Peredraama keskmes on värskelt abiellunud politseinik Ellie ja Martin, kes kolivad majanduslike raskuste tõttu ajutiselt Ellie vanemate juurde. Ellie suurimaks sooviks on uus amet politseis, kuid teda pannakse üha proovile. Tal avaneb võimalus oma võimed demonstreerida lahendades rida vargusi nende naabruskonnas, kuid kõik see paneb noorte suhte tõsiselt proovile. Kas nad peavad vastu?
Cherry ja ta meeskond annavad nõu Suzanne'ile, kes pärast arvukaid operatsioone on vaid vari sellest, kes ta kunagi oli. Üksikema Alison ihkab oma ellu sära.
Mali tunneb end oma ärist lahutatuna. Tane ja Cash püüavad Felicityt leida.
Cashi professionaalsus pannakse proovile. Rose valmistub kohtuma Mali emaga. Alf vaigistab Johni mured.
Rose kohtub Mali emaga. Eden toetab Cashi. Kas Marilyn suudab Alfi veenda abi otsima?
Mali peab oma emaga ära leppima. Theo tunneb aina süvenevat alandust. Marilyn püüab Alfile oma murest rääkida.
Alf on kadunud. Theo ebakindlus tekitab armukadedust. Kirby saab kõne, mis võib kõike muuta.
James valmistab soojasid talviseid roogi, sealhulgas kartulikoori ja aurutatud pudingut.
Noorpaarile meeldib Redondo Beachi Californias, kuid kuna naine on toidublogija, soovib ta suurt maalähedast kööki, kus oleks rohkem ruumi ja loomulikku valgust fotode tegemiseks, samas kui mees eelistab midagi mehelikumat ja tööstuslikumat.
30 nägusat noormeest asuvad võistlema Michelle Youngi südame nimel, kuid esmalt peavad nad rinda pistma Kaitlyn Bristowe’i ja Tayshia Adamsiga. Kavalerid mõistavad ruttu, et Michelle’i südame võitmiseks on vaja rohkemat kui efektset sisenemist.
Romantiline seiklusfilm Tiast, kes töötab Seattle’is oma isa advokaadibüroos, kuid saab onult unistuste pakkumise olla väikelaeva kapten. Laevaga korraldatakse õhtusöögikruiise San Francisco lahes, kuid muinasjutt võtab kiiresti kehva pöörde, sest laevakokk on ootamatult Tina kunagine peigmees.
Zoe Williams peab investorile tõestama, et tema loodud kohtinguäpp töötab ning ta katsetab seda enda peal. Äpp korraldatud kohting viib ta kokku tema täieliku vastandi, lepliku ja spontaanse kunstniku Oliveriga. Kuigi noorte vahel on keemia, muretseb Zoe, et DigiLove'i algoritmis on mingi viga. Või on tõde, et vastandid tõmbuvad?
Cherry kohtub autoavarii tõttu traumeeritud mehega ja koertepügajat, kes veedab rohkem aega hoolitsedes oma koerte kui iseenda välimuse eest.
Arvutiinsenerid Cory ja Caitlin on valmis ostma oma esimese kodu Austinis, Texase osariigis, kuid nad on eriarvamusel, mida nad tahavad. Kuigi nad leiavad õnneliku kesktee, osutuvad renoveerimistööd oodatust palju raskemaks.
Kui kunstigalerii rööv lõpeb galeristi surmaga, on endine Bostoni uurija Jeff Jackson sunnitud juhtumi enda peale võtma ning jõud ühendama kohaliku arsti ja oma endise silmarõõmu Zee Madeirasega.
Sõbrad H1:E3
Monica uus austaja meeldib kõigile nii väga, et Monical endal saab temast villand. Phoebe leiab limonaadipurgist pöidla, millest algab vedamiste seeria.
Sõbrad H1:E4
Tüdrukud avastavad, et president Clintoni noor ja sarmikas abi elab nende naabruses. Esimene palk on Rachelile liiga väike. Rossiga juhtub hokit vaadates õnnetus.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Saareliste lähedased tulevad külla ning saabub ka Caroline, kes on valmis viimasteks elimineerimisteks.
Eesti menufilm. Abiturient Mattias plaanib välismaale fotograafiat õppima minna, kuid tormiline armumine hulljulgesse Hannasse lööb kõik plaanid segamini. Bipolaarse häirega Hanna tõmbab Mattiase ohtlikku sündmustekeerisesse – püüdes tüdrukut päästa, sooritab poiss kuriteo, mis ähvardab ta aastateks trellide taha viia. Karistusest pääsemiseks on ainult üks viis – teeselda ainsat psüühikahäiret, mida ta tunneb. Bipolaarsust...