Romantilises komöödias proovib pühendumisprobleemidega Haley pähe oma vanaema “maagilist” pulmaloori, mille tagajärjel reisib ta tulevikku, kus tema ja ta pikaajaline poiss-sõber Scott on kahe lapsega õnnelikus abielus. Kas Hailey on valmis loori peast võtma ja valmis selleks, mis edasi tuleb?
Remi tahab naist, keda ta ei saa. Marilyn pöörab elus uue lehekülje. Justini kompromiss solvab Ziggyt. Jacobi otsus sulgeb Bree põgenemistee.
Kas Justin suudab ilma Ziggyta toime tulla? Bree palub Remilt abi. Xander läheb kohtingule kuuma näitsikuga.
Ziggy uhkus ei lase tal normaalselt käituda. Remi nõuab, et Bree annaks Jackobi üles. Eden küsib Cashilt nõu.
Kas Rose suudab eemale hoida Xanderi armuelust? Eden kardab, et Remi ja Bree on saamas liiga lähedaseks. Justin suudab taas Ziggy juures heasse kirja saada.
Xanderi esimene kohting lõpeb katastroofiga. Mackenzie ei tule kriisiga toime. Kas Marilyn suudab taastada Roo enesekindluse?
Hooaja viimane! Taas on üks moodne muinasjutt viimasele lehele jõudnud. Kas ka õnneliku lõpuga? Alles on kaks meest, kelle mõlema suhtes on Hannah´l tugevad tunded. Naine teeb valiku, aga pärast kihlust ei lähe kõik päris plaanipäraselt.
Kõigi romantikute rõõmuks jõuab taas eetrisse kirglik tõsielusari “Vallaline kaunitar”. "Poissmehe" sarjast televaatajatele tuttav Clare Crawley asub lõpuks otsima oma tõelist hingesugulast. Oodata on väga põnevat ja ettearvamatuid lahendusi täis hooaega!
Romantiline komöödia! Chloe ja Eric on üsna ebavõrdne paarike. Samal ajal kui südika Chloe pilk on tulevikku suunatud, lösutab mees kodus sohval ega kavatsegi täiskasvanuks saada. Chloe ei talu enam sellist olukorda ja otsustab mehele õppetunni anda. Kuus kuud hiljem saab Chloe Ericult lootusrikka kõne, kuid uudised on sootuks muud, kui naine seda ette kujutada oskas. Eric ongi küpsemaks meheks saanud ja soovib abilelluda, kuid mitte Chloega ... Edasised sündmused panevad pettunud naise tunded tõeliselt proovile.
Katie kirjutajahinge saabub läbilöök, kui ta saab ülesandeks kirjutada nädalasest luksusmatkast artikkel. Õnnetuseks pole Katie aga sugugi sportlik ning peab jääma lootma ühele karusele õuehingele Willile, kes töötab laagris lihunikuna. Kas neil õnnestub ühine keel leida?
Michael Mosley selgitab välja, kuidas on pandeemia mõjutanud vabatahtlike tervist ja loob neile erilised toitumis- ja treeningkavad. Samuti murrab ta meie arusaamisi sellest, missugune näeb välja tervisliku kehamassiindeksiga inimene.
Teisel viimase võimaluse kokkamisvõistlusel valmistavad neli meeskonda teisest rühmast pearoa ja magustoidu, lootes avaldada muljet kohtunikele Colin Fassnidgele ja Gary Mehiganile, et kindlustada endale koht saate poolfinaalis.
Romantiline film! Victoria on andekas tordikaunistaja, kes jälgib elu kõrvalt, toimetades torte pulmadele, galadele ja uhketele pidudele, ise aga alati lõpuks surmväsinuna koju jõudes. Ühte oma torti kohale viies peab ta jõukat, ihaldusväärset poissmeest Jacob Adams III kelneriks. Nende vahel näib tekkivat imetaoline side ja saatuse tahtel kohtuvad nad hiljem uuesti ühes kohvikus. Kas nende vaheline armastus ja Victoria äri jäävad kestma, kui ta avastab, kes mees tegelikkuses on?
Selles saates saavad osalejad võimaluse valida endale kaaslane paljalt füüsilise veetluse põhjal. Vähehaaval paljastatakse neile kuue naise või mehe kehad ning nad saadavad ükshaaval ära neile väliselt kõige vähem ahvatlevad osalejad. Tänases osas valivad endale kaaslast kahe lapse ema Tracy ja 24-aastane müügimees Matthew.
Selles saates saavad osalejad võimaluse valida endale kaaslane paljalt füüsilise veetluse põhjal. Vähehaaval paljastatakse neile kuue naise või mehe kehad ning nad saadavad ükshaaval ära neile füüsiliselt kõige vähem atraktiivsed osalejad. Tänases osas valivad endale kaaslast 23-aastane hooldustöötaja Sapphire ja 32-aastane tarkvarafirmas töötav Kieran.
Selles saates saavad osalejad võimaluse valida endale kaaslane paljalt välise veetluse põhjal. Vähehaaval paljastatakse neile kuue võimaliku kaaslase kehad ning nad saadavad ükshaaval ära neile väliselt kõige vähem ahvatlevad osalejad. Tänases osas valivad endale kaaslast 24-aastane ettekandja Rebecca ja 25-aastane Dan, kes on partneri otsinguil väga valiv.
Teisel viimase võimaluse kokkamisvõistlusel valmistavad neli meeskonda teisest rühmast pearoa ja magustoidu, lootes avaldada muljet kohtunikele Colin Fassnidgele ja Gary Mehiganile, et kindlustada endale koht saate poolfinaalis.
Eesti menufilm. Abiturient Mattias plaanib välismaale fotograafiat õppima minna, kuid tormiline armumine hulljulgesse Hannasse lööb kõik plaanid segamini. Bipolaarse häirega Hanna tõmbab Mattiase ohtlikku sündmustekeerisesse – püüdes tüdrukut päästa, sooritab poiss kuriteo, mis ähvardab ta aastateks trellide taha viia. Karistusest pääsemiseks on ainult üks viis – teeselda ainsat psüühikahäiret, mida ta tunneb. Bipolaarsust...