Becca on igas pulmas pruutneitsi. Kui ta tutvub oma nõo pulmas videograaf Kyle’iga, tekib ootamatult tugev side, mis annab lootust, et ehk pääseb Becca ükskord ka ise pruudi rolli.
Kokk Michael van de Elzenil ja restoranipidaja Ganesh Raj’il tuleb sel nädalal abistada perekonda, kes sööb peamiselt valmistoitu ning kelle majas köögiviljadele on harva kohta. Eriti umbusklik on uute maitsete osas üks lastest.
Theo näeb oma laulusõnadega vaeva. Marilyni töötaotlus annab tagasilöögi. Lea õudusunenäod süvenevad.
Felicity meeleheide muutub vihaks. Leah ja Justin lepivad kokku kohtingu. Tüli viib südame seiskumiseni.
Kaalul on elu. Felicity raevutseb. Cashi karjäär on ohus.
Felicity esitab Tane'il südamliku palve. Dana võtab ühendust endise kolleegiga.
Kas John on põletanud silla oma ainsa liitlasega? Harper kuulab Tane’i ära. Justin saab murettekitava telefonikõne.
Sharon ja tema tütar Delaney leiavad New Jerseyst paljulubava kinnistu, kuid see vajab kapitaalremonti. Pingelise eelarve ja suure töönimekirjaga loodavad nad kõik renoveerimistööd lõpule viia ja luua oma unistuste perekondliku puhkuse.
Angie jaoks pole midagi tähtsamat kui perekond ja tänaõhtusel emotsionaalsel ühiskohtingul tutvustab Angie oma vanematele oma 10 parimat kosilast.
Zoe Williams peab investorile tõestama, et tema loodud kohtinguäpp töötab ning ta katsetab seda enda peal. Äpp korraldatud kohting viib ta kokku tema täieliku vastandi, lepliku ja spontaanse kunstniku Oliveriga. Kuigi noorte vahel on keemia, muretseb Zoe, et DigiLove'i algoritmis on mingi viga. Või on tõde, et vastandid tõmbuvad?
Eliza Sloane näib elavat oma unistuste elu, kuni poiss-sõber murrab ta südame ja ta ei saa ametikõrgendust. Eliza, kes jumaldab romantilisi komöödiad, otsustab võtta kuulda oma parimat sõbrannat, kolida suveks Hamptonsisse ja naasta New Yorki rikka mehega.
Kas kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh suudavad aidata perekonda, kus kulutused snäkkidele, limonaadile ja kaasaostetavale toidule on ületanud kõik mõistlikkuse piirid?
MasterChefi tiitlit jahtivad kodukokad peavad valmistama restoraniväärilise roa, aga seda väga ootamatutest toiduainetest. Kõik oma trumbid tuleb taldrikule serveerida, sest võitjat ootab tohutu eelis. Talle usaldatakse mõjuvõim, millest võib sõltuda järgmine väljalangeja.
Romantiline film! Victoria on andekas tordikaunistaja, kes jälgib elu kõrvalt, toimetades torte pulmadele, galadele ja uhketele pidudele, ise aga alati lõpuks surmväsinuna koju jõudes. Ühte oma torti kohale viies peab ta jõukat, ihaldusväärset poissmeest Jacob Adams III kelneriks. Nende vahel näib tekkivat imetaoline side ja saatuse tahtel kohtuvad nad hiljem uuesti ühes kohvikus. Kas nende vaheline armastus ja Victoria äri jäävad kestma, kui ta avastab, kes mees tegelikkuses on?
Sõbrad H8:E1
Ross kahtlustab algul, et Monica ootab last, siis jälle, et Phoebe. Tõele jõuab esimesena jälile Monica. Rachel teeb uue rasedustesti.
Sõbrad H8:E2
Chandler ja Ross otsivad pulmade ajal kaotsi läinud ühekordseid fotokaid. Monica teeb pulmakingid Chandlerita lahti. Algavad arutelud selle üle, kes võiks olla Racheli lapse isa. Isale kuuluvaks peetakse ühte punast kampsunit.
Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Villas on ees esimene paaride ümbermängimine ja üks osaline saadetakse koju. Samas liitub osalejatega uus sekspomm, kes on valmis kohe parima mehe omale napsama.
Dokumentaalfilm raske haigusega võitlevast sepast, kes võtab ette oma elu viimase suure tellimuse – damaskuse terasest mõõga valmistamise. Peategelane on sepp Taimo Kõrvemaa, keda hüütakse Sepa Tomiks, aga ka Damaskuseks, sest ta on üks väheseid meistreid Eestis, kes valdab tehnikat, kuidas damaskuse terasest mõõka valmistada. Filmi teljeks ongi maausuliste poolt mõõga valmistamine, algusest lõpuni. Lisaks lugu sellest, kuidas lastekodu vargapoisist ja rusikakangelasest kasvab välja meister.