Endine priimabaleriin Jenna abistab jäähokistaari Ryan Cooperit, vigastusest taastumisel. Vastuteenena aitab Ryan neiu katkist südant lappida. Kui aga Cooperil on aeg jääle naasta, peavad mõlemad tõsiselt oma eluvalikuid kaaluma.
Nikau tahab olla isamees. Kirby eks tahab rohkemat kui südamerahu. Mackenziet närib süütunne.
Bob tekitab Theos ja Kirbys kahtlusi. Felicity ei taha endale muud pere peale Cashi. Marilynil on uus missioon.
Bree ja Remi saavad eriti lähedaseks. Bob ajab Lyriki ettevõtmise nässu. Kirby otsus morjendab Theod.
Theo jääb Macile tänu võlgu. Remi ja Bree annavad kiusatusele järele. Kas Kirby viskab Bobi välja?
Xander teeb Staceyga spontaanseid plaane. Justin ja Theo taastavad Salti reputatsiooni. Mackenzie vajab omaette olemise aega.
Clare ütleb Chrisile midagi väga võluvat ning noormees räägib sellest kokteilipeol ka teistele. Roositseremoonia jäetakse ära.
Elu armastust asub otsima Tayshia Adams. Kuueteistkümnele noormehele tuleb lisa. Clare ja ta kihlatu Dale räägivad Chris Harrisoniga südamest südamesse.
Romantiline mängufilm. Teleprodutsent Diane McCarthy sattub tööreisil halbade ilmaolude tõttu pisikesse hostelisse. Siin on iga külastaja oodatud ja koheldud kui pereliige. Diane'i inspireerib majaperenaine Helen niivõrd, et ta otsustab oma järgmise teleprojekti hoopis siin hostelis ellu viia. Kohalikke inimesi tundma õppides hakkab ta nende eludele kogu hingest kaasa elama ja ühel hetkel tundub talle, et saatus pole teda siia sugugi niisama juhtinud. Üks vihmane ilm võib olla lausa elumuutev!
Romantiline seiklusfilm Tiast, kes töötab Seattle’is oma isa advokaadibüroos, kuid saab onult unistuste pakkumise olla väikelaeva kapten. Laevaga korraldatakse õhtusöögikruiise San Francisco lahes, kuid muinasjutt võtab kiiresti kehva pöörde, sest laevakokk on ootamatult Tina kunagine peigmees.
Michael Mosley uurib seoseid ajutegevuse, lohutussöömise, norskamise ja kehakaalu vahel. Samuti annab ta näpunäiteid madala kalorsuse ja kõrge proteiinisisaldusega dieedi kujundamiseks.
Käes on kauaoodatud finaal. Meie kaks parimat võistkonda peavad valmistama 100 portsu, et kohtunikele Manu Fieldelile, Curtis Stone'ile ja Colin Fassnidge'ile muljet avaldada. Milline meeskond kroonitakse meistriks ja võidab 100 000 dollarit?
Romantiline film väikelinna raadiojaama juhist, kes kohtub oma unelmate mehega, kui linna saabub ärimees, kes ei näi nägevat oma sülearvuti ekraanist kaugemale. Kõik muutub, kui naine sunnib teda osalema poissmeeste küpsetamisvõistlusel, et aidata päästa raadiojaama.
Kohtumissaade, kus vallalised inimesed saavad endale valida kaaslase pelgalt välise veetluse põhjal.
Tänases saates valivad kaaslast Holly ja Marco. Kas õnn soosib neid või ei suuda nad siiski paljaste kehade abil armastust leida?
Tänases saates asuvad endale kaaslast valima Britta ja Logan. Milline kandidaat kuue seast jätab alasti olles kõige parema esmamulje? Kas riietega kohting täidab loodud ootusi?
Käes on kauaoodatud finaal. Meie kaks parimat võistkonda peavad valmistama 100 portsu, et kohtunikele Manu Fieldelile, Curtis Stone'ile ja Colin Fassnidge'ile muljet avaldada. Milline meeskond kroonitakse meistriks ja võidab 100 000 dollarit?
Dokumentaalfilm Eesti ühiskonnategelasest, kunagisest poliitvangist ja väga erilisest naisest Lagle Parekust. Tema rännak algab 1941. aastal ja jõuab välja tänapäeva. Lagle Pareki esimene reis viis teda juba lapseeas koos perega küüditatuna Siberisse ning aastakümneid hiljem poliitvangina Mordva vangilaagrisse. Nendest sündmustest hoolimata ei meenuta Lagle seda aega kui kannatuste rada, vaid pigem kui seiklust. Parek on ideaalne eeskuju mõistmaks, kuidas kõikide raskuste puhul saab jääda inimeseks. See on lugu inimese olemusest ja kirest elada. Sealjuures Lagle ei väsi kordamast oma ema tarkust: “Pole vahet, kus sa elad, peaasi, et sa inimeseks jääd“.