Meeskonnad jätkavad uue kodu ehitamist, et Graeme´i ja Mary perekond pärast tulekahju uuesti kokku tuua. Muljeterohkete sündmustega nädalal teevad viis meeskonda tööd rohkem kui kunagi varem.
Francisca otsib Raimundo mõistmist. Cristóbal põgeneb. Belén saabub Manantialesesse.
Cagatay teeb kõik endast oleneva, et Yildizit endale tagasi võita. Gamze räägib Handanile oma kahtlustest Ekini suhtes. Handanil sünnib selle infoga seoses uus plaan. Ta arvab, et Ender võib tahta paljastada, et tegelikult on ta puruvaene. Ender kuuleb Cagatay ja Sedai juttu pealt ja saab teada, et Cagatay tahab temaga kihluse katkestada selleks, et Yildiziga põgeneda.
Felicity meeleheide muutub vihaks. Leah ja Justin lepivad kokku kohtingu. Tüli viib südame seiskumiseni.
Nihan ja Kemal lähevad Karenit otsima. Asu saab teada, kellega Zeynep öö veetis. Asu palub tal sellest Kemalile mitte rääkida.
Sirje on end Indreku kodus sisse seadnud ning püüab isa ja poja vahel tekkinud konflikti omal moel lahendada. Piret on emas pettunud ning jagab oma nördimust Albertiga, isa ootamatult pahandades. Urmas üllatab Kikut suurepärase ettepanekuga ning ka Andres teeb Siirile rõõmurohke üllatuse. Piret otsustab tagasi Tallinnasse sõita, kohtudes enne veel vana kolleegiga, kellelt loodab tuge leida. Andres annab Erikule asjalikku nõu, kuidas Joosuga lähedasemaks saada. Indrek püüab Sirjet survestada tõtt rääkima. Pireti kohtumisel Kiku ja Urmasega on üllatavad tagajärjed.
Nate peab otsustama, kas ületada Diana palvel moraalseid piire. Dan on aru saanud, kes tema raamatu välja annab, ja otsib abi selle peatamiseks, kuid satub siiski tähelepanu keskpunkti. Chuck aitab Danil oma uue saatusega leppida, nii nagu Dan püüab jätkuvalt aidata Chuckil ta emotsionaalsetest tõketest läbi murda. Serena ja Charlie naasevad Californiast Upper East Side'i.
Mainekas loomaarst Kay pole kodupaiga talu pikka aega külastanud. Kui isa teatab, et ratsahobuseid ohustab tundmatu viirus, võtab Kay ennast kokku ja pöördub kodutallu tagasi. Kasuema ei võta teda kuigi südamlikult vastu, sest kardab, et tema tütre Alisoni abielu võib Kay tõttu ohtu sattuda. Kui isa ootamatult sureb, tunneb Kay kohustust talu edasi pidada. Tõuhobuste uued haigusjuhtumid annavad aga märku, et keegi tahtlikult ohustab võistlusratsude elu ja tervist.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
Südamlik armastusdraama, kus fantaasia ja reaalsus kuidagi põimuda ei taha. 14-aastane Margaret armub 19-aastasesse naabripoissi ning ei oska aimatagi, et Reimo silmarõõmuks on hoopis Margareti 34-aastane ema Pille.
Mänguline “Reede Õhtu!” esitab saatejuhtidele ja saatekülalistele humoorikaid ja lõbusaid väljakutseid. Võisteldakse heategevuse nimel ja saate võitja saab võimaluse annetada 500 eurot endale südamelähedasele heategevusorganisatsioonile. Täna on külas andekad näitlejad Indrek Taalmaa ja Sander Rebane. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis. Kas jõutõstja Lucy leiab Caroline’is hingesugulase? Kas Tähesõdade fänn Rachel annab nohik Lachlanile uut lootust? Kunstigalerii administraator Grace kohtub Chucksiga, kes sündis lühikeste kätega.
Kaalul on elu. Felicity raevutseb. Cashi karjäär on ohus.
Emir annab Tarikile ülesande, mis hõlmab endas ka altkäemaksu pakkumist. Galip kohtub Leylaga. Kemal ja Nihan jätkavad Kareni otsimist.
Vallaliste kaunitaride pered külastavad Lockyt, kuna lähenemas on otsuse tegemise aeg. Kelle ta neidudest finaali viib?
Versailles’ ehitustöölised streigivad. Casseli kodu põleb maha ja ta otsustab Versailles’sse kolida. Louis jääb haigeks.
Sõbrad H7:E19
Joey tahab osaleda filmis, kus ta peaks alasti-stseene tegema. Kuid vaja läheb ümber lõikamata meest... Rossi ja Monica nõbu tuleb külla ja millegipärast on Ross temast sisse võetud.
Sõbrad H7:E20
Racheli sõber Melissa tuleb külla ja Rachel meenutab üht nendevahelist kooliaja suudlust, mis Melissal aga sootuks ununenud. Chandler ja Ross tahavad mõlemad Val Kilmeri smokingut.
Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Konkurents paneb Daya uut muula otsima. Karla palub luba eestkoste arutamise ajaks lahkuda. Shani usaldab Nickyt.
Ootamatu pööre paneb kogu villa kihama, aga see pole ainuke raputus armastuseotsijate teel.
Mainekas loomaarst Kay pole kodupaiga talu pikka aega külastanud. Kui isa teatab, et ratsahobuseid ohustab tundmatu viirus, võtab Kay ennast kokku ja pöördub kodutallu tagasi. Kasuema ei võta teda kuigi südamlikult vastu, sest kardab, et tema tütre Alisoni abielu võib Kay tõttu ohtu sattuda. Kui isa ootamatult sureb, tunneb Kay kohustust talu edasi pidada. Tõuhobuste uued haigusjuhtumid annavad aga märku, et keegi tahtlikult ohustab võistlusratsude elu ja tervist.