Südamearst
E-R hommikul

Hinnatud südamekirurg Hugh Knight kaotab oma ameti ja on sunnitud asuma oma endisesse kodukohta perearstiks. Ka endise tüdruksõbraga pole ta suhted parimate killast.

  • PäritolumaaAustraalia
  • Valmimisaasta2020
H5:E1
Mulle ja sulle
Hugh järjekordne katse Whyhope’ist lahkuda lendab vastu taevast, sest haigla suletakse, Meryl satub võimaliku korruptsiooni pärast uurimise alla ning vana silmarõõm naaseb ootamatult.
Duo 4
H5:E2
See pidid olema sina
Hugh ja Penny panevad oma erimeelsused kõrvale, et võidelda surmahaige noore ema eest. Merylit ähvardab kriminaalkorras süüdi mõistmine ning ta püüab tõendeid Hayley abiga varjata.
Duo 4
H5:E3
Whyhope'is olemise talumatu kergus
Hugh ja Penny ristavad Penny tööle naasmise järel taas piike. Sharna sihikindlus Whyhope’i joonde ajamisel tähendab Keni, Betty ja Meryli jaoks tõelist kaost.
Duo 4
H5:E4
Mida kõike me armastuse pärast ei teeks
Hugh suhe Sharnaga ähvardab karidele joosta, kui Sharna teatab soovist haigla sulgeda. Charlie mõtleb välja plaani, kuidas päästa Meryl uurimisest ning aidata Wesi pere.
Duo 4
H5:E5
Sild üle tormiste vete
Meryl mõtleb välja plaani, kuidas Sharna karjäär hävitada ning Hugh on sunnitud poole valima. Keni vanemad on Whyhope’is külas ning ta avaldab võika saladuse. Haley leiab end hingelisest raskusest, kui avastab, et on ühe päeva jooksul kõiki kümmet käsku eiranud.
Duo 4
H5:E6
Põhjendatud kahtlus
Penny peab valima oma haiglatruuduse ja Hugh vastaste tunnete vahel. Meryli korruptsioonijuurdlusesse saabub ootamatu pööre. Ajax võitleb, et Hayley tagasi võita.
Duo 4
H5:E7
Kummitus südames
Penny teismeline poeg punub plaani, et Hugh ja Penny taas teineteist leiaksid. Sharna püüab Hughle välja võidelda mainekat töökohta linnas. Meryli ja Michaeli suhe kisub kraavi.
Duo 4
H5:E8
Whyhope'i maik
Hugh on elu suurima otsustuskoha ees. Kas ta suudab Whyhope’i ja Penny jätta uue karjääri nimel? Knightide pere aga tabab armunool, sest Meryl, Matt ja Ajax kõik leiavad põhjuse armuda
Duo 4
H1:E1
Doktor, doktor
Hinnatud südamekirurg Hugh Knight kaotab oma ameti ja on sunnitud asuma oma endisesse kodukohta perearstiks. Ka endise tüdruksõbraga pole ta suhted parimate killast.
Duo 4
H1:E2
Kullakallis kodu
Hugh saab tunda maakoha meditsiinilise võimekuse piire, kui ta peab appi minema talus toimunud õnnetuskohale. Merylist inspireerituna veenab Hugh kohaliku kaevanduse juhi Nathani haiglale suure annetuse tegema.
Duo 4