Südamlik romantiline draama väikelinna pulmafotograaf Mollyst, kelle väike õde kihlub. Molly asub paarile appi väikese eelarvega pulma korraldama, kuid võidab ootamatult suurejoonelise kuulsuseväärilise pulmapaketi Beverly Hillsi hotellis. Noorpaar ei paista aga mõttest kuigi vaimustuses ja asja ei tee paremaks pidev suhtlemine isamees Coryga, kes on Molly endine poiss-sõber. Molly on sunnitud selgusele jõudma, kelle unistusi ta ellu püüab viia.
Sellel nädalal suunavad Cherry ja ta meeskond oma tähelepanu lesest Jackiele, kes on pärast kohutavat suusaõnnetust invaliidistunud ja üksikema Charlotte'ile.
Kirby mõtleb potentsiaalsest soolokarjäärist. Eden muretseb Cashi meeleseisundi pärast.
Cash ja Felicity lepivad ära. Alf palub Breelt abi. Justin teatab pommuudise.
Kirby peab tegema elumuutva otsuse. Felicity tunneb end paljastatuna. Bree ja Marilyn toetavad Alfi.
Salt toetab naiste turvalisust. Kirby teeb oma valiku. Kas Bree ja Marilyn jõuavad Alfini?
Irene saab uue sõbra. John jääb nuhkimisega vahele. Lyriku riismed tulevad kokku.
James leiutab valmisroogadele asendusi, sealhulgas Tai krabirisotole.
Burbankis, Californias on paar on sunnitud tulema oma mugavustsoonist välja, kui käib nende maja täisremont.
Michelle’i usaldus noormeeste vastu on kõikuma löönud. Top Guni filmist inspireeritud väljakutse sunnib neid end ületama ja üks näost-näkku kohting osutub vägagi paljastavaks. Roositseremooniale eelnevad väga tulised kokkupõrked.
Romantilise draamafilmi keskmes on pulmi planeerivad Jenny ja Brian. Neid ähvardab aga nende armastatud majast ilma jäämine, mis pööraks kogu nende elu pea peale. Nad kaaluvad isegi tagasi linna kolimist, kuid armastavad kohalikud püüavad kõigiti abistada. Kas paari vankumatu armastus peab ka sellele väljakutsele vastu?
Kui fotograaf kohtab raudteejaamas juhuslikult Victoriat, tunneb ta, et nende vahel lööb sädemaid, ent lahkuv rong viib naise kaasa. Ta postitab ajalehte otsimiskuulutuse, ent ei saa sellele vastust. 5 aastat hiljem istuvad nad kõrvuti lennukis, mis suundub samasse pulma – tema omasse.
Cherry ja ta meeskond kohtuvad kahe lapse ema Lisaga, kelle elu on pea peale pööratud pärast kohutavat õnnetust pere grillipeol, mis põhjustas 3. astme põletushaavu üle 30%-le ta kehast, moonutades teda peaaegu tundmatuseni.
Neljaliikmeline pere otsib Californias Eagle Rockis väikelastele sobivat maja, millel oleks suur õu, suur köök ja piisavalt ruumi kasvamiseks. Kuigi neil tuleb rinda pista ootamatute kulutustega, suudavad nad luua vapustava interjööri ja paradiisi oma tagaaeda.
Jeffi käest nõu küsinud ettekandja mürgitatakse. Nüüd peab Jeff ise välja nuputama, mille eest teda püüti hoiatada.
Sõbrad H1:E15
Monica valmistab proovitoitu restoranile, kus vajatakse uut kokka, kuid omanik ei hooli tema roogadest.
Sõbrad H1:E16
Joey armub Phoebe kaksikõesse Ursulasse ja Phoebe tunneb end mahajäetuna.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Redditchist pärit Sophie peab viie õhtusöögi väljanägemise põhjal välja valima kolm meest, kellega ka koos õhtust süüa. Kas keegi neist aga väärib ka teisele kohtingule minemist?
Tänases jõulude erisaates peab Lancashire'ist pärit Jake valima viie menüü seast kolm, mille koostanud naistega ta pimekohtingule õhtust sööma läheb. Kui jõulusöögid söödud, kas keegi väärib ka teist kohtingut?
Lõuna-Aafrika päike paistab üha kuumemalt meie osalejate peale. Callum püüab Shaughnat võluda ja teeb talle hommikusöögi. Sophie on frustreerunud Connori käitumise pärast ning saade lõppeb paaride ümberjaotamisega.
Dokumentaalfilm Eesti ühiskonnategelasest, kunagisest poliitvangist ja väga erilisest naisest Lagle Parekust. Tema rännak algab 1941. aastal ja jõuab välja tänapäeva. Lagle Pareki esimene reis viis teda juba lapseeas koos perega küüditatuna Siberisse ning aastakümneid hiljem poliitvangina Mordva vangilaagrisse. Nendest sündmustest hoolimata ei meenuta Lagle seda aega kui kannatuste rada, vaid pigem kui seiklust. Parek on ideaalne eeskuju mõistmaks, kuidas kõikide raskuste puhul saab jääda inimeseks. See on lugu inimese olemusest ja kirest elada. Sealjuures Lagle ei väsi kordamast oma ema tarkust: “Pole vahet, kus sa elad, peaasi, et sa inimeseks jääd“.