Raimundot ei suudeta leida. Camilal on Hernandole palve. Matías on Beatrizi välimusest võlutud.
Yildiz asub oma kättemaksuplaani täide viima. Kõik tajuvad Yildizi käitumises muutust, aga vaid Dogan kahtleb, kas Yildiz võiks Kumru ja Cagatay armusuhtest teada. Dogan otsustab Kuyucu ettevõttesse investeerida, et Cagatayle selle kaudu kätte maksta.
Kas Eden saab Cashi usaldada? Dana riskib oma paljastumisega. Rose otsib oma juuri.
Tere tulemast Kimi ja Michelle'i majja Tweed Headsis. Selles kolmetoalises majas elab seitse inimest. Meeskonnad peavad kastist välja mõtlema, et luua sellest üks tõeliselt õnnelik kodu.
Sirje lastakse vabaks, kuid Mammu ja Liisa saavad teada saladuse vanaema minevikust. Kertu pakib Andrese asju ning otsib lohutust Eriku juurest. Mari saab Romani käitumisest valesti aru. Albert satub Urmasega konflikti. Kertu tunnistab Valterile, keda ja mida ta tegelikult soovib...
Ootamatu ja traagiline sündmus puudutab valusalt kõiki Upper East Side'i noori.
Paula Friedrich saabub Hanoisse, et kandideerida luksushotelli kokaks. Tema plaanid lähevad luhta, aga ta saab teada, et tal on kaksikõde, kes samuti adopteerimisele anti. Lisaks pärandusele Berliinis jättis nende ema neile ka DVD, mis avab Paulale ukse täiesti uude maailma. Ta asub arst Danh Cao abiga oma kaksikõe Marie jälgi ajama, kuid kõik leiud ei pruugi talle meeldida.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
Armusuhe endast noorema kolleegia osutub farsiks! Arhitektuuribüroo juhi ja omaniku Susanna jaoks on oma firma olnud enda elu alustalaks, kuni ta võtab tööle äsja ülikooli lõpetanud Robini. Robin paneb Susanna tundma taas noore ja seksikana ja see ei jää kollektiivile märkamatuks. Viimase piisa kollektiivi karikasse annab Susanna siis, kui otsustab koosolekul suure projekti juhtimise anda just Robinile.
Õhtu!* H6:E106
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
29-aastane Praem läheb oma elu esimesele kohtingule kommunikatsioonispetsialist Aishaga. Politseiuurija Claire proovib õnne üksisa ja endise politseiniku Mattyga. Ettevõtja Brad kohtub pangas töötava Yasminiga, kuid suudab alustada kohtingut fopaaga. Energiline muusikalinäitleja Rob loodab leida kellegi, kes põleb sama ereda leegiga.
Justin tegeleb Lyriku kahjukontrolliga. Harper püüab Danat ohjeldada. Kirby annab Rose’ile nõu.
Paarid kohanevad vallaliseeluga. Mõnedel on enda vabaks laskmisega raskusi, teised aga lausa sukelduvad ahvatlustesse.
Seren Birminghamist peab viie menüü seast välja valima kolm, mille koostanud meestega ta pimekohtingule õhtust sööma läheb. Kas keegi neist väärib ka teist kohtingut?
Neli kuud pärast abikaasa vastu ülestõusu algatamist saavutab lapseootel Katariina oma sõjas Peetri vastu eelise. Sügav armastus Katariina ja nende sündimata lapse vastu, ei takista Peetrit temaga trooni pärast võitlemast.
Sõbrad H1:E23
Viimaks on käes päev, mil Carol Rossile ja Susanile lapse sünnitab. Kui nad lähevad tülli selle üle, kes Carolit rohkem aitab, paneb Phoebe nad sünnituse ajaks kogemata kappi kinni.
Sõbrad H1:E24
Rachel kuuleb juhtumisi, et Ross on temasse armunud ega suuda otsustada, kas tal on ka samasugused tunded.
Saates astub lavale kaks vallalist, kel avaneb võimalus valida unelmate kaaslane. Tulevase kohtingupartneri nägu ei näe kumbki saatekülaline, kuid see-eest on nende ees valla paljad kehad.
Kinnipeetavate seas levivad kuuldused uue, paremini tasustatava töö kohta, mille jaoks tuleb lausa katsed läbida.
Teine nädal armastuse saarel on läbi saamas ning meie vallalised naudivad elu täiel rinnal. Connagh ja Rebecca on pärast oma suudlust eriti meelas tujus.
Paula Friedrich saabub Hanoisse, et kandideerida luksushotelli kokaks. Tema plaanid lähevad luhta, aga ta saab teada, et tal on kaksikõde, kes samuti adopteerimisele anti. Lisaks pärandusele Berliinis jättis nende ema neile ka DVD, mis avab Paulale ukse täiesti uude maailma. Ta asub arst Danh Cao abiga oma kaksikõe Marie jälgi ajama, kuid kõik leiud ei pruugi talle meeldida.