Lucía tutvustab Beatrizile oma religiooni. Mauricio langetab otsuse. Matías kaotab suure summa.
Yildiz otsustab Cagatay ja Kumru salasuhtest Emirile rääkida, et temalt abi paluda. Feyza ja Ömer lähevad sõbralikult lahku. Cagatay palub Feyzal Dogan nende poole võita. Feyza usub, et selleks aitab sillutada teed Arzu. Enderi suureks pettumuseks valitakse Arzu ettevõtte tegevjuhiks. Ender mõistab, et tal tuleb leida viis uuest vaenlasest lahti saamiseks.
Mackenzie näeb Justini halbades uudistes punast tuld. Eden on sõjajalal. Felicity koondab Summer Bay naised.
Ema ja tütart Kimi ja Michelle'i ootab emotsionaalne koju naasmine Tweed Headsis.
Sirje on Gunnari lahkumisest löödud ning Inna püüab talle toeks olla. Kuid samal ajal on kadunud ka Urmas... Andres kohtub Maimut külastades ootamatult ka Erikuga. Mammu leiab uusi sõpru, kuid Mariga tuleb sellest pahandus. Sirje saab teada, kuhu Gunnar sõitis. Andres hoiatab Kertut.
Kes pääseb soovitud eliitülikooli? Serena võtab ühendust uue õpetajaga, kel pole aimugi, mis juhtub, kui ta paneb Blairile elu esimese nelja. Chuck leiab endale ootamatu liitlase võitluses Bassi impeeriumi eest. Nate ja Vanessa veedavad romantilise õhtu ooperis.
Flora veedab puhkuse koos oma poja Luke'iga ema Lizi juures. Kuna poisil on diagnoositud tähelepanuhäire, siis puhkus maal peaks talle hästi mõjuma. Luke satub loata naaberkrundile, mille peremees on külas tuntud tusase oleku poolest. Flora kohtub lapsepõlvesõbraga ja kõik võtab hoopis ootamatu pöörde...
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
Lõbus külalugu viib meid vabariigi alguspäevadesse, kus heausklikud külaelanikud avastavad maavälised jõud ning panevad nad kohe ka enda kasuks ka tööle. Küla hakkab koguma au ja kuulsust. Kogu edulugu muutub aga hapraks tõe selgudes.
Õhtu!* H6:E108
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
Üliõpilane Afope otsib meest, kes oleks emotsionaalselt sama vaba kui ta ise. Ärinduses töötav Luke püüab üle saada oma pahapoisi renomeest ning läheb kohtama perfektsionistist Adamiga. Talunik Chris toob kontoriassistent Diane’le kingiks peete. Kehalise kasvatuse õpetaja Jude loodab leida armastuse värbaja Laureniga, kuid õnnetu juhus võib rikkuda nende sideme.
Theo uurib elu pärast Lyrikut. Eden ei loobu oma unistustest. Felicity saab pommuudise.
Draama klaaritakse ära ja paarid uurivad, mida tähendab, et reegleid pole.
Tänases saates peab modell ja iluduskuninganna Rehema viie menüü seast välja valima kolm, mille koostanud meestega ta pimekohtingule õhtust sööma läheb. Kas keegi neist on väärt ka teist kohtingut?
Katariina lein Leo kaotamise pärast ülestõusu ajal jõuab talle lõpuks kohale. Peetri roll Leo surmas ja asjaolu, et ta oli just aadliku mõrvanud, nõuavad karistust. Katariina paneb Peetri koos tema mumifitseeritud emaga luku taha.
Sõbrad H2:E7
Purjus Rachel avaldab Rossi automaatvastajale oma tunded. Nüüd seisab Ross valiku ees - kas Julie või Rachel.
Sõbrad H2:E8
Ross hakkab Julie ja Racheli vahel valides koostama nimekirja mõlema puudustest ja eelistest, kuid selgub, et see on viga.
Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Piper muutub oma uue ettevõtte arendamiseks loominguliseks. Crazy Eyesi ulmeline seksilugu draamatunnis on hitt. Alex ei usalda uut kinnipeetavat nimega Lolly.
Unustamatu nädal täis draamat, nalja, flirti ja romantikat hakkab taas otsa saama. Ootamas on taas hulk saatusepöördeid ning kõik annavad endast maksimumi, et saarele jääda.
Flora veedab puhkuse koos oma poja Luke'iga ema Lizi juures. Kuna poisil on diagnoositud tähelepanuhäire, siis puhkus maal peaks talle hästi mõjuma. Luke satub loata naaberkrundile, mille peremees on külas tuntud tusase oleku poolest. Flora kohtub lapsepõlvesõbraga ja kõik võtab hoopis ootamatu pöörde...