Hernando ei täida Camila palvet. Carmelo mõistab Cristóbali kavatsusi. Emilia süüdistab juhtunus Franciscat.
Doganist saab Kuyucu ettevõtte uus osanik. Cagatayle teeb aga muret Dogani ja Enderi lähedus. Asuman palub Caneril ja Emiril välja uurida, mis Yildizil viga on. Yildiz palub Feyzalt vabandust. Ömer näeb tema restorani tulnud Kumrut ja peab teda eriti upsakaks naiseks. Yildiz hakkab Kumru ja Cagatay armusuhtest tõendeid koguma.
Justin tegeleb Lyriku kahjukontrolliga. Harper püüab Danat ohjeldada. Kirby annab Rose’ile nõu.
Töö Kimi ja Michelle'i majas jätkub. Kas boonustuba osutub ühele meeskonnale ületamatuks raskuseks?
Mari on Romani ülestunnistusest rabatud ning Mammu kannab ema määratud karistust. Erikul on Kertule suur uudis. Urmas võtab Alberti sihikule ning häbistab teda terve Haapsalu ees. Mari otsustab Mammu ja Romani ära kuulata. Siiri puistab Kertule südant. Gunnar šokeerib Albertit.
Chuck on pärast isa matuseid kadunud ning tema onu Jack saabub Upper East Side'i poissi otsima. Blair üritab unustada oma viimast vestlust Chuckiga ja keskendub pääsemaks ühte linna peenemasse naisteklubisse. Jenny naaseb kooli ning põrkab kohe kokku Penelope ja tema kambaga.
Pärast ohtlikku maohammustust ärkab Paula üles üksikus Vietnami külas. Peagi saab ta aru, et on kaotanud ka kõik endaga kaasas olevad asjad. Sedelike peeglil viitab, et asjad võttis ta abikaasa Lars, kes ootab teda nüüd rannas. Danhi eesmärgid on kahtlemata teistsugused. Peagi selgub, et piirkonnas tegeletakse illegaalse adopteerimisäriga, millesse ka Marie segatud on. Danh lubab Paulale, et ei reeda Mariet, kuid kas tal õnnestub ka oma sõna pidada?
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Tuuli Roosma teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
Vanglast põgenemine saab olema eesmärk omaette! Noorukieas vanglatrellide taha sattunud Mareki kinnisideeks on vanglast põgenemine. Ja seda mitte hirmust vaid hoopis au ja kuulsuse pärast, et luua enda ümber müüt kui ühest kuulsast põgenejast. Kuid järjest rangemale rezhiimile mõistetuna on ka iga järgmine põgenemine üha keerulisem.
Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
Amanda on suur ööeluentusiast ja otsib endale kaaslast, kes oleks sama energiline. Kas tal õnnestub leida klapp äsja klubitöö lõpetanud Ryaniga? Kohtingutel käimisest tüdinenud ärimees Brendan kohtub rootslannast pagari Agnetaga. Korraldatud abielust pääsenud Annie mõjub meestele tavaliselt tõrjuvalt, kuid Dave’i nimel on ta valmis pingutama. Tserebraalparalüüsi all kannatav meikar Erin loodab, et pimekohting kokk Andrewga aitab luua sideme.
Sõbrad eiravad Kirbyt. Bree teeb ettepaneku maja vahetada. Justin mängib halastamatut.
Pärast esimest lõkkeõhtut hakkavad paarid taipama, et saarel on varuks rohkem, kui nad arvata on osanud.
Üksikema Alice on saamas ettevõttes partneriks, kuid ta teel on üks takistus – iga-aastane partnerite perepuhkus. Alice palkab Jacobi hoolitsema tema 9aastase tütre eest, kui ta koos oma poiss-sõbra ja konkurendi Maxiga tööasju ajab. Kas Alice suudab kõike: saada partneriks, luua lähedane side oma tütrega ja võita endale oma unistuste mees?
Sõbrad H2:E1
Rachel ootab lennujaamas kannatlikult Rossi, aga too saabub hoopis uue tüdruku seltsis. Kas peale jääb vana või uus?
Sõbrad H2:E2
Caroli rinnapiim tekitab sõprades kohmetust. Joey leiab uue töökoha kaubamajas lõhnaõlipritsijana, kuid konkurents on sealgi karm.
Saates astub lavale kaks vallalist, kel avaneb võimalus valida unelmate kaaslane. Tulevase kohtingupartneri nägu ei näe kumbki saatekülaline, kuid see-eest on nende ees valla paljad kehad.
Töötajad ei võta režiimimuutust hästi omaks, kuid Red paneb selle enda kasuks tööle. Lorna leiab uue viisi meestega kohtumiseks. Chang näitab oma isiklikumat poolt.
Vaatajad hääletasid Siannise ja Jessi uute poiste Luke T ja Luke Miga kohtingule minema. Nüüd on aeg uueks paaride vahetuseks, kuid seekord on valimine tüdrukute käes.
Pärast ohtlikku maohammustust ärkab Paula üles üksikus Vietnami külas. Peagi saab ta aru, et on kaotanud ka kõik endaga kaasas olevad asjad. Sedelike peeglil viitab, et asjad võttis ta abikaasa Lars, kes ootab teda nüüd rannas. Danhi eesmärgid on kahtlemata teistsugused. Peagi selgub, et piirkonnas tegeletakse illegaalse adopteerimisäriga, millesse ka Marie segatud on. Danh lubab Paulale, et ei reeda Mariet, kuid kas tal õnnestub ka oma sõna pidada?