Alice ja Lacey on identsed kaksikud. Väljasõidul Trinidadi ja Tobagosse ajavad Alice'i boss ja Lacey äripartner nad omavahel segi. Kuna mõlema naise jaoks on liiga palju kaalul, et eksimus paljastada, otsustavad nad lihtsalt kaasa mängida. Kui olukorrad viivad ootamatute romantiliste hetkedeni, selgub, et nad mõlemad vajavad elult midagi muud, kui nad algselt arvasid.
Vanaema on võtnud oma hoole alla kolm lapselast, kuid õnnetuseks on neil kõigil väga spetsiifilised toidueelistused. Kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh annavad endast kõik, et tuua pere ühe laua taha sama sööki nautima.
Harper väldib Felicityt. Remi püüab Edeni ja Levi suhteid parandada. Maci ärevus on haripunktis.
Felicity tuleb Baysse kõigi ees vabandust paluma. Kirby laulusõnad pakuvad Justinile lohutust. Mackenzie on mures oma tervise pärast.
Kaalul on elu. Bree võitleb oma süütundega. Kirby aitab Justinil valuga toime tulla.
Mali kardab halvimat. Tane murrab jälle Felicity südame. Eden ei suuda Leviga ära leppida.
Eden tahab oma probleemide eest põgeneda. Eden ja Cash tülitsevad. Breele antakse nõu lahkuda. Kas Felicity ja Tane võiksid uuesti proovida?
Paar on valmis ostma neljaliikmelisele perele puhkemaja New Jerseys Brigantine'is. Maja vajab aga olulist renoveerimist ja sisaldab ettenägematuid ehitusprobleeme.
Emotsionaalses finaalis jagatakse suudlusi ja valatakse pisaraid, murtakse südameid ja tehakse armastusavaldusi, kuid kes on jätnud Angiele kõige sügavama mulje?
Maldiividel puhkav reisikirjanik kuuleb legendi laevavrakist ja otsustab oma hotelli külastusjuhiga asja uurima asuda. Ehk avastab ta sügavustest hoopis armastuse?
Maggie abielu pole enam ammu õnnelik ning ta soovib teha elus vigade parandust - saab uue võimaluse, kui ärkab ühel hommikul ajas 15 aastat tagasi ning peab otsustama, kas valida uuesti oma abikaasaks Josh või ei.
Sellel perel on kohvik, kuid pereema ei oska kokata. Neil kulub toidule terve varandus ja nad käivad viiel päeval nädalas väljas söömas. Kui nad ka vahel toidupoodi satuvad, teevad kõik otsused lapsed. Kas kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh suudavad selle pere ellu korda tuua?
Eesti parima kodukoka otsingud on jõudnud lõpusirgele. Üks kolmest finalistist pälvib Eesti esimese MasterChefi tiitli ning 10 000 euro suuruse auhinna. Võidu nimel tuleb mängu panna kõik oma kokandusoskused. Finalistid peavad kohtunikele serveerima oma elu parima kolmekäigulise õhtusöögi.
Noor kirjanik Calvin on hädas, sest ta ei suuda enam õieti midagi paberile panna. Justkui selgest taevast tulnud välguna toob unenägu talle ootamatult pähe loo, mida Calvin asub innukalt trükkima - peaosas imeline tütarlaps Ruby Sparks ning noormees, kes meenutab kangesti teda ennast.
Lossi saabub delegatsioon, kuid nad keelduvad läbirääkimistest kuningannaga. Philippe valmistub kuninga rolli täitma, kuniks Louis on lahingus. Fabien leinab Claudine’i ja vannub, et otsib üles tema mõrvari. Kuninga armukese armukadedus ületab kõik piirid.
Sotsiaalne eksperiment, mis uurib, kas suhted saavad areneda ilma monogaamiata. Rühm siiani monogaamseid paare katsetab, kas idee seksida teiste inimestega on vastuolus püsisuhte säilitamisega.
Täiesti uutmoodi kohtingumäng! Igas osas valivad üks mees ja üks naine potentsiaalsete kandidaatide vahel, nähes vaid nende tasahaaval paljastuvat alasti keha. Kelle keha tundub kõige ahvatlevam ja kes ei pääse järgmisesse vooru? Mida me siis vastassugupoole keha juures kõige rohkem hindame? Või mida keha nähes järeldame?
Selles saates saavad osalejad võimaluse valida endale kaaslane paljalt füüsilise veetluse põhjal. Vähehaaval paljastatakse neile kuue naise või mehe kehad ning nad saadavad ükshaaval ära neile väliselt kõige vähem ahvatlevad osalejad. Tänases osas valivad endale kaaslast kahe lapse ema Tracy ja 24-aastane müügimees Matthew.
Sõbrad H9:E13
Mike'i baaris saab Monica esinemist nautida. Ross näeb Rachelit ja Gavinit suudlemas. Chandler kasutab oma salajast oskust Joey kulmukarvade eemaldamise järel.
Sõbrad H9:E14
Joey ja Phoebe saadavad Racheli ja Rossi pimekohtingutele tõeliste tolvanitega, lootuses nad omavahel kokku viia. Monica tahab lapsehoidmise ajal Chandleriga vahekorda astuda, aga last ei saa samas hetkekski valveta jätta.
Saarelised saavad ettekujutuse tulevikust, kui neid üllatatakse beebidega, kelle eest nad peavad hoolitsema. Üks paarike saadetakse koju.