Abielupaar Katie ja Alex Uus-Lõuna-Walesist näeb esimest korda oma renoveeritud maja. Kas meeskonnad on järginud kõiki olulisi kodureegleid?
Francisca jätkab oma plaaniga. Alfonso hoiatab Nicolási. Mauricio ei mõista Nazaria käitumist.
Asuman tõmmatakse ohtlikku mängu. Handan võidab kiirelt naiivse Gamze usalduse. Haiglasse viidud Kumru lepib isaga ära ja ta otsustab koju tagasi minna. Handani jaoks ei ole see hea uudis.
Tane on valmis tagasilöögiks. Johni paha tuju kandub üle tema õpilastele. Kirby ja Theo kirjutavad koos laulu.
Zeynep ja Asu sepitsevad plaani Zeynepi kodust välja saamiseks. Nihan annab Kemalile salajase asitõendi. Salihi joomatuur viib ta Nihani pere värava taha.
Eesti telepubliku lemmiksari jätkub aasta hiljem 300. episoodi sündmustest. Siiri ja Andres tähistavad esimest pulma-aastapäeva, olles samas teineteisest tuhandete kilomeetrite kaugusel. Kertu on just alustanud oma praksisega ning tunneb rõõmu ka Eriku saavutuste üle, sest mees on tagasi oma algsete liistude juures ehk automüüja ametis. Mari resideerub Pariisis, kus tütar Marite vahetusõpilase aastat veedab, samal ajal peab Indrek hakkama saama teismeliseikka jõudnud poeg Ruudi pead tõstvate probleemidega. Piret on Taanist tagasi ja uue elu alguses, kuid rõõmu varjutab saladus, millelt Sirje pole nõus katet pealt tõmbama – kust tuli raha, millega Sirje Piretit aitas? Albert ja Inna kulgevad endises harmoonias, kuid ei pääse nemadki Sirje ja tüdrukute probleemidest, täielikus idüllis paistab elavat hoopis Urmas, kes Kikuga oma õnne leidis.
Serena armastab oma uut tööd Hollywoodis, kuid teeb eksimuse, mis läheb talle kalliks maksma. Chuck ja Nate saabuvad oma Lost Summeri reisi viimaseks peatuspaigaks Los Angersse, ühinedes Serenaga glamuursel peol Hollywood Hillsis, kus Nate kohtub seksika vanema naisega. Blair ja Louis naasevad Monacost ja hakkavad planeerima oma kuninglikku pulma, aga kui Louis keeldub oma perele vastu astumast ja Blairi toetamast, seab tema nõrkus nende suhte ohtu.
Kirjastajad Ann ja Rick saavad teate, et neile on leitud adopteerimiseks laps. Paraku on paar tegelikkuses juba mõnda aega lahus elanud ja Rick on jõudnud leida uue kallima. Ann sooviks last kõigest hoolimata väga, kuid üksikemana poleks tal lootust. Rick on nõus ajutiselt õnnelikku paari mängima, kuid kuidas asjad tegelikult lähevad?
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
Lugu sellest, kuidas jõukuse pinnal on varjus tegelikult ka teine pool, see mida ei osata isegi märgata. Nimelt ei ole Irma ja Vahur jõukust taga ajades pannud tähelegi, et poeg on sattunud allakäigutrepile.
Mänguline “Reede Õhtu!” esitab saatejuhtidele ja saatekülalistele humoorikaid ja lõbusaid väljakutseid. Võisteldakse heategevuse nimel ja saate võitja saab võimaluse annetada 500 eurot endale südamelähedasele heategevusorganisatsioonile. Tänases saates on külas emad, armastatud lauljatarid Liis Lemsalu ja Maarja-Liis Ilus. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
Oxfordi matemaatikaüliõpilane Tom on hea kuulaja ja leiab endale potentsiaalse kaaslase filosoofiat õppinud Natalie näol. Juuksurisalongi omanik Chris unistab pere loomisest. Õhtujuht Elissa ja amatöörnäitleja Robi vahel tekib tõeline säde.
Theo näeb oma laulusõnadega vaeva. Marilyni töötaotlus annab tagasilöögi. Lea õudusunenäod süvenevad.
Kemal tahab Ozani loos selgust saada. Emir meelitab Zeynepi hotellituppa.
Grupikohtingul saavad neiud kehavärvidega Locky kehale sõnumeid kirjutada. Kes jätab oma jälje? Bella läheb endast välja kui privaatkohtinguks valitakse Irena.
Montcourti juhitud maanteeröövlid tapavad kuninga sõbrad ja ristitütre. Fabian saab ülesandeks mõrtsukad kohtu ette tuua. Philippe triumfeerib Cambrais.
Sõbrad H7:E15
Ross tahab Monica ja Chandleri pulmas torupilli mängida. Drake Ramoray hakkab Joey seebikas koomast toibuma, sest talle pannakse uus aju.
Sõbrad H7:E16
Chandler kuuleb, et Monica tuli nende esimesel koos veedetud ööl tegelikult Joeyt otsima. Joey laseb end interneti teel kirikuõpetajaks pühitseda, et saaks ise Chandleri ja Monica paari panna.
Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Piper käib kohtingutel. Caputo püüab skandaalist pääseda. Daya saadab Taystee missioonile. Nicky leiab armastust.
Sophie Monk naaseb villasse, et kroonida 2021. aasta Austraalia Armastuse saare võitjaid – kas nad valivad armastuse või raha?
Kirjastajad Ann ja Rick saavad teate, et neile on leitud adopteerimiseks laps. Paraku on paar tegelikkuses juba mõnda aega lahus elanud ja Rick on jõudnud leida uue kallima. Ann sooviks last kõigest hoolimata väga, kuid üksikemana poleks tal lootust. Rick on nõus ajutiselt õnnelikku paari mängima, kuid kuidas asjad tegelikult lähevad?