Tõsielul põhinev film ornitoloogist ja ajakirjanikust, kes sõidavad Saint Lucia saareriiki Kariibi meres, sooviga päästa ohustatud linnuliiki, kes elab sealses džunglis. Nad armuvad sealsesse loodusesse ja selle käigus armuvad nad ka teineteisesse.
Kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh lähevad appi kahe sõnaka teismelise pojaga kimpus olevale üksikisale. Meeste eesmärk on panna pere loobuma kallitest brändidest ja õpetada neile, kuidas päriselt süüa teha.
"Kord majja" läheb appi Anna-Liisale, kelle garderoobis valitseb eklektika nii rõivaste stiilis kui paigutuses. Saatejuht Kethi Uibomägi ja korrastuskunstnik Mari-Ann Lumeste tulevad appi ning võtavad kaasa parimad korrastusnipid, et värvikas naine saaks rahuliku südamega ebavajalikust loobuda ja stressi tekitavast segadusest vabaks.
Saade kõikidele rohenäppudele ja aiailunautlejatele. Lõhnataimed aias - miks nad lõhnavad ja milleks neid kasutada? Jagame nippe mutivastaseks võitluseks. Saatejuht on Ingrid Sembach-Hõbemägi
Sel nädalal astub Rita kööki Stockmanni kaubamaja lihameister Janek Joona, kes teeb puust ja punaseks, kuidas valida ning valmistada erinevat liha nii, et see oleks ühtviisi suus sulav ning ka tervislik. Lihasaatest saad teada, kuidas teha maailma parimat supipuljongit ning valmistada sellest tõeliselt hõrk kanasupp. Kuid mitte ainult: Rita ja Janek teevad ka veise antrekoodist perfektse steigi, millega lööb pahviks ka kõige pirtsakamad gurmaanid.
Aastaid Rhode Islandil Narragansettis puhkemaja rentinud paar ostab lõpuks oma maja. Õnneks on ehitaja valmis väljakutse vastu võtma, kuid kas väikse eelarve ja pika töödenimekirjaga suudavad nad luua puhkuseoaasi, millest nad on alati unistanud?
Angie läheb privaatkohtingule järjekordse poissmehega, et välja selgitada nendevaheline keemia. Hilisem kokteilipidu asendatakse viimase õhtusöögiga, kus paljastatakse saladused ja valed.
Claudia ja tema kolm parimat sõbrannat otsustavad kõik kihluda ühes erilises kleidis, mida on edasi antud põlvest põlve - legendi järgi saab mehele iga naine, kes seda kannab. Ent kui tuleb Claudia kord see kleit selga panna, jätab ta poiss-sõber Mike ta sõna lausumata maha ning naine mõistab, et on otsinud armastust valest kohast.
Romantikafilm! Terry on romaanikirjanik, kel on loomekriis. Matthew on kuulus kokk, kes on saanud toidukriitikute käest nahutada. Nende kahe pimekohting ei kulge just kõige sujuvamalt. Mõlemad otsustavad aja maha võtta ja Prantsusmaal villapuhkust nautida. Kõige vähem loodavad nad sel puhkusel aga kohata teineteist.
Sel nädalal tõttavad kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh appi perekonnale, kes on täielikus sõltuvuses valmistoitudest. Nende ülesande teeb keerulisemaks perekonna unistus kallist puhkusereisist.
Seitse võistlusesse jäänud kodukokka peavad näitama oma koostöövõimet. Väljalangemisohus on kõik, kes ei suuda konkurentidega toimivat tiimi moodustada. Nemad peavad läbima veel ühe väljakutse. Ülesandeks on valmistada esmaklassiline roog delikatessist, mis ei jäta mitte ühtegi inimest külmaks.
Wilson on üksildane, keskealine, neurootiline ja naeruväärselt aus mees, kes kohtub üle mitme aasta oma kunagise abikaasaga ja saab teada, et tal on teismeline tütar.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Vakoo ja Phoebe napsavad kumbki endale kaaslase ja üks saareline saadetakse koju.
Wilson on üksildane, keskealine, neurootiline ja naeruväärselt aus mees, kes kohtub üle mitme aasta oma kunagise abikaasaga ja saab teada, et tal on teismeline tütar.