Romantiline seiklusfilm kunstiajaloolasest Maddie Turnerist, kes on ekspert nii vanade artefaktide kui meeste peletamise alal. Muuseumi rikka annetaja soovil läheb ta Kariibidele otsima legendaarset armastajate kivi. Saarel kohtab ta aga usaldamisraskustega hotelliärimeest Andrew Fitzpatricku, kes aitab teda otsingutel. Kas on võimalik, et Maddie leiab lisaks kivile ka tõelise armastuse?
Cherry kohtub kahe inimesega, kes on kaotanud elus sihi ja peavad end nüüd taasavastama. Sarah on kurnatud üksikema kuuele lapsele ja vajab endale aega. Samal ajal on endise hasartmängusõltlase Steve'i elus ette tulnud mitmeid süngeid pöördeid.
Cash saab kokku vana sõbraga. Rose otsib oma bioloogilist isa. John peab tunnistama oma viga.
Xander ja Rose ei saa kokkuleppele. Cash on kahevahel.
Kas Eden saab Cashi usaldada? Dana riskib oma paljastumisega. Rose otsib oma juuri.
Justin tegeleb Lyriku kahjukontrolliga. Harper püüab Danat ohjeldada. Kirby annab Rose’ile nõu.
Sõbrad eiravad Kirbyt. Bree teeb ettepaneku maja vahetada. Justin mängib halastamatut.
James näitab, kuidas kodus valmistatud retseptidega saab ka tavalise argipäeva erakordseks muuta. Ta valmistab klassikalise krevetikokteili, lambaprae koos omatehtud piparmündiželee ja luksuslikult vanillis kuivatatud lõhega. Toiduajaloolane Gerard Baker paljastab tuntud maiuspala - trühvli - ajaloo. Lisaks külastatakse Dorseti jahuveskit, kus toodetakse piirkonna parimat, auhindu võitnud orgaanilist jahu.
Austinis, Texases, teevad vastabiellunud kinnisvaramaakler ja peatöövõtja koos oma esimest renoveerimisprojekti ning satuvad probleemidesse, kui eelarve kasvab hüppeliselt.
Michelle ja ta allesjäänud kavalerid suunduvad neiu kodukohta Minneapolises. Noormehed õpivad tundma nii Michelle’i juuri kui minevikku ja kuigi neil on lõbus ei pääseta ka sel väljasõidul intriigidest. Kas Michelle suudab otsustada, kes lahkub ja kes jääb?
Tunnustatud kulinaariaeksperdi Henry Rossi hea sõbra tipprestoranis toimub jõhker mõrv, mida määratakse lahendama särtsakas politseiuurija Maggie Price. Kuna Henry tunneb end kokandusmaailmas koduselt, pakub ta Maggie'le abi, et kahekesi koos mõrva sooritaja ja motiiv välja selgitada.
Üksikema Alice on saamas ettevõttes partneriks, kuid ta teel on üks takistus – iga-aastane partnerite perepuhkus. Alice palkab Jacobi hoolitsema tema 9aastase tütre eest, kui ta koos oma poiss-sõbra ja konkurendi Maxiga tööasju ajab. Kas Alice suudab kõike: saada partneriks, luua lähedane side oma tütrega ja võita endale oma unistuste mees?
Jätkuvalt oma surnud ema leinava Jo enesekindlus on täiesti olematu. Zorah, kes on alati eelkõige teiste peale mõelnud, tahab nüüd midagi ka enda heaks teha.
California paar satub köögi renoveerimisel silmitsi suurte probleemidega, kui nende eelarve kõrbeb. Kui nad leiavad endale ideaalse koha, siplevad nad põlvist saati ehitusprobleemides.
Ehitaja Shannon Hughes on lõpetanud just võõrastemaja remondi oma parimale sõbrannale Jenniferile. Linna saabub kirjanik Macintyre, kelle ostetud maja remonti vajab. Kui mees kokkulepitud päeval kõnedele ei vasta, selgub, et ta on tapetud. Lahti hakkab kooruma põhjus, miks ta tapetud võib olla - nimelt on mehe majja peidetud 10 miljoni dollari eest kalliskive ning Shannon on sattunud keerisesse, kus peab leidma süüdlase, sest ohus on tema ja ta lähedased.
Sõbrad H2:E3
Tüütu naaber Heckles jätab surres kogu oma vara Monicale ja Rachelile. Chandler avastab, et tema elu sarnaneb liigagi palju veidra Hecklesi omaga.
Sõbrad H2:E4
Phoebe abiellub homoseksuaalse Kanada iluuisutajaga, et see töölooa saaks. Ross otsib Rachelilt abi, kuidas Juliega voodis olla.
Saates astub lavale kaks vallalist, kel avaneb võimalus valida unelmate kaaslane. Tulevase kohtingupartneri nägu ei näe kumbki saatekülaline, kuid see-eest on nende ees valla paljad kehad.
Saates astub lavale kaks vallalist, kel avaneb võimalus valida unelmate kaaslane. Tulevase kohtingupartneri nägu ei näe kumbki saatekülaline, kuid see-eest on nende ees valla paljad kehad.
Saates astub lavale kaks vallalist, kel avaneb võimalus valida unelmate kaaslane. Tulevase kohtingupartneri nägu ei näe kumbki saatekülaline, kuid see-eest on nende ees valla paljad kehad.
Crewest pärit Kia peab viie menüü seast välja valima kolm, mille koostanud meestega ta pimekohtingule õhtust sööma läheb. Kas keegi neist on väärt ka teist kohtingut?
Personaaltreener Junaid peab viie menüü seast välja valima kolm, mille koostanud naistega ta pimekohtingule õhtust sööma läheb. Kas keegi neist on väärt ka teist kohtingut?
Connagh on just saarelt koju saadetud. Uute paaride moodustamisel tahtis Siannise valida Luke T, kuid Rebecca jõudis temast ette.
Dokumentaalfilm raske haigusega võitlevast sepast, kes võtab ette oma elu viimase suure tellimuse – damaskuse terasest mõõga valmistamise. Peategelane on sepp Taimo Kõrvemaa, keda hüütakse Sepa Tomiks, aga ka Damaskuseks, sest ta on üks väheseid meistreid Eestis, kes valdab tehnikat, kuidas damaskuse terasest mõõka valmistada. Filmi teljeks ongi maausuliste poolt mõõga valmistamine, algusest lõpuni. Lisaks lugu sellest, kuidas lastekodu vargapoisist ja rusikakangelasest kasvab välja meister.