba uus plaan, kuidas Kumrut avalikkuse ees häbistada.
Sõbrad eiravad Kirbyt. Bree teeb ettepaneku maja vahetada. Justin mängib halastamatut.
Tweed Headsis on kätte jõudnud kohtumõistmise päev. Kõik proovivad veel viimased detailid korda saada enne, kui austatud kohtunikud Laurence Llewlyn-Bowen, Wendy Moore ja Drew Heath nendeni jõuavad.
Indrek ei mõista Mari otsust Romani suhtes, kuid õigustab ennast Riina osas. Valter paneb Kertu keerulisse olukorda. Albert on Pireti käitumisest nördinud. Urmas saab aru, et Gunnar plaanib midagi. Andres toob lapsed koju, kuid Kertuga kohtumine võtab oodatust hoopis erineva pöörde.
Barti testament on ette loetud ning Basside impeeriumi saatus selgunud. Rufuse ja Lily suhet pingestab Rufuse soov hankida üksikasju lapse kohta, kelle olemasolust ta ei teadnudki. Dan uurib välja Rufuse ja Lily saladuse ning peab nüüd otsustama, mida shokeeriva infoga peale hakata.
Grace Kenti unistus on saada kostüümikunstnikuks. Isa Clive'i kinos on ta lapsest saati kõiki filme näinud. Selgeltnägija ennustab Grace'ile, et ta kohtab unistuste meest ning viis aastat hiljem toovad nimelt selle mehe otsingud teda tagasi Cornwalli. Robert tegutseb seal arstina. Kuid Grace peab mehes sügavalt pettuma...
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
Anni tutvub ühel kaunil päeval rannas Egoniga, kes päästab ta kiusava ja ahistava võõra noormehe küüsist. Egoniga tormiliselt areneva suhte kõrval ei jagu Annil enam oma sõbranna Heleri jaoks nii palju aega kui enne. Nii harjubki Heleri taas üksi käima ja olema, kuni ühel päeval randa minnes puutub kokku seal aega veetva Egoniga, kes pole seal aga mitte sugugi Anniga. Heleri otsustab nähtust ka Annile rääkida. Muidugi ei usu Anni algul Heleri juttu nii et viimasel ei jää lõpuks muud üle kui seada sõbranna ise silmitsi alasti tõega.
Õhtu!* H6:E107
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
Juustuvalmistaja Archie loodab leida tõelise armastuse Emmas, kellel on varrukast võtta hulgaliselt juustunalju. Tätoveerimisstuudio juhataja ja retrofänn Donna läheb kohtama 1950. aastate fänni Anthonyga. Kas ettevõtja Francesca leiab tõelise armastuse ameeriklasest ärijuhiga? Stjuuardess Demi kardab, et ta peletab mehi eemale, kuid Arron võtab sihiks vastupidise tõestamise.
Mackenzie näeb Justini halbades uudistes punast tuld. Eden on sõjajalal. Felicity koondab Summer Bay naised.
Poiste villas läheb olukord kuumaks, samas kui nende tüdrukud juurdlevad vallaliste kavatsuste üle.
Manchesterist pärit Josh peab viie menüü seast välja valima kolm, mille koostanud naistega ta pimekohtingule õhtust sööma läheb. Kas keegi neist on väärt ka teist kohtingut?
Katariina, Orlo ja Velementov alustavad Venemaa valitsemist ning peagi ilmnevad ka ootamatud takistused. Peeter tegeleb koduarestis enesearenguga, kuid võitleb Katariinalt välja õiguse kroonimistseremooniast osa võtta ja krooni üle anda.
Sõbrad H2:E5
Sõbrad avastavad, et pooled neist on vaesed ja pooled rikkad. Seksikas naine helistab eksikombel Chandlerile, kes juhust kasutamata ei jäta. Monica vallandatakse töölt.
Sõbrad H2:E6
Chandler ja Joey käivad Rossi pojaga linna peal. Nad kohtuvad nii mõnegi kena tüdrukuga, kes peavad neid aga last kasvatavateks elukaaslasteks.
Saates astub lavale kaks vallalist, kel avaneb võimalus valida unelmate kaaslane. Tulevase kohtingupartneri nägu ei näe kumbki saatekülaline, kuid see-eest on nende ees valla paljad kehad.
Norma tervendav võime tõmbab ligi aina rohkem uskujaid. Piper alustab uue äriga. Caputo laseb lahti uued töötajad.
Leanne teatab Michaelile, et pole temast enam huvitatud ning Sophie tunnistab Wallace’ile, et ta pole kindel, kas jätkata Connoriga. Nas teatab rannahüti elanikele, et ootab juba Demiga tutvumist.
Grace Kenti unistus on saada kostüümikunstnikuks. Isa Clive'i kinos on ta lapsest saati kõiki filme näinud. Selgeltnägija ennustab Grace'ile, et ta kohtab unistuste meest ning viis aastat hiljem toovad nimelt selle mehe otsingud teda tagasi Cornwalli. Robert tegutseb seal arstina. Kuid Grace peab mehes sügavalt pettuma...