Severo mõtleb valve suhtes ümber. Raimundo palub Franciscalt abi. Ramiro naaseb Madridist.
Penny otsustab Whyhope’ist igaveseks lahkuda ning Hugh teeb saatusliku otsuse. Hayley unistuste töö osutub õudusunenäoks. Meryl leiab ootamatu meetodi, kuidas end pere ja sõprade silmis lunastada.
Mustafa ees lüüakse kõik uksed kinni ja ta teeb kohutava otsuse, mis muudab kõigi elu. Ender ja Kaya veedavad koos romantilise öö. Äsja kasuema kaotanud Yigit saab teada, et ta pärisema on Ender.
Kirby tahab panna punkti oma suhtele eksiga. Cash ja Eden otsustavad, et nad ei saa sõbrad olla. Roo ja Nikau asuvad koos Marilyni otsima.
Jamie õpetab kodus tegema turska spargli ja avokaadoga hollandi kastmega, mis teeb silmad ette paljudele restoranisöökidele. Pärast küpsetavad nad Buddyga tervele perele mõnusa pitsa.
Jamie õpetab meile lihtsa kana ja paprikaga jalfrezi retsepti, kus kogu suurema töö teeb praeahi ära. Lisaks näitab ta, kuidas kasutada brokkolit pelmeenide valmistamiseks.
On riiklik HIV-testimise päev ja Max on kuulutanud tasuta ravi kõigile positiivsetele. Bloom ja Reynolds ei suuda kokku leppida, kuidas patsientidega käituda. Iggy ootab pikisilmi sõbra naasmist ning Sharpe mõistab, et vajab oma sugulase ohjamiseks uut taktikat.
Mari püüab Kertule mõistust pähe panna. Erik teeb Madisele üllatava pakkumise. Albertil on põhjust Indrekule nõu anda. Mari saab teada, kes on salapärane Märt tegelikult. Urmas jääb oma varandusest ilma. Siiri üllatab Andrest. Madis annab ootamatu lubaduse.
Šarmantsel aiaarhitektil Julian Cavendishil ja ta isal on Cornwallis puukool nimega Cavendish ja Pojad. Isa suureks kurvastuseks pole aga Julianil lapsi, kuigi ta on juba kümme aastat abielus olnud. Peres kasvavad küll teismelised kaksikud, kuid nende bioloogilisest isast ei tea keegi mitte midagi.
Brett Silesi abiga orkestreerib Jane suurejoonelise plaani Lorelei vanglast põgenemiseks lootuses, et naine juhib ta Red Johni jälgedele.
Blair on raevunud, kui kuuleb, et ta ema andis Serenale ja tolle uuele sõbrale piletid moenädalale ning otsustab ema moeetendust saboteerida. Dan asub sõbrustama Chuckiga ning saab oma nahal tunda, et elu varjupoolel on oma riskid.
Rory korraldab Loganile lõpetamise puhul suure peo. Logan peab järgmisel päeval Londonisse minema, nii et tunded on mõrkjad. Emily ja Richard mängivad Christopherile kosjamoore. Lorelai esitab Luke’ile pulmade osas ultimaatumi. Kohalikud tänavamuusikud saavad kuulsaks.
Koos saatejuhtidega astuvad vastamisi kaks armastatud Eesti inimest, kes pöörastes ja lustakates mängudes üksteisega mõõtu võtavad. Saate võitja saab valida heategevusorganisatsiooni, kellele võidusumma annetada. Tänases saates võtavad mõõtu näitlejad Christopher Rajaveer ja Märten Metsaviir. Saadet veavad tiimijuhid ja saatejuht, kes on loomulikult Õhtu enda saatejuhid Piret, Jüri ja Robi.
Komöödialegend Carol loodab leida õnne sisekujundaja Keithiga. 26-aastasel Charlesil pole kunagi olnud tüdruksõpra, ta kohtub Freyaga, kellega neid seob armastus origami vastu. Õed Merritt ja Emma lähevad kohtingule vastavalt Milesi ja Damaniga.
Ziggy varjab Justini eest tõde. Kas Roo suudab veenda Marilyni koju tulema? Alf ei ole rahul, et Leah kohtleb teda nagu last.
Sõbrad H2:E13
Rachel ja Monica kohtuvad filmivõtetel Jean-Claude Van Dammega. Chandler kohtub meikijaga, kes on temast sisse võetud. Joey saab filmis pisirolli.
Sõbrad H2:E14
Monica ja Racheli lõpuballivideo paljastab Monica kunagised mõõdud, Racheli nina suuruse ja selle, mis tunded on Rossil kogu aeg Racheli vastu olnud.
Teemapidusid korraldav Hailey avastab ühel päeval koju jõudes, et ta koer on kutsikaootele jäänud. Kui kutsikamajandus tal üle pea hakkab kasvama, otsustab Hailey hakata kutsikapidusid korraldama. Esimesed korrad ei lähe sugugi sujuvalt, aga kui üks kutsikas hüppab üksikisa Ryanile sülle, teab Hailey, et see on saatuslik märk.
Poissmees H26:E10
Clayton ja kolm allesjäänud daami reisivad Islandile, et nautida kirglikke kohtinguid. Ühe naise küsimused viivad Claytoni peaaegu rivist välja.
Selles saates saavad osalejad võimaluse valida endale kaaslane paljalt füüsilise veetluse põhjal. Vähehaaval paljastatakse neile kuue naise või mehe kehad ning nad saadavad ükshaaval ära neile füüsiliselt kõige vähem atraktiivsed osalejad. Tänases osas valivad endale kaaslast 33-aastane DJ Daryl ja 20-aastane tudeng ning baleriin Anya.
Võitlus roosi pärast kahe kaunitari vahel jätkub, sest mõlemad on silma heitnud sama poissmehele. Üks vallalistest teeb roositseremoonial võimsa ülestunnistuse, muutes ülejäänud sellega sõnatuks.
Brett Silesi abiga orkestreerib Jane suurejoonelise plaani Lorelei vanglast põgenemiseks lootuses, et naine juhib ta Red Johni jälgedele.
Šarmantsel aiaarhitektil Julian Cavendishil ja ta isal on Cornwallis puukool nimega Cavendish ja Pojad. Isa suureks kurvastuseks pole aga Julianil lapsi, kuigi ta on juba kümme aastat abielus olnud. Peres kasvavad küll teismelised kaksikud, kuid nende bioloogilisest isast ei tea keegi mitte midagi.