Kõik rõõmustavad Raimundo pääsemise üle. Marcela kannatab Matíase pärast. Lucíal on uus eesmärk.
Yildiz pingutab kõvasti selle nimel, et Cagatay petmise kohta piisavaid tõendeid koguda. Yildiz hakkab kosmeetikafirmaga koostööd tegema. Kumru läheb endast tõsiselt välja, kui teda süüdistatakse võltsitud luksuskotiga üritusele tulekus. Dogan vihastab Kumru peale, selgitades, et too ei tea, mis elus tegelikult oluline on. Emir laseb Cagatay ja Kumru armupessa salaja kaamerad üles panna. Ender arvab, et Kumrut kiusab mõni ta vaenlane ning pakub talle oma abikätt.
Theo uurib elu pärast Lyrikut. Eden ei loobu oma unistustest. Felicity saab pommuudise.
Meeskonnad lähevad Victoriasse, kus võistlushimuline paar Leigh ja Kristie on valmis andma neile oma rannamaja võtmed.
Mari püüab Sirjet ümber veenda, kuid tulutult. Andres palub Indrekult teenet. Mammu on Liisa peale pahane. Siiri on Haapsalu sündmustest põnevil. Mari ei mõista, miks Indrek Riinat ei talitse. Liisa on endast väljas ning otsib lohutust Eriku juurest. Urmase otsingud viivad ehmatava leiuni.
Blair haub kurje salaplaane uue õpetaja Racheli vastu. Chuck ärkab hotellis ilma ühegi mälestuseta eelnevast ööst ning üritab Nate'i ja Vanessa abiga pilti kokku panna.
Lilly on noor, andekas ja tulvil ideid. Ta lõpetas Londonis moekooli ja avas Cornwallis oma ateljee. Kui ootamatult tuleb Londonist perspektiivikas tellimus, võib õige kanga leidmine muutuda komistuskiviks.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
Alati ei ratsuta õnnetu printsessi juurde prints valgel hobusel. Ta võib olla üsna tagasihoidliku olemisega mees, kes näib toovat lahenduse üksikema Aire ellu. Ainult, et tal on üks saladus - ja kui seda Aire teadnud oleks, siis ei oleks see lugu kunagi alanudki.
Õhtu!* H6:E109
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
Pulmafotograaf kohtub graafilise disaineri Louise’iga, kes otsib püsisuhet. Neid ühendavad murtud südamed, kuid Louise’i peotrikk ähvardab klapi lõhkuda. Laulja Debbie suurim soov on pääseda esinemistel ligitükkivatest purjus meestest. Lahutatud Clayton otsib enda ellu jõulist naist ja kohtub otsekohese jutuga ärianalüütik Bunmiga. Batuudiakrobaat Josh puistab turundaja Bethanyle südant oma raskest kaotusest. Kas kellegi vahel süttib ka tõeline armuleek?
Cash saab vaenlase. Felicity on kahevahel. Paljastub Harperi ja Dana saladus!
Kristen ja Julian leiavad viisi klaarida probleeme, mis neid edasi minemast takistavad.
Nottinghamist pärit Josh peab viie menüü seast välja valima kolm, mille koostanud naistega ta pimekohtingule õhtust sööma läheb. Kas keegi neist on väärt ka teist kohtingut?
Osmanite suursaadik teeb Katariina juurde visiidi, kuna piirkondade vahel on suured pinged.
Sõbrad H2:E9
Phoebe saab teada, et mees kõigil perefotodel polegi ta isa ja püüab leida oma õige isa. Chandler ja Joey venitavad jõulukinkide ostmisega liiga kaua.
Sõbrad H2:E10
Monica avastab, et Lõbus Bobby polegi lõbus, kui ta parasjagu purjus pole. Rachel hakkab käima Russiga ega märka temas mingit sarnasust Rossiga.
Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Liiga palju vange näib olevat muutunud usklikuks, nii et rabi tuleb külla. Leanne püüab Norma järgijaid kokku koondada.
Kolmas nädal armastuse saarel on täies hoos. Seekord peab keegi tüdrukutest oma asjad pakkima. Mike peab valima sophie ja Leanne’i vahel ning otsustab Sophie kasuks. Leanne on šokeeritud. Jess tunnistab Mike’ile, et ei tea, kas suhtleks Luke’iga väljaspool saadet ning see süstib Mike’i taas lootust.
Lilly on noor, andekas ja tulvil ideid. Ta lõpetas Londonis moekooli ja avas Cornwallis oma ateljee. Kui ootamatult tuleb Londonist perspektiivikas tellimus, võib õige kanga leidmine muutuda komistuskiviks.