Vallaline kaunitar
L 12:55, P 12:20

Uus hooaeg! Armastust hakkab otsima „Poissmehe“ 25. hooajast tuntud Michelle Young. Esimeses osas kohtub ta 30 nägusa ja eduka noormehega, kes kõik püüavad teda esmakohtumisel rabada. Kes saab esmamuljeroosi ja kes peab juba esimesel õhtul lahkuma?

  • PäritolumaaUSA
  • Valmimisaasta2021
H17:E9
Kolm viimast kavaleri on alles ning Katie ootab põnevusega seikluse jätkumist New Mexicos. Käes on aeg kohtuda kavaleride lähedastega ja Katie püüab kõigest väest oma emotsioone taltsutada. See aga viib tülini ühega meestest, mis ähvardab terve hooaja lõpu nurjata.
Duo 4
H17:E10
On aeg Katie tormilise hooaja otsad kokku siduda. Kaitlyn Bristowe ja Tayshia Adams liituvad stuudiopublikuga, et koos vaadata viimaseid kõige pinevamaid hetki. Kas Katie suudab ennast kokku võtta ja jätkata kahe alles jäänud mehega? Pärast viimast roositseremooniat liituvad Katie ja kolm finalisti stuudiopublikuga ning me saame teada, kas Katie leidis armastuse või lahkus saatest üksi.
Duo 4
H18:E1
30 nägusat noormeest asuvad võistlema Michelle Youngi südame nimel, kuid esmalt peavad nad rinda pistma Kaitlyn Bristowe’i ja Tayshia Adamsiga. Kavalerid mõistavad ruttu, et Michelle’i südame võitmiseks on vaja rohkemat kui efektset sisenemist.
Duo 4
H18:E2
Michelle’i südame eest on jäänud võitlema 23 noormeest. Nende vaimne tugevus pannakse tõsiselt proovile grupikohtingul. Teisel grupikohtingul liitub üllatuskülalisena korvpallitäht, kes õpetab neile meeskonnatöö olulisust.
Duo 4
H18:E3
Michelle’i usaldus noormeeste vastu on kõikuma löönud. Top Guni filmist inspireeritud väljakutse sunnib neid end ületama ja üks näost-näkku kohting osutub vägagi paljastavaks. Roositseremooniale eelnevad väga tulised kokkupõrked.
Duo 4
H18:E4
Michelle annab oma armastuseotsingutele gaasi põneva BMW-kohtinguga. Maadlustäht Bella Twinsi korraldatud peol jääb Michelle unustusehõlma ning ta teeb oma haavatud tunded vägagi avalikuks. Julge lüke kokteilipeol ähvardab muuta roositseremoonia eriti keeruliseks.
Duo 4