Lucía palub Nicolásilt vabandust. Hernando naaseb koju. Kirikus toimub plahvatus.
Cagatay teeb Halit Cani sünnipäevapeol Yildizile suure žesti, mistõttu Yildiz ei näe enam põhjust Cagatays kahelda, ent üks juhus avab tema silmad. Yildiz saab teada, et Cagatay petab teda Kumruga. Ender langeb Cagatay üles seatud lõksu, kuid Ender ei jäta seda asja nii.
Xander ja Rose ei saa kokkuleppele. Cash on kahevahel.
Vennad Josh ja Brandon naasevad oma renoveeritud koju Maryborough's. Kas nad jäävad tulemusega rahule?
Mari ja Kertu saadavad lapsed Haapsallu, kuid Alberti tehtud plaanid keerab Sirje pea peale. Kertu tunnistab Marile, et Andres on koos Liinaga. Erik ilmub ootamatult Indreku juurde ning palub teenet, pöörates ka Riina enda vastu. Sirje viiakse ootamatult politseisse ülekuulamisele.
Chuck ja Blair veavad kihla, et leiavad teineteisele iga-aastaseks balliks ideaalsed kaaslased. Aaroni ekspruut Lexi huvitub Danist, mis tekitab Serenas vastakaid tundeid. Nate, Jenny ja Vanessa satuvad olukorda, mis paneb nende sõpruse proovile.
Rike ja Nicola on õed, kes pole üksteisega üldse sarnased. Korra aastas käivad nad siiski koos puhkamas. Seekord on Nicola kord valida sihtkoht ning ta viib nad Salamancasse vabatahtlikku tööd tegema. Rike tahaks lihtsalt minema kõndida, kuid tunneb õe ees vastutust. Peagi saavad nad tuttavaks kohalike vendade Carlose ja Pabloga. Suhtedraamad sunnivad õdesid üksteisega päriselt südamest südamesse rääkima ja hinges lahendamata jäänud küsimusi ära klaarima.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
Põlvest põlve ja suust suhu kõneldud lugu viib meid ajas tagasi. Nimelt räägitakse siiani, et 200 aastat tagasi kinkis üks rikas mõisnik vaesemale naabrile ootamatult oma maadelt kuus talu ning naitis temaga veel ka oma uhke tütre. Külarahva seas liikus aga jutt, et see liit sündis ainult tänu ühele nutikale talupoja nõuandele.
Õhtu!* H6:E105
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
23-aastane tööline Rory püüab võita Ella südant ja tõestada, et temas on abikaasa potentsiaali. Endine finantsnõustaja Caroline kohtub põllumajanduses töötava Mowbrayga, kuid viimase hambad ähvardavad suhte juba eos nurjata. Kalaauto juht Adam püüab võluda üksikema Laurat pärast oma eelmist luhtunud katset. Uroloog Abi loodab leida raamatupidaja Adamis omale armastatu.
Kas Eden saab Cashi usaldada? Dana riskib oma paljastumisega. Rose otsib oma juuri.
Ahvatluste saarele saabub neli uut paari ning lustimine, draama ja peod võivad alata.
Kokk Nelly peab viie menüü seast välja valima kolm, mille koostanud meestega ta pimekohtingule õhtust sööma läheb. Kas keegi neist on väärt ka teist kohtingut?
Katariina jätkab riigipöörde plaaniga. Marial reedab ta, paljastades tema saladuse. Katariina mõistab, et parema Venemaa saavutamiseks tuleb ohvritele vaatamata võidelda.
Sõbrad H1:E21
Monica krediitkaart varastatakse ja ta otsustab varga kinni püüda. Ross avastab, et Marcel on suguküps ja tahab olla teiste pärdikutega. Ei jää muud üle, kui ta loomaaiale loovutada.
Sõbrad H1:E22
Monica läheb voodisse keskkooliõpilasega. Rachel näeb erootilisi unenägusid Joeyst ja Chandlerist, mis Rossis kadedust äratab.
Saates astub lavale kaks vallalist, kel avaneb võimalus valida unelmate kaaslane. Tulevase kohtingupartneri nägu ei näe kumbki saatekülaline, kuid see-eest on nende ees valla paljad kehad.
Big Boo mõtleb välja raha teenimise skeemi. Daya, Taystee ja Crazy Eyes seisavad silmitsi reaalsusega. Caputo püüab mõnele külastajale head muljet jätta.
Paradiisis on olnud dramaatiline päev ja osalejad peavad leppima tõsiasjaga, et armastuse leidmine on okkaline tee. Mike ja Shaughna lepivad ära. Tüdrukud on samas kadedad Rebecca peale, kes paistab kõigi poistega liiga hästi läbi saavat. Mike ja Leanna arutavad oma suhte tulevikku.
Rike ja Nicola on õed, kes pole üksteisega üldse sarnased. Korra aastas käivad nad siiski koos puhkamas. Seekord on Nicola kord valida sihtkoht ning ta viib nad Salamancasse vabatahtlikku tööd tegema. Rike tahaks lihtsalt minema kõndida, kuid tunneb õe ees vastutust. Peagi saavad nad tuttavaks kohalike vendade Carlose ja Pabloga. Suhtedraamad sunnivad õdesid üksteisega päriselt südamest südamesse rääkima ja hinges lahendamata jäänud küsimusi ära klaarima.