New Amsterdam
E 10:25, T-R 10:30

New Amsterdam vaevleb endiselt pandeemia käes ning sellele lisaks toimub East Riveril lennuõnnetus. Iggy jookseb ajaga võidu, et aidata piloodil tõde juhtunu kohta välja selgitada. Max hangib haruldast ravimit, kui üks omadest koroonasse nakatub.

  • PäritolumaaUSA
  • Valmimisaasta2021
H3:E8
Konks
Max on sunnitud tegelema mustade naiste ebavõrdse kohtlemisega sünnitusel. Bloom peab toime tulema ülerahvastatud EMOga ning Sharpe aitab Agnes Kaol panna patsiendile raske diagnoosi.
Duo 4
H3:E9
Lahti ühendatud
Max püüab tagada kõigile tasuta internetiühendust. Reynolds ravib kuulihaavaga tüdrukut. Sharpe peab oma patsiendile raske uudise teatavaks tegema. Iggy tunneb, et ta elab oma patsiendile ehk liiga palju kaasa.
Duo 4
H3:E10
Radikaalne
Max tutvub New Amsterdami minevikuga. Bloom ja Reynolds ravivad ebatavalises suhtes olevaid patsiente. Iggy püüab ühise keele leida patsiendiga, kes meeleheitlikult soovib maovähendusoppi.
Duo 4
H3:E11
Rõhu langemine
Max rakendab haiglas täiesti uue lähenemise jätkusuutlikule arengule. Bloom naaseb puhkuselt ja Reynolds ravib kuumarabandusega patsienti. Iggy avastab, et üks endistest patsientidest on ohtlikus olukorras.
Duo 4
H3:E12
Kõik on katki
Toru lõhkemine pöörab kogu EMO tegevuse pea peale. Iggy nõustab mures lapsevanemaid. Gwenil ja Calvinil on Maxile traagilised uudised.
Duo 4
H3:E13
Aeg võidelda
Sharpe pakub Minale abi. Max peab Luna osas raske otsuse langetama. Bloom ja Casey ravivad patsienti, kes on elu aeg oma saladust varjanud, Reynoldsi patsiendiks aga saabub noor siirdatud südamega patsient, kellel on kummalised sümptomid.
Duo 4
H3:E14
Surm algab radioloogias
Reynoldsile tehakse ootamatu pakkumine. Max kaotab oma abielusõrmuse ning pöörab haigla seda otsides tagurpidi. Iggy kaalub kannapööret elus ning Bloomil on Leylale potentsiaalelt elumuutvaid uudiseid.
Duo 4