Romantikafilm! Diane on suurlinnas eluraskuste all ägav üksikema. On hetki, mil kogu maailm näikse tema vastu olevat. Kui asjalood enam hullemaks minna justkui ei saa, tuleb Diane´ile aga uudis kodukoha päranduse asjus. Naine otsustab oma tütred kaasa pakkida ja aastaks väikelinna kolida. Ilma igasuguste ootusteta ja lausa skeptiliselt tehakse ajutine elukohavahetus, mis osutub aga peagi elumuutvaks.
Felicityt tuleb minevik kummitama. Cash tahab lahendada oma peremured. Kas Xander on valmis Staceyt jagama?
Felicity tunneb end süüdi, Rose leiab Garys endale olulise eeskuju. Roo ja Marilyn inspireeruvad heategevuslikust üritusest.
Cashi tabab nostalgiahetk. Felicity peab silmitsi seisma oma mineviku ja tulevikuga. Gary teeb Tanele hea pakkumise. Roo ja Marilyn asuvad korraldama heategevuslikku golfiturniiri.
Bree ja Remi naudivad oma armastusemulli. Gary soojendab Felicity külmi jalgu. Eden asub võitlusesse Remi pärast.
Eden lõhub Remi armuidülli. John leiab tõelise tähtgolfari. Theo valab oma frustratsiooni Kirby peale välja.
Kui lõunasöögile on tulemas külalisi, valmistab James neile efektseid roogi, mis ei jäta kedagi külmaks.
JoJo Fletcher aitab Tayshial segaste tunnetega toime tulla. Zac C. ja Tayshia riietavad end pulmafotode pildistamiseks. Kümme noormeest lähevad kunstitundi, et näidata oma loomingulisust.
Bennett ja Noah kisuvad kaksik-kohtingu ajal tülli. Jojo Fletcher teatab, et selle nädala roosi kavaler läheb Tayshiaga kodulinna kohtingule. Adam Hambrick esineb.
Sienna ja Matt olid keskkoolis parimad sõbrad. Pärast lõpetamist asus Sienna kodulinnas tööle pulmakorraldajana, Matt aga lahkus, et ülikooli minna. Nüüd on Matt taas kodus ja kihlatud elegantse Mindyga. Aga kui nad Sienna oma pulmi korraldama palkavad, sõidab Mindy tööasjus linnast ära. Matt hakkab kahtlema oma tulevikus Mindyga, Sienna peab otsustama, kas ta on valmis avaldama oma tundeid.
Lily unistab üritustekorraldaja tööst ja saab selle võimaluse, kui hotellikülaline Noah palub tema abi, et korraldada oma õe Justine'i jahimajas toimuvat pulma.
Vabatahtlikud kogunevad katusele, et teha üks intensiivne trenn. Samuti tutvustatakse neile talisuplemist. Vegan rämpstoidu armastaja teeb ümberkorraldusi oma toitumises.
James valmistab toidujääkidest maitsvaid roogi, mis on teisel korral veelgi paremad. Aitab küll lödidest lihavõileibadest pühapäeva õhtul.
Romantilises filmis saab Tom teada, et tal on ravimatu ajuvähk ja otsustab ise otsida oma naisele uue abikaasa ja tütrele uue isa, enne kui on liiga hilja. Abikaasa Valentine'i teadmata loob Tom talle internetis tutvumisprofiili ja mõistab siis, et ei tea tema kohta enam eriti palju. Tom püüab Valentine'i paremini tundma õppida ja mõistab, miks ta temasse kõik need aastad tagasi armus.
Saatejuht Milka peab seegi kord aitama kahel saates osalejal kaaslast valida. Nii Alice kui Jeanett peavad otsuse langetama paljast keha vaadates. Kas mõnes klaaskastis võiks seista tulevane prints?
Saatejuht Milka aitab kahel vallalisel kuue kandidaadi seast leia oma unistuste partner. Sel korral otsivad suurt armastust Tanja ja Markus.
Saates astub lavale kaks vallalist, kel avaneb võimalus valida unelmate kaaslane. Tulevase kohtingupartneri nägu ei näe kumbki saatekülaline, kuid see-eest on nende ees valla paljad kehad.
Vallaline naaseb kohtingult oma endise silmarõõmuga, kuid rannal satub ta tülisse. Järgmise kohtinguvõimaluse saab professionaalne maadleja, kes näppab elava daami nägusalt tuletõrjujalt.
Dokumentaalfilm raske haigusega võitlevast sepast, kes võtab ette oma elu viimase suure tellimuse – damaskuse terasest mõõga valmistamise. Peategelane on sepp Taimo Kõrvemaa, keda hüütakse Sepa Tomiks, aga ka Damaskuseks, sest ta on üks väheseid meistreid Eestis, kes valdab tehnikat, kuidas damaskuse terasest mõõka valmistada. Filmi teljeks ongi maausuliste poolt mõõga valmistamine, algusest lõpuni. Lisaks lugu sellest, kuidas lastekodu vargapoisist ja rusikakangelasest kasvab välja meister.