Kui fotograaf kohtab raudteejaamas juhuslikult Victoriat, tunneb ta, et nende vahel lööb sädemaid, ent lahkuv rong viib naise kaasa. Ta postitab ajalehte otsimiskuulutuse, ent ei saa sellele vastust. 5 aastat hiljem istuvad nad kõrvuti lennukis, mis suundub samasse pulma – tema omasse.
Maal elava perekonna menüü koosneb peamiselt energiajookidest ja krõbekanast. Michael ja Ganesh peavad mängu panema kogu oma veenmisjõu, et perekonda tervislikumale teele suunata.
Justin ja Rose muretsevad Leah’ pärast. John reageerib Surfiklubi otsusele. Kirby jagab oma edu Lyrikuga.
Eden muretseb Cashi karjääri pärast. Felicity kahetseb. Justin ja Leah jõuavad ristteele.
Justin ei suuda leppida Leah’ otsusega. Eden saab teada, et tema vend on Bays. Levi toetab Mackenziet.
Johni puudumist on Surfiklubis tunda. Fowleri õed-vennad lähevad tülli. Breel on tulvikuks suured unistused.
Dana toetab Johni hädas. Alf on üle pea sees. Väljatõstmine mõjub Felicity südamele halvasti.
Innukas rannaskäijate pere on Põhja-Carolina Outer Banksis asuvast kodust välja kasvanud ja otsib suuremat kodu. Eelarve võimaldab neil osta remonti vaja maja, mille nad ise korda peavad tegema.
Mis Ciarraniga lahti on? Kuigi privaatkohting muutub Angie jaoks päris lõbusaks, ei ole selle ekstravagantsus kuigi kuningannalik, nagu Angie oli lootnud
Tõsielul põhinev film ornitoloogist ja ajakirjanikust, kes sõidavad Saint Lucia saareriiki Kariibi meres, sooviga päästa ohustatud linnuliiki, kes elab sealses džunglis. Nad armuvad sealsesse loodusesse ja selle käigus armuvad nad ka teineteisesse.
Kaks Belmonti ülikooli noort tudengit Ryan ja Molly kohtuvad esimesel koolipäeval ja neist saavad sõbrad. Kohalik raamatupood "The Bridge" saab tähtsaks osaks nende elus, kui nende sõprus süveneb.
Kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh lähevad appi kahe sõnaka teismelise pojaga kimpus olevale üksikisale. Meeste eesmärk on panna pere loobuma kallitest brändidest ja õpetada neile, kuidas päriselt süüa teha.
Kohtunik Orm Oja kostitab võistlejaid suurepärase roaga. Osalejate ülesanne on oma maitsemeeled tõeliselt tööle panna. Pinge tõuseb aga lakke, kui MasterChefi kööki astuvad ootamatud külalised. Veelgi lisab tuure ülesanne, milles tuleb jäljendada armastatud, aga ka kardetud magustoitu.
Romantikafilm! Terry on romaanikirjanik, kel on loomekriis. Matthew on kuulus kokk, kes on saanud toidukriitikute käest nahutada. Nende kahe pimekohting ei kulge just kõige sujuvamalt. Mõlemad otsustavad aja maha võtta ja Prantsusmaal villapuhkust nautida. Kõige vähem loodavad nad sel puhkusel aga kohata teineteist.
Sõbrad H8:E13
Monica meelitab Chandleri suure vaevaga vanni lõõgastuma, pärast ei saa teda aga enam sealt välja ajada. Ross ja Rachel valivad lapsele nimesid. Joeyle meeldib endiselt Rachel ja selle jälile jõuavad teisedki.
Sõbrad H8:E14
Phoebe laseb Monical endale massaazhi teha. Chandler üritab murda sisse vannitoakappi. Joey ei taha Rossi petta ja saadab Racheli Rossi juurde elama.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Reetmine hävitab viib kaks suhet murdepunktini.
Eesti menufilm. Abiturient Mattias plaanib välismaale fotograafiat õppima minna, kuid tormiline armumine hulljulgesse Hannasse lööb kõik plaanid segamini. Bipolaarse häirega Hanna tõmbab Mattiase ohtlikku sündmustekeerisesse – püüdes tüdrukut päästa, sooritab poiss kuriteo, mis ähvardab ta aastateks trellide taha viia. Karistusest pääsemiseks on ainult üks viis – teeselda ainsat psüühikahäiret, mida ta tunneb. Bipolaarsust...