Lily unistab üritustekorraldaja tööst ja saab selle võimaluse, kui hotellikülaline Noah palub tema abi, et korraldada oma õe Justine'i jahimajas toimuvat pulma.
Sellel perel on kohvik, kuid pereema ei oska kokata. Neil kulub toidule terve varandus ja nad käivad viiel päeval nädalas väljas söömas. Kui nad ka vahel toidupoodi satuvad, teevad kõik otsused lapsed. Kas kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh suudavad selle pere ellu korda tuua?
Tänases saates annab nõu professionaalne fotograaf, kuidas taimed poseerima panna. Imetleme õiteilu kesksuvises talustiilis aias.
Rita kööki astub sisse globaalse kokandusmaailma tõusev täht Noel Moglia, Eesti noormees, kelle põnevatete töövõtete ja geniaalsete nippide toel valmivad põnevad hommikusöögid. Kui Rita üllatab tippkokka Dutch Baby ahjupannkoogiga, siis koos valmistatakse legendaarne magus hommikusöök "vaesed rüütlid" sidrunikreemiga ning kaks restoraniväärilist hommikuvõileiba munast.
Noor naine otsib koos oma vanaemaga remonti vajavat rannamaja Anna Maria saarel Floridas.
Õed Elly ja Becky Miles alustavad koos armastuse otsinguid. Sellel hooajal on topelt kohtinguid, topelt lõbu ja topelt romantikat. Armastus pole kunagi olnud nii särav!
Vallalised kaunitarid Elly ja Becky Miles alustavad armastuse otsinguid ja viivad kaks esinduslikku poissmeest muljetavaldavale esimesele kohtingule. See on lõbus topeltkohting, mille käigus paarid põgenevad maapiirkonna oaasi.
Romantikafilm! Diane on suurlinnas eluraskuste all ägav üksikema. On hetki, mil kogu maailm näikse tema vastu olevat. Kui asjalood enam hullemaks minna justkui ei saa, tuleb Diane´ile aga uudis kodukoha päranduse asjus. Naine otsustab oma tütred kaasa pakkida ja aastaks väikelinna kolida. Ilma igasuguste ootusteta ja lausa skeptiliselt tehakse ajutine elukohavahetus, mis osutub aga peagi elumuutvaks.
Noor kirjanik Calvin on hädas, sest ta ei suuda enam õieti midagi paberile panna. Justkui selgest taevast tulnud välguna toob unenägu talle ootamatult pähe loo, mida Calvin asub innukalt trükkima - peaosas imeline tütarlaps Ruby Sparks ning noormees, kes meenutab kangesti teda ennast.
Sel nädalal asuvad kokk Michael van de Elzen ja restoranipidaja Ganesh Raj appi perekonnale, kelle toidulaud koosneb peamiselt valmiskastmetest ja kiirtoidust. Kas neil õnnestub päästa pere tervis ja rahakott?
Romantiline tõsielusari! Kaheksa vallalist eestlast otsib romantilises tõsielusarjas „Sellest saab meie suvi“ kaaslast kogu eluks! Renne, Janne, Annika, Maksim, Maarek, Atko-Paap, Kristo ja Aimer-Bert saavad kätte neile kirjutanud kosilaste kirjad. Kas keegi üldse kirjutas? Kas kirjutajate hulgas on prints valgel hobusel? Kelle kirjad avaldavad nii suurt muljet, et vallalised kutsuvad nad grupikohtingule? Saatejuht on Romi Hasa.
Komöödiafilmi “Kolm meest ja beebi” järg. Sylvia uus poiss-sõber seab ohtu kolme isa ja nende viieaastase tütre õnne. Isad avastavad kiiresti, kui tühi on elu ilma nende väikese daamita ja pingutavad selle nimel, et tütar tagasi võita.
Louis läheb lahingus vastamisi Guillaume d’Orange’iga ning naaseb energiast pakatavana. Õukonda šokeerivad kaks mõrva. Montespan tunneb ennast järjest üksildasemana.
Selles saates saavad osalejad võimaluse valida endale kaaslane paljalt füüsilise veetluse põhjal. Vähehaaval paljastatakse neile kuue naise või mehe kehad ning nad saadavad ükshaaval ära neile füüsiliselt kõige vähem atraktiivsed osalejad. Tänases osas valivad endale kaaslast 23-aastane hooldustöötaja Sapphire ja 32-aastane tarkvarafirmas töötav Kieran.
Selles saates saavad osalejad võimaluse valida endale kaaslane paljalt välise veetluse põhjal. Vähehaaval paljastatakse neile kuue võimaliku kaaslase kehad ning nad saadavad ükshaaval ära neile väliselt kõige vähem ahvatlevad osalejad. Tänases osas valivad endale kaaslast 24-aastane ettekandja Rebecca ja 25-aastane Dan, kes on partneri otsinguil väga valiv.
Viimased viis paari lähevad viimastele kohtingutele, kuid veel enne öö saabumist saadetakse üks neist koju.
Komöödiafilmi “Kolm meest ja beebi” järg. Sylvia uus poiss-sõber seab ohtu kolme isa ja nende viieaastase tütre õnne. Isad avastavad kiiresti, kui tühi on elu ilma nende väikese daamita ja pingutavad selle nimel, et tütar tagasi võita.
Dokumentaalfilm raske haigusega võitlevast sepast, kes võtab ette oma elu viimase suure tellimuse – damaskuse terasest mõõga valmistamise. Peategelane on sepp Taimo Kõrvemaa, keda hüütakse Sepa Tomiks, aga ka Damaskuseks, sest ta on üks väheseid meistreid Eestis, kes valdab tehnikat, kuidas damaskuse terasest mõõka valmistada. Filmi teljeks ongi maausuliste poolt mõõga valmistamine, algusest lõpuni. Lisaks lugu sellest, kuidas lastekodu vargapoisist ja rusikakangelasest kasvab välja meister.