Emotsionaalne taaskohtumine pärast oma kohutavat tulekahju renoveeritud koduga muudab Graeme'i ja Mary elu igaveseks. Pärast seda, kui kohtunikud on sellele uskumatule renoveerimistööle oma hinded andnud, langeb üks meeskond võistlusest välja.
Camila käitumine pahandab Hernandot. Francisca soovib Cristóbali surma. Matías ei suuda Beatrizi jätta.
Ender teab, mida Cagatay plaanide hävitamiseks ette võtta. Handan ässitab Ekini korralikult Dogani vastu üles, valetades, et Dogan on Kumru suhtes vägivaldne olnud. Ta eeldab, et tänu Ekinile saab ta Doganist hõlpsalt lahti. Pettunud Yildiz tahab Cagatayle õppetunni anda ning teeb tähtsa otsuse. Yildiz annab Doganile tema kauaoodatud vastuse.
Kaalul on elu. Felicity raevutseb. Cashi karjäär on ohus.
Emir annab Tarikile ülesande, mis hõlmab endas ka altkäemaksu pakkumist. Galip kohtub Leylaga. Kemal ja Nihan jätkavad Kareni otsimist.
Sirje on sunnitud Indreku juures kõigile tõtt rääkima. Urmas ei hoia end tagasi ning esitab Sirjele omapoolsed tingimused. Erik ja Joosu leiavad ühised teemad. Kikul õnnestub Urmasele aru pähe panna. Siiri ja Andres valmistuvad reisiks, kuid ilmneb ootamatu takistus. Sirje aga teeb kõigi üllatuseks kannapöörde, millel on üllatav seos Valteriga. Lisaks selgub, et avaldatud tõe varju võis jääda üks veelgi suurem saladus...
Pärast pikka kaalutlemist otsustab Dan kokku kutsuda Serena, Blairi, Nate'i, Chucki, Rufuse ja Lily, et paljastada neile tõde oma raamatu kohta, lootes saada sõpradelt raamatuesitlusel toetust. Pärast seda, kui Louis on Dani raamatut lugenud, satuvad Blair ja Louis kriisi. Diana saab ühe Nate'i sõbra kohta kompromiteerivat infot ja kasutab seda enda huvides ära.
Noor New Yorgis töötav arst Natalie on olulist uurimistööd valmis saamas. Üks telefonikõne lööb aga kogu tema elu rivist välja: tema isa Daniel on sattunud õnnetusse ja seejärel omal algatusel haiglast lahkunud. Natalie ema Kate töötab Broadwayl näitlejana ja tema ei jaoks ei tule karjääri katkestamine kõne alla. Nii jääbki kõik Natalie õlgadele ja ta suundub isa juurde, kes peab oma arstikabinetti. Isa ei ole tema tulekust kaugeltki vaimustuses. Selgub, et isa on teinud patsientide ravimisel palju vigu.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
Südamlik lugu 63-aastasest Leilist, kes jääb pensionile tagasihoidlikust ametnikuametist, kus on töötanud 20 aastat. Teda painama jäänud üksindustunde ja väikse sissetuleku tõttu otsustab ta teoks teha oma lapsepõlveunistuse ja kandideerib müüja ametikohale. Vanuse tõttu ta siiski tööle ei võeta ja see murrab Leili vaimu veelgi ning viimases lootuses ostab ta lotopileti...
Mänguline “Reede Õhtu!” esitab saatejuhtidele ja saatekülalistele humoorikaid ja lõbusaid väljakutseid. Võisteldakse heategevuse nimel ja saate võitja saab võimaluse annetada 500 eurot endale südamelähedasele heategevusorganisatsioonile. Hooaja viimase saate peategelased on armastatud lauljatar Eda-Ines Etti ja muusik ning produtsent Tom-Olaf Urb, artistinimega reket. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis. Tänases erisaates "Vähi vastu" avastab osa kohtujatest, et nad on paari pandud vallaliste kuulsustega.
Felicity esitab Tane'il südamliku palve. Dana võtab ühendust endise kolleegiga.
Kemal ja Nihan ajavad Kareni jälgi. Banu täidab Emiri korraldusi. Zeynep mängib tunnetega.
Locky seiklus Hunter Valleys hakkab lõpule jõudma. Tema suhted kahe viimasega neiuga on üle elanud mitmeid keerdkäike ja ülemaailmse pandeemia. Aga kas ta on selle ühe ja ainsa leidnud?
Louis näeb hallutsinatsioone. Chevalier arreteeritakse. Montcourt jätkab röövidega, et rahastada kuningavastast vandenõud. Osa aristokraatiast tahab, et Philippe asuks Louis asemel troonile.
Sõbrad H7:E21
Pulmadeni on neli nädalat ning Monica ja Chandler peavad vande peale mõtlema. Kuid selle tekstis kokkuleppimine pole põrmugi kerge.
Sõbrad H7:E22
Chandler ja Monica sõidavad Vegasesse, et Chandleri isa pulma kutsuda. Rachel avastab, et on ainus, kes pole Monica Porschega sõitnud.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Ajal kui Piper taasühendab inimestega oma minevikust, vaatab Alex uuesti läbi oma romantiliste suhete ajaloo. Linda paneb Tamikat tähele. Caputo tunnistab üles oma üleastumised.
Uued sekspommid Tak ja Callum valivad kumbki kaks tüdrukut, kellega kohtama minna ning kõik teised noormehed on kadedusest sinised.
Noor New Yorgis töötav arst Natalie on olulist uurimistööd valmis saamas. Üks telefonikõne lööb aga kogu tema elu rivist välja: tema isa Daniel on sattunud õnnetusse ja seejärel omal algatusel haiglast lahkunud. Natalie ema Kate töötab Broadwayl näitlejana ja tema ei jaoks ei tule karjääri katkestamine kõne alla. Nii jääbki kõik Natalie õlgadele ja ta suundub isa juurde, kes peab oma arstikabinetti. Isa ei ole tema tulekust kaugeltki vaimustuses. Selgub, et isa on teinud patsientide ravimisel palju vigu.