Joh tutvustab meeskondadele perekonda, keda on räsinud laastav tulekahju. Kõik võistlusesse allesjäänud meeskonnad pingutavad rohkem kui kunagi varem, et ehitada neile uus kodu, mis pere taas kokku tooks.
Camila ei taha Hernandole Belénist rääkida. Severo ähvardab Franciscat. Nazaria kiusab Fed.
Ender saab teada Handani tegeliku pale ja kavatsused. Cagatay palub Yildizilt uut võimalust. Mees on kindel, et Yildiz tuleb ta juurde tagasi. Handan mõistab, et on suures hädas ja hakkab tegema plaane Doganist vabanemiseks, kuid enne on tal vaja võita oma tütre usaldus.
Theo näeb oma laulusõnadega vaeva. Marilyni töötaotlus annab tagasilöögi. Lea õudusunenäod süvenevad.
Kemal tahab Ozani loos selgust saada. Emir meelitab Zeynepi hotellituppa.
Piret kohtab Haapsalus vana kolleegi, kellelt kuuleb nii mõndagi huvitavat vahepeal toimunu kohta. Indrek peab Kertuga nõu, mida Mariga jagada ja mida mitte, paljastades ootamatu saladuse. Erik on Voltsi pakkumisest sõiduvees, kuigi asjad ei kulge just täpselt nii, nagu talle meeldiks. Ruudi järjekordne pahandus ületab laia kaarega Indreku taluvuspiiri ning ta otsustab poisi oma tegude eest vastutama panna. Kertul on Siirile palve, mis puudutab nii Joosut kui Erikut. Albert teeb Piretile pakkumise, pahandades sellega hingepõhjani Innat. Sirje teeb ootamatu käigu.
Dianal on Nate’ile ootamatu põnev pakkumine. Serena sunnib Charliet otsustama, millist elu ta elada tahab. Dan palub Chuckilt abi, et takistada oma raamatu avaldamist, kuid avastab, et Chuck vajab samuti abi. Blairi tulevane vennanaine Beatrice saabub Monacost, kuid tema tagamõtted Blairi suhtes võivad hõlmata enamat kui lihtsalt tutvumine.
Susan kolib abikaasa Richardi ja poja Jimiga New Yorgist Hudson Valley’sse. Richardi sooviks on väike erakliinik avada, et pere jaoks jääks rohkem aega. Susan avastab aga ehmatusega, et sama väikelinna koolis töötab Jimi tegelik isa Lucas. Kas naisel õnnestub saladust varjata? Eriti keeruliseks muutub olukord siis, kui Lucas avastab, et poiss on temaga hämmastavalt sarnane.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
Peredraama, kus alkohoolikute lapsed on olude sunnil sunnitud täiskasvanute elu elama, osa saama kodustest peoläbudest ning seisma silmitsi vägivalla ja seksuaalse kuritarvitamisega. 8-aastane Anni ja 10-aastane Revo on kindlad, et kui isa pere juurest kaoks, jätaks ema joomise ja nad saaksid lõpuks normaalselt elada. Ema lubaduste toel veenab ta vahepeal 12-aastaseks saanud Anni lõpuks ometi isa kohta kõik ära rääkima. Ema ja lapsed alustavad kodus õhinal oma uut elu, kuid laste pettumuseks algavad emal peod varsti taas.
Mänguline “Reede Õhtu!” esitab saatejuhtidele ja saatekülalistele humoorikaid ja lõbusaid väljakutseid. Võisteldakse heategevuse nimel ja saate võitja saab võimaluse annetada 500 eurot endale südamelähedasele heategevusorganisatsioonile. Seekord on saates vastamisi värvikas tegelane Meelis Lao ning enesearengu teejuht Tiit Trofimov. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis. Naistemees Geo tahab endale kindlat suhet. Kas tema lilled ja šampanja avaldavad Heatherile muljet? Seni kohtub 82aastane Harv terve elu üksi olnud Dinah’ga.
Felicity meeleheide muutub vihaks. Leah ja Justin lepivad kokku kohtingu. Tüli viib südame seiskumiseni.
Nihan ja Kemal lähevad Karenit otsima. Asu saab teada, kellega Zeynep öö veetis. Asu palub tal sellest Kemalile mitte rääkida.
Kas Bella ja Locky saavad privaatkohtingul oma purunenud suhte ära parandada? Kokteilipeol jagub küllaga pisaraid, sest peagi selgub, kes pääseb finaali.
Philippe naaseb Versailles’sse sõjakangelasena. Louis korraldab ta auks suured pidustused, kuid samal ajal närib teda kahtlus Fabiani lojaalsuses ja võimekuses, sest maanteeröövid toimuvad järjest tihedamini. Cassel keeldub pidustustel osalemast.
Sõbrad H7:E17
Monica kahetseb, et räägib teisele naisele odavate pulmakleitide poest, sest nad lähevad sama kleidi pärast kaklema. Joey ja Ross avastavad, et käivad sama tüdrukuga.
Sõbrad H7:E18
Joey kandidatuur esitatakse seebikaauhinnale ja tahab selle igal juhul võita. Üks Rossi meesõpilane räägib, et on Rossi armunud. Monica mõtleb tõsiselt abielu üle.
Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Neri viib Piperi oma pelgupaika. Taystee juhendab Pennsatuckyt. Suzanne kipub kanalasse. Nickyl on Rediga raske vestlus.
Käes on uhiuus hooaeg ja see tähendab nii uhiuut villat Hispaanias kui uusi seksikaid vallalisi, kes kõik loodavad leida oma tõelist armastust.
Susan kolib abikaasa Richardi ja poja Jimiga New Yorgist Hudson Valley’sse. Richardi sooviks on väike erakliinik avada, et pere jaoks jääks rohkem aega. Susan avastab aga ehmatusega, et sama väikelinna koolis töötab Jimi tegelik isa Lucas. Kas naisel õnnestub saladust varjata? Eriti keeruliseks muutub olukord siis, kui Lucas avastab, et poiss on temaga hämmastavalt sarnane.