Selgeltnägija Tene Laul jätkab romantilistes suhetes võimalike hingetüüpide tutvustamist. Kes on hingesugulane, kes kaksikleek ja kes karmakaaslane? Saame teada, kuidas praktiseerida tingimusteta armastust ning mis on baasenergia ja kuidas seda luua. Õpime tundma iseseisvust kui iseloomujoont ning taas tuleb juttu ühe päikesemärgi esindajatest.
Romantiline komöödia! Chloe ja Eric on üsna ebavõrdne paarike. Samal ajal kui südika Chloe pilk on tulevikku suunatud, lösutab mees kodus sohval ega kavatsegi täiskasvanuks saada. Chloe ei talu enam sellist olukorda ja otsustab mehele õppetunni anda. Kuus kuud hiljem saab Chloe Ericult lootusrikka kõne, kuid uudised on sootuks muud, kui naine seda ette kujutada oskas. Eric ongi küpsemaks meheks saanud ja soovib abilelluda, kuid mitte Chloega ... Edasised sündmused panevad pettunud naise tunded tõeliselt proovile.
Hooaeg* H18:E40
Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!
Jamie õpetab maitseküllase chorizo ja krevettidega riisiroa valmistamist. Buddy teeb näksimiseks šokolaadi kastetud maasikaid ja kirsse ning Jamie õpetab lõpetuseks maitsva indiapärase frittata valmistamist.
James valmistab oma Hampshire'i kodus pidulike õhtusöögilaudade krooniks sobivaid roogi, mis on leidlikud selle osas, et lasevad ka tal endal pidu nautida, ning garanteerivad, et külalised saavad unustamatu maitseelamuse.
Clare läheb esimesele üks ühele kohtingule. Kümme meest peavad end demonstreerima paljastavas rahvastepallis.
Yosef ütleb Clare’ile, mida ta temast arvab. Külla tuleb endine vallaline kaunitar DeAnna Pappas. Clare otsustab kaheksa noormehega pidada suure järelpeo.
Endine priimabaleriin Jenna abistab jäähokistaari Ryan Cooperit, vigastusest taastumisel. Vastuteenena aitab Ryan neiu katkist südant lappida. Kui aga Cooperil on aeg jääle naasta, peavad mõlemad tõsiselt oma eluvalikuid kaaluma.
Romantiline film! Victoria on andekas tordikaunistaja, kes jälgib elu kõrvalt, toimetades torte pulmadele, galadele ja uhketele pidudele, ise aga alati lõpuks surmväsinuna koju jõudes. Ühte oma torti kohale viies peab ta jõukat, ihaldusväärset poissmeest Jacob Adams III kelneriks. Nende vahel näib tekkivat imetaoline side ja saatuse tahtel kohtuvad nad hiljem uuesti ühes kohvikus. Kas nende vaheline armastus ja Victoria äri jäävad kestma, kui ta avastab, kes mees tegelikkuses on?
Vabatahtlikud alustavad oma intensiivsete treeningutega. Michael Mosley selgitab ülekaalulisuse mõju meie üldisele tervisele ning kuidas see tõstab meie riski tõsiselt haigestuda.
Neli tiimi valmistavad kolmekäigulise eine, et muljet avaldada kohtunikele Manu Fieldelile ja Curtis Stone'ile, kuid suurde finaali pääsevad ainult kaks paremat võistkonda.
Amanda ja Dawsoni vahel lõõmas koolipäevil kirglik armastus, kuid saatuse tahtel läksid nende teed lahku. 20 aastat hiljem kohtuvad nad endi jaoks väga kalli inimese matustel.
Kõmulise kohtingusaate saksa versioon. Esimeses saates otsivad endale kohtingukaaslast kitarriõpetaja Rob ning lasteaiakasvatajaks õppiv Jenny. Kas peitub alasti kandidaatide seas nende suur armastus või piirduvad nad ainult ühe kohtumisega?
Seekord otsivad kohtingukaaslast noor ema Nancy ja hispaania ning inglise keelt õpetav Andrea. Kas nad leiavad paljaste kehade tagant suure armastuse või piirdubki kõik vaid ühe kohtumisega?
Neli tiimi valmistavad kolmekäigulise eine, et muljet avaldada kohtunikele Manu Fieldelile ja Curtis Stone'ile, kuid suurde finaali pääsevad ainult kaks paremat võistkonda.
Amanda ja Dawsoni vahel lõõmas koolipäevil kirglik armastus, kuid saatuse tahtel läksid nende teed lahku. 20 aastat hiljem kohtuvad nad endi jaoks väga kalli inimese matustel.