Poissmees paradiisis
E-R öösel

Austraalia populaarsetest kohtingumängudest "Poissmees" ja "Vallaline kaunitar" väljapudenenud, kuid televaatajatele enim meeldejäänud osalejad tulevad taas ekraanile õnne otsima. Lõpuks jääb seltskonda alles vaid üks paar. Esimeses osas: Jake’i ja Florence’i vahel lendab sädemeid, aga ka Davey on Florence’ist huvitatud. Davey valib siiski sõpruse ja viib esimesele kohtingule Leah’i. Selgub, et üks poissmees varjab oma olemasolevat suhet. Paradiisi segadust tekitama saabub Austraalia lemmik paha tüdruk Keira.

  • PäritolumaaAustraalia
  • Valmimisaasta2020
Saade on järelvaadatav 30 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H3:E9
Üks kohtingkaardi saanud vallaline kaunitar otsustab oma silmarõõmu teiste uudishimulike pilkude eest kaugemale viia. Uustulnukate pilgud on kindlalt auhinnale suunatud ning aega raiskamata asuvad nad Paradiisi poissmeestega tutvuma.
Duo 4
H3:E10
Üks sihikindel vallaline kaunitar avaldab survet oma segaduses olevale väljavalitule, püüdes nii kindlustada temalt roosi saamist ja endale aega Paradiisis.
Duo 4
H3:E11
Ülejäänud paarid seisavad silmitsi uudisega, et Paradiisi ei saabu enam ühtegi uut vallalist, mis paneb nad sügavalt juurdlema, kas nad ikka on vastastikku pühendunud armusuhtes.
Duo 4
H3:E12
Paarid peavad otsustama, kas nad on valmis oma uut partnerit oma perele tutvustama. Kas nende sõprade ja pere arvamus nende armastatu kohta toob nad puhkuseromansilt tagasi reaalsusesse?
Duo 4
H3:E13
Paarid peavad otsustama, kas nad on valmis võtma endale kohustuse ja jätkama oma suhet väljaspool Paradiisi, või oli see vaid suvine seiklus, mis järgmise tõusuga minema uhutakse.
Duo 4