Gilmore'i tüdrukud
E-R 15:45

Aus ja eluline, rohkete auhindadega pärjatud vaimukas sari üksikema ja teismelise tütre suhetest. Stars Hollow’s Connecticutis on võluv, väike ja pisut omanäoline linnake, kus elab piisavalt ekstsentrilisi tegelasi. Põikpäine 32-aastase Lorelai Gilmore on loonud mugava, sooja, kofeiinirikka elu endale ja oma sama kangekaelsele tütrele Roryle. Aga kui Rory mõtted liiguvad erakooli ja Harvardi unistustelt poistele ja teismelise iseseisvusele, hakkab üksikema Lorelai Rorys märkama üha enam oma 16 aasta tagust mässumeelset noorust. Sarja esimeses osas võetakse Rory vastu peenesse kooli ja on Lorelai sunnitud uhkuse alla neelama ning emalt õppemaksuks raha küsima.

  • PäritolumaaUSA
  • Valmimisaasta2005
H7:E1
Pikk järelpäev
Lorelai ärkab enda õuduseks Christopheri kõrval. Kodus püüab ta lahti saada kõigest, mis talle Luke’i meenutab. Rory saab Logani lahkumiskingi tähendusest aru ja plaanib talle külla minna. Kirk ja Taylor korraldavad veidra õnnetuse.
Duo 4
H7:E2
Selline on lõbutsemise hind
Rory on õnnetu, et Loganit pole ja nad oma reisi Aasiasse ära jätma pidid. Lorelai otsustab Rory kodu aasiapäraseks võlumaaks kujundada. Lane naaseb oma kohutavatelt mesinädalatelt. Luke ja Lorelai trehvavad linnas ning Luke ei suuda oma pahameelt varjata.
Duo 4
H7:E3
Lorelai esimene kotiljon
Lorelai mõistab, et suur osa ta elust on olnud lihtsalt vanematele tahtele vastuhakkamine. Ta hakkab mõistma, et kõik nende soovid polnud halvad. Roryl ja Loganil on keeruline kaugsuhet toimivana hoida. Christopher tunnistab Lorelaile midagi üles.
Duo 4
H7:E4
Võrratult lõbus
Lorelai ja Christopher on taas koos. Rory leiab Yale’ist endale uued ekstsentrilised sõbrad ja Richardist saab külalislektor. April tuleb mõneks nädalaks Luke’i juurde. Emily vahistatakse ning Lorelai peab minema ta kautsjoni maksma.
Duo 4
H7:E5
Suur hais
Vanemad on õnnelikud, et Lorelai ja Christopher õhtusöögil paarina on. Christopheri eksabikaasa tahab nende tütart Pariisi ja see põhjustab tüli. Logan üllatab Rory. Õhtusöögil mõistab Rory, et tal pole ärimaailmaga midagi ühist ja näeb ohtu Logani kenas kolleegis.
Duo 4
H7:E6
Edasi, buldogid!
Lorelai avastab, et ka ta vanemad on Yale’i vanemate nädalavahetusel. Christopher kutsub Rory kolleegid välja, kuid see lõpeb ootamatult, kuna on vaja pommuudist kajastada. Luke flirdib Aprili ujumistreeneriga.
Duo 4
H7:E7
Prantsuse pööre
Christopher ja Lorelai viivad mehe tütre G.G. Pariisi ema juurde ning veedavad ka ise romantiliselt aega. Rory ametiaeg ajalehes saab läbi ja tulevik on ühtäkki ebakindel. Rory saab teada, et Lucy poiss-sõber on Marty, kes teeskleb, et ei tea Roryt.
Duo 4
H7:E8
Lorelai planetaarium
Rory teeskleb, et on rõõmus Lorelai ja Christopheri abiellumise üle, kuid eraviisiliselt ütleb emale, mida ta sellest päriselt arvab. Rory kirjutab Logani firma avamisest kriitilise artikli, kuid mõistab hiljem, et ta käitub ise kahepalgeliselt. Luke vajab Lorelai abi.
Duo 4
H7:E9
Kuduge, inimesed, kuduge!
Christopher on mures, miks Lorelai teda linna ellu ei kaasa. Lucy korraldab Oliviale retropeo ning Rory saab võimaluse Martyga rääkida. Lizi laps sünnib. Aprili ema tahab New Mexicosse kolida ja Luke võitleb oma vanemlike õiguste eest.
Duo 4
H7:E10
Lõbusad paremsirged
Luke tutvustab õe last Lorelaile. Christopher kardab seda nähes, et Lorelai pole nende suhtes päris veendunud. Luke ja Christopher lähevad tänaval tülli. Logan saab teada, et Rory ja Marty on tutvumist teeselnud ning räägib Roryle tõtt.
Duo 4