Üks meeskond lahkub võistluselt šokis, nähes, kuidas saatejuht Jamie Durie platsile tagasi tormab. Esimesed katusekorteri ruumid avalikustatakse.
Julieta ja Saúl suudlevad. Aquilinol on Hernandole halb uudis. Beatriz edastab Matíasele kirja.
Yildiz hoiatab Kumrut, et ta sõbranna Dila lööb ta mehele külge. Ender tunneb end oma venna südamevalus süüdi ning otsustab Gamze ja Caneri suhtesse end mitte segada. Ender on Ekinis sügavalt pettunud, et too oma aktsiad Kumrule kinkis.
Mali kardab halvimat. Tane murrab jälle Felicity südame. Eden ei suuda Leviga ära leppida.
Emir manipuleerib Tarikuga, et tema abil oma plaani elluviimist jätkata. Zeynepis on tekkinud kahtluse Emiri ja Nihani abielu suhtes. Nihani stuudiosse saabuvad ootamatud külalised.
Vahepeal möödunud aasta jooksul on kolme õe elus toimunud olulised muutused. Piret on tagasi seal, kust kunagi alustas, kuid mis sai Arturist ja pulmadest? Mari poeg on sündinud, kuid kas Mari ise on vanadest vigadest õppinud? Kertu elab Liisaga kahekesi, kuigi Erikust lahutanud pole. Kas nende suhtel on veel lootust? Lisaks pealinnale jagub draamat ja kirge ka Haapsallu, kus Sirje ei lase iseendal ega ka teistel rahus elada.
Tähistamaks oma suhtesaatuse avalikustamist korraldavad Blair ja Dan glamuurse Briti-teemalise salongiõhtu, mille külaliste hulgas on ka Julian Tepper ja Jenna Gribbon. Lola pääseb ainukordsele prooviesinemisele, kuid Kõmutüdrukul võib Upper East Side'i säravaima uustulnuka jaoks olla muid plaane.
Ramsaus hulgub ringi suur pruunkaru, kes murrab lambaid. Andreas kohtub mägedes vana tuttava Susannega, kes on karuekspert. Ta palub naiselt abi karu leidmisel. Äkitselt kaob Susanne jäljetult. Andreas leiab peagi metsast tema jaki ja temas tekivad hirmsad kahtlused.
Andreas leiab Susanne verise jaki ja kahtlustab karu rünnakut. Susannest endast pole endiselt jälgegi. Mägipäästjad leiavad Susanne kaamerad ning avastavad üllatuslikult video, mida ilmselt keegi ei oleks pidanud nägema.
Gruberid tahaksid veeta rahulikke jõule, kuid sellest ei tule midagi välja. Lisbeth leiab mahajäetud beebi, kes jääb haigeks. Lapse saaks päästa ainult lihane ema, keda Martin otsima asub. Lisaks peab ta ravima noort meest, kellel hakkab äkitselt halb. Lilli kohtub sarmika poisiga, kellega läheb lumelauaga sõitma.
Leitud lapse seisund halveneb. Teda saaks päästa vaid bioloogilise ema vereseerum. Martin leiab lõpuks lapse ema, kes oli oma kunagist rasedust varjanud. Algavad ka lapse isa otsingud, mis võtavad täiesti ootamatuid pöördeid.
Väikese maakoha suguvõsadraama viib meid kokku teispoolsusega. Vähemalt nii tundub 28-aastasele Mariannele, kes elab koos oma elukaaslasega majas kus 3 aastat tagasi suri Marinne vanaisa.
Mänguline “Reede Õhtu!” esitab saatejuhtidele ja saatekülalistele humoorikaid ja lõbusaid väljakutseid. Võisteldakse heategevuse nimel ja saate võitja saab võimaluse annetada endale südamelähedasele heategevusorganisatsioonile. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis. Ärevus, põnevus ja lootus igavesele armastusele käivad siin käsikäes, sest pimekohtingule saabuv naine ega mees ei tea, kes teda seal ees ootab. Suhteid aitab sättida restorani värvikas personal ettekandjatest kuni baarmenini välja.
Eden tahab oma probleemide eest põgeneda. Eden ja Cash tülitsevad. Breele antakse nõu lahkuda. Kas Felicity ja Tane võiksid uuesti proovida?
Kas Simon ja tema klient teevad oksjonil eduka pakkumise? D'Leanne laseb praktikandil teha esimese tutvustuse. Simon näitab ebatavalisele kliendile uut kodu. Gavini sünnipäeval Palm Beachis läheb draamaks.
Maggie abielu pole enam ammu õnnelik ning ta soovib teha elus vigade parandust - saab uue võimaluse, kui ärkab ühel hommikul ajas 15 aastat tagasi ning peab otsustama, kas valida uuesti oma abikaasaks Josh või ei.
Brooke'i naasmine viimasel kokteilipeol on pannud ülejäänud tüdrukud tegutsema, sest kahtluse alla on seatud nende sidemete tugevus Jimmyga.
Selles saates saavad osalejad võimaluse valida endale kaaslane paljalt välise veetluse põhjal. Vähehaaval paljastatakse neile kuue võimaliku kaaslase kehad ning nad saadavad ükshaaval ära neile väliselt kõige vähem ahvatlevad osalejad. Tänases osas valivad endale kaaslast 24-aastane ettekandja Rebecca ja 25-aastane Dan, kes on partneri otsinguil väga valiv.
Sõbrad H9:E11
Rachel avastab tööl käies, et tema asemel on seal asendaja. Kartes, et ta võidakse vallandada, hakkab Rachel tagasi tööle kippuma. Joey saab Phoebele seebisarjas väikese rolli.
Sõbrad H9:E12
Rachel saab Gavinilt väga põneva sünnipäevakingi. Ross palub Joeyt, et too Emma uuest seksikast lapsehoidjast eemale hoiaks. Mike kohtub Phoebe ebatavalise lemmikuga ja mõrvab ta.
Noel jätkab Ezra survestamist ning õpetajal ei jää muud üle kui võtta vastu otsus töökohta vahetada. Pam ei taha kuidagi Maya ja Emily suhtega leppida ning tal õnnestubki nad lahutada. Tüdrukud saavad ootamatu vihje Iani ja Alisoni kohta.
Üks paarike ütleb teineteisele kõige olulisemad kolm sõna. Üks osaleja saadetakse koju.
Ramsaus hulgub ringi suur pruunkaru, kes murrab lambaid. Andreas kohtub mägedes vana tuttava Susannega, kes on karuekspert. Ta palub naiselt abi karu leidmisel. Äkitselt kaob Susanne jäljetult. Andreas leiab peagi metsast tema jaki ja temas tekivad hirmsad kahtlused.
Andreas leiab Susanne verise jaki ja kahtlustab karu rünnakut. Susannest endast pole endiselt jälgegi. Mägipäästjad leiavad Susanne kaamerad ning avastavad üllatuslikult video, mida ilmselt keegi ei oleks pidanud nägema.