Oma õe pulma tulles kohtub Matti vana kallimaga, kes töötab isa mehaanikatöökojas. Selgub, et leek pole lõplikult kustunud ning naine on nüüd kahevahel – kas naasta suurlinna, kus teda ootab ta kihlatu Devin, või jääda siia.
Chris ja Jordan püüavad väga erinevate maitsetega pereliikmeid õpetada koos süüa tegema, et säästa raskelt teenitud raha muudeks rõõmudeks.
Leah rahustab Justinit valega. Bree muretseb Leah’ heaolu pärast. Lyrik annab esimese kontserdi Saltis.
Tane murrab jälle Felicity südame. Remi anna Breele kätte kutse.
Felicity ja Mackenzie lähevad vastamisi. Bree kohtub Remi vanematega. Eden toetab Cashi.
Dana tahab kogukonnale oma panuse anda. Tane vihastab. Bree on Remi vanematega avameelne.
Tane on valmis tagasilöögiks. Johni paha tuju kandub üle tema õpilastele. Kirby ja Theo kirjutavad koos laulu.
Vastabiellunud noorpaar võtab ette remondi oma esimeses kodus Floridas.
Angie südamesõber toob noormehed vallaliste kaunitaride peoõhtule, et tutvuda meestega, kes loodavad varastada tema parima sõbranna südame. Kokteilipeol näeme salasuudlusi, pisaraid ja vihaseid poissmehi.
Lillemüüja Sarah' elu muutub drastiliselt, kui ta saab tädilt päranduseks rantšo. Sarah käis seal lapsena ja talle meeldis seal väga. Nüüd pole ta aga kindel, mida rantšoga teha. Naabrimehe, mesinik Hanki abiga uurib ta maad ja see saab talle väga lähedaseks. Kas ta tahab üldse naasta oma poiss-sõbra juurde Los Angelesse ja lillepoodi edasi pidada?
Pärast mitmeid luhtunud suhteid otsustavad parimad sõbrad Peter ja Lexa proovida üht asja, mida nad pole kunagi proovinud: teineteisega kohtamas käia.
Chris ja Jordan õpetavad kolmikute vanematele, kuidas ise süüa teha, vähem toitu raisata ja säästa raha tähenduslike perekondlike mälestuste loomiseks.
Kodukokkade oskused pannakse proovile toiduainega, mida leidub pea igas majapidamises. Pealtnäha lihtne ülesanne pööratakse aga parajaks pähkliks. Võistlejaid ootab teinegi üllatus, kui MasterChefi kööki saabub palavalt armastatud tippkokk. Väljalangemisest pääsevad vaid suurima pingetaluvusega osalejad.
Romantiline film. Brian ja Jenny valmistuvad avama oma kodumajutust, kuid torm rikub nende plaanid. Brian otsustab naasta oma börsitööle, et majanduslikku seisu parandada ja Jenny püüab iga hinna eest avamiseni jõuda.
Sõbrad H7:E13
Rachel lõhub ära Joey lemmiktooli nimega Rosita. Monica ja Ross avastavad, et nende vanemad müüvad maja maha. Phoebel tuleb tegemist enesetapjaliku firmajuhiga.
Sõbrad H7:E14
Rachel saab 30 ja ka kõik teised meenutavad oma 30. sünnipäeva. Phoebe avastab aga, et ongi juba 31. Rachel jätab Tagi maha.
Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Saareelanikest saavad üheks päevaks vanemad ning kaks paari saadetakse villast ära.
Dokumentaalfilm Eesti ühiskonnategelasest, kunagisest poliitvangist ja väga erilisest naisest Lagle Parekust. Tema rännak algab 1941. aastal ja jõuab välja tänapäeva. Lagle Pareki esimene reis viis teda juba lapseeas koos perega küüditatuna Siberisse ning aastakümneid hiljem poliitvangina Mordva vangilaagrisse. Nendest sündmustest hoolimata ei meenuta Lagle seda aega kui kannatuste rada, vaid pigem kui seiklust. Parek on ideaalne eeskuju mõistmaks, kuidas kõikide raskuste puhul saab jääda inimeseks. See on lugu inimese olemusest ja kirest elada. Sealjuures Lagle ei väsi kordamast oma ema tarkust: “Pole vahet, kus sa elad, peaasi, et sa inimeseks jääd“.