Gracial on Adelale ettepanek. Lucía muudab Beatrizi välimust. Cristóbal valmistub Franciscat ründama.
Yildiz läheb koos Enderiga Cagatay armupessa, kuid Cagatay on vajalikud ettevaatusabinõud juba tarvitusele võtnud. Ender kahtlustab, et tema palgatud nuhk Engin veab teda ninapidi. Kumru veendub, et Canan reetis teda. Ta näitab Cananile koha kätte. Yildiz muutub emotsionaalseks, kui kuuleb Halit Cani Cagatayd oma isaks kutsumas.
Cash saab kokku vana sõbraga. Rose otsib oma bioloogilist isa. John peab tunnistama oma viga.
Ühes meeskonnas jõuavad pinged kriitilise punktini. Kohtunikel on aeg avaldada oma mõtte sel nädalal tehtud tööde kohta.
Piret on Tallinnas, et abielule Voltsiga punkt panna. Kertu saab teada, miks Valter tema suhtes nii osavõtlik on. Mari kohtub Urmasega ning püüab teda mõjutada. Lastel on Kertule etteheiteid, kuid ootamatult lahendab Erik olukorra. Sirje on pahane, et Gunnar tema kaitseks välja ei astu.
Käes on tänupüha ja kõik sõdivad omavahel. Blair on pahane, et ema uus kallim rikub nende pere lemmiktraditsioone. Serena ei räägi Aaronile oma minevikust, küll aga teeb seda Dan. Lily üritab Rufust ja Jennyt omavahel lepitada. Eric avastab Barti saladuse.
Kogenud psühholoog Katrin Gutmann kutsutakse Prahasse tutvustama oma uut äppi. Prahal on aga Katrini elus suurem roll, kui pealtnäha arvata võiks. Seal elab ta tütre Jana bioloogiline isa Richard, kes raseda Katrini 1980. aastate lõpus maha jättis. Tülis Katrin ja Jana otsivad kumbki Richardit. Kui lõpuks tõde päevavalgele tuleb, peavad mõlemad leidma endas jõu üksteisele andestada.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
Traagiline lugu 26-aastasest Kirsist, kes saab ühel päeval teada, et tal pole lootust enam lapsi saada ja selle põhjuseks on lapseeas läbielatud sünnitus. Tookord lapsendamisele antud tütre kohta ei tea naine midagi, enne kui 13-aastane Piia ta ise üles otsib.
Õhtu!* H6:E104
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
Arstiüliõpilane Alice loodab leida mehe väljaspool arstide mulli ja läheb kohtama värbaja Maxiga. Hooldaja Mark loodab leida kellegi, kes imetleb ta kehaneete. DJ Maxine taaskohtub rahanduses töötava Carlaga. Nägemispuudega Cadelli unistus on pere luua, ta leiab lootust abiõpetaja Hannahiga.
Xander ja Rose ei saa kokkuleppele. Cash on kahevahel.
Pärast dramaat täis viimast lõkkeõhtut on kõik emotsionaalsed, kuna nii paarid kui ka vallalised kohtuvad taas.
Personaaltreener Junaid peab viie menüü seast välja valima kolm, mille koostanud naistega ta pimekohtingule õhtust sööma läheb. Kas keegi neist on väärt ka teist kohtingut?
Leitakse surnukeha. Peeter otsustab palees kõiki piinata, et paljastada mõrvarlikud reeturid. Marial avaldab Archiele Katariina plaanid. Katariina jõuab elumuutva avastuseni.
Sõbrad H1:E19
Marcel lipsab korterist minema, kui Rachel teda valvama pidi. Kui pärdik leitud, tundub, et Rossi ja Rachelit ootab viimaks romantiline õhtu, kui kohale ilmub Racheli vana kallim Barry.
Sõbrad H1:E20
Rachel ja Barry hakkavad jälle käima, mis on pisut piinlik, kuna Barry on kihlatud Mindyga, kes kutsub Rachelit endale pruutneitsiks. Chandler läheb hulluks, kui naine, kes talle meeldib, ta kõnedele ei vasta.
Saates astub lavale kaks vallalist, kel avaneb võimalus valida unelmate kaaslane. Tulevase kohtingupartneri nägu ei näe kumbki saatekülaline, kuid see-eest on nende ees valla paljad kehad.
Olukord Nicky varudega muutub keeruliseks. Alex ja Crazy Eyes katsetavad uut draamaklassi. Red abistab Healyt isiklikus asjas.
Seksikad vallalised lõbutsevad täiel rinnal, kuid kes moodustavad uued paarid ja keda ähvardab mahajätmine? Praegu ei taha keegi koju minna. Villas on uus tüdruk, kas poisid hakkavad oma senistes valikutes kahtlema?
Kogenud psühholoog Katrin Gutmann kutsutakse Prahasse tutvustama oma uut äppi. Prahal on aga Katrini elus suurem roll, kui pealtnäha arvata võiks. Seal elab ta tütre Jana bioloogiline isa Richard, kes raseda Katrini 1980. aastate lõpus maha jättis. Tülis Katrin ja Jana otsivad kumbki Richardit. Kui lõpuks tõde päevavalgele tuleb, peavad mõlemad leidma endas jõu üksteisele andestada.