Poolfinaalid algavad dramaatiliselt, sest ühel võistlejal tekib hädaolukord ja ta vajab kiirabi. Kuna koht finaalis on juba võidetud, seisavad meeskonnad silmitsi oma seni raskeima väljakutsega.
Severo pettub Raimundos. Emilia ei usalda Matíast. Belén tahab Hernandoga rääkida.
Kumru mõistab, et ta isa ja Yildizi abielu pole enam mäng ja läheb isaga taas tülli. Ta leiab lohutust Ekini pool. Handan ajab Kumrule kuuma tee peale, et Ekini kahtlusi süvendada.
Kas John on põletanud silla oma ainsa liitlasega? Harper kuulab Tane’i ära. Justin saab murettekitava telefonikõne.
Karen leitakse üles - ja mitte ainult korra. Ozan teeb suuri plaane. Leyla maja ootab hindamine.
Kertu kohtub Mariaga, kuid tegelik abi saabub Mari näol, kes otsustavalt noorema õe elu korraldama hakkab. Piret ei mõista, miks Marleen teda tõrjub. Artur räägib Piretile oma ootamatust otsusest ning Erikut tabab tõeline shokk.
Blair paneb kõik oma endised käsilased ja Charlie võistlema, et kindlustada tulevases kuninglikus pulmas ihaldatud pruutneitsi kohad. Nate on väsinud oma suhet Dianaga saladuses hoidmast, mistõttu otsustab ta Charlie abil Diana armukadedaks teha. Serena boss on otsustanud Dani raamatu filmiõigused endale hankida.
Polly õpib hotellindust ja pöördub pärast lõpetamist tagasi lapsepõlvekoju. Seal hakkab ta koos sõbrannaga väikest külalistemaja pidama. Ühel peol kohtub Polly kohaliku ärimehe Davidiga ja paari vahel tekib säde. Korraga saab ta teada, et mehel on paigaga plaanid, mis ähvardavad idüllilise väikelinna hävitada.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
16-aastane Keiti elab tsüklijoodikust ema joomaperioodide ajal üksinda mahajäetud suvilas ja elatab end juhutööde abil ise. Selle elustiili juures on ta ometi hea õpilane ja koolis ei aima keegi, mis probleemidega neiu iga päev silmitsi seisab.
Õhtu meeskond eesotsas saatejuhtide Pireti, Jüri ja Robiga muudavad nädalavahetuse eelõhtud veelgi mängulisemaks, pöörasemaks ja lõbusamaks. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis. Modell Georgia seab end sisse kuuma pankurist kuti Alexi juurde, kuigi ta peaks kohtuma hoopis Heatheriga. Ja ka Hugo on tagasi, kas ooperilauljahakatis Olümpia võttis ikka piisavalt kõrgeid toone, et ta endale võita?
Justin ja Rose muretsevad Leah’ pärast. John reageerib Surfiklubi otsusele. Kirby jagab oma edu Lyrikuga.
Nihan kolib mõneks ajaks Leyla poole, et tema kodu eest võidelda. Ozan teeb Zeynepile abieluettepaneku, mille Zeynep vastu võtab, kuid paar hoiab seda kõigi eest saladuses. Kemal teeb ettevalmistusi vastulöögiks Emirile. Asu saab teada, et ta onu Hakki on raskelt haige. Emir ähvardab Zeynepit.
Lennufirmas töötav piloot Jimmy Nicholson otsib armastust. Kuigi need elujõulised ja enesekindlad daamid on väga armsad, ei karda nad teha kõike selleks, et kindlustada endale esimese klassi pilet armastusele.
Henriette nurisünnitab, kuid Louis tahab, et ta läheks Inglismaale oma venna juurde hollandlaste vastu liitu sõlmima. Chevalier pääseb vabadusse. Montcourt peatab mõrvakatse, et ametisse jääda.
Sõbrad H8:E3
Chandler ja Monica sõidavad mesinädalatele, Rachel valmistub Rossile rääkima, kes lapse isa on. Joey ja Phoebe murravad sisse noorpaari korterisse.
Sõbrad H8:E4
Ross paljastab, et kohtumine Racheliga on tal videolindil. Monica ja Chandler tutvusid mesinädalatel toreda paariga, kuid avastavad, et pole ise nii head muljet jätnud.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Taystee kohtub advokaadiga. Arengutaseme testi lähenedes on Suzanne ja Pennsatucky vahel meeleolukas vestlus. Gloria seisab silmitsi dilemmaga. Alex hakkab Piperile vastu.
„Abielus esimesest silmapilgust“ saatest tuntud Al Perkins saabub villasse ja paneb nii mõnegi oma valikus kahtlema.
Polly õpib hotellindust ja pöördub pärast lõpetamist tagasi lapsepõlvekoju. Seal hakkab ta koos sõbrannaga väikest külalistemaja pidama. Ühel peol kohtub Polly kohaliku ärimehe Davidiga ja paari vahel tekib säde. Korraga saab ta teada, et mehel on paigaga plaanid, mis ähvardavad idüllilise väikelinna hävitada.