Aasta 2022 on suurte muutuste aasta ning mitte alati ei taju inimesed selliseid protsesse valutult ja positiivsena. Spirituaalne teejuht Tene Laul aitab mõista, milleks on meil kõigil sel aastal tohutu potentsiaal, millised muutused meid ees ootavad, mida tähendab 3D maailmast 5D maailma liikumine ja kuidas aru saada, millises faasis oma elus hetkel oled. Juttu tuleb ka üleminekusodiaakidest ja ühe järjekordse päikesemärgi esindajatest.
Romantiline mängufilm. Teleprodutsent Diane McCarthy sattub tööreisil halbade ilmaolude tõttu pisikesse hostelisse. Siin on iga külastaja oodatud ja koheldud kui pereliige. Diane'i inspireerib majaperenaine Helen niivõrd, et ta otsustab oma järgmise teleprojekti hoopis siin hostelis ellu viia. Kohalikke inimesi tundma õppides hakkab ta nende eludele kogu hingest kaasa elama ja ühel hetkel tundub talle, et saatus pole teda siia sugugi niisama juhtinud. Üks vihmane ilm võib olla lausa elumuutev!
Hooaeg* H18:E41
Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!
James leiutab kiireid retsepte, et valmistada pärast pikka tööpäeva kodus roogi, mis on riukalikult dekadentsed ning tulvil rikkalikke ja kosutavaid maitseid.
Ashley Iaconetti ja Jared Haibon korraldavad osadele Tayshia kandidaatidele lõbusa võistluse. Kaheksa meest valmistuvad maadluseks tuntud treenerite Amy Dumas’ ja Tatiana Suareze juhendamisel.
Seitse meest peavad võidu peale kirjutama ja esitama armastuslaulu Tayshiale. Võitjat ootab üks ühele kohting. Becca Kufrin ja Sydney Lotuacu aitavad Tayshial korraldada kuuele noormehele tõde või tegu mängu.
Romantikafilm! Diane on suurlinnas eluraskuste all ägav üksikema. On hetki, mil kogu maailm näikse tema vastu olevat. Kui asjalood enam hullemaks minna justkui ei saa, tuleb Diane´ile aga uudis kodukoha päranduse asjus. Naine otsustab oma tütred kaasa pakkida ja aastaks väikelinna kolida. Ilma igasuguste ootusteta ja lausa skeptiliselt tehakse ajutine elukohavahetus, mis osutub aga peagi elumuutvaks.
Romantiline film väikelinna raadiojaama juhist, kes kohtub oma unelmate mehega, kui linna saabub ärimees, kes ei näi nägevat oma sülearvuti ekraanist kaugemale. Kõik muutub, kui naine sunnib teda osalema poissmeeste küpsetamisvõistlusel, et aidata päästa raadiojaama.
Michael Mosley hindab viie vabatahtliku tervislikku seisundit ja kontrollib, mida nad söövad. Vabatahtlikud alustavad oma uue treeningkavaga.
Kui lõunasöögile on tulemas külalisi, valmistab James neile efektseid roogi, mis ei jäta kedagi külmaks.
Muusikaline komöödiafilm Javedist, Pakistanist pärit noorukist, kes kogeb Lutonis elades pidevat rassilist ja majanduslikku ebaõiglust. Selleks, et hakkama saada linna sallimatute elanike ning isa kangete vaadetega, kirjutab poiss luuletusi. Kui ühel hetkel tutvustab ta klassikaaslane Javedile Bruce Springsteeni muusikat, mõistab poiss kohe, kui palju sarnasusi on muusiku laulu sõnade ning tema enda elu vahel.
Andrew ja Michaela katsetavad, kas pelgalt paljast keha vaadates on võimalik leida kaaslane, kellega kohtama minna ja ehk midagi enamatki luua.
Tänases saates otsivad endale meest nii seltskonnastaar Cathy Lugner kui ka juuksurina töötav drag queen Robin. Milline kandidaat jätab endast unustamatu mulje?
Muusikaline komöödiafilm Javedist, Pakistanist pärit noorukist, kes kogeb Lutonis elades pidevat rassilist ja majanduslikku ebaõiglust. Selleks, et hakkama saada linna sallimatute elanike ning isa kangete vaadetega, kirjutab poiss luuletusi. Kui ühel hetkel tutvustab ta klassikaaslane Javedile Bruce Springsteeni muusikat, mõistab poiss kohe, kui palju sarnasusi on muusiku laulu sõnade ning tema enda elu vahel.
Toitumishäired ja ületreening põimivad viie inimese lood üllatavalt sarnaseks liiniks - neid ühendab oskamatus oma kehaga suhestuda. Dieedikultus on 21. sajandi trendihaigus - olla saledam, atraktiivsem ja edukam, seda kõike oma tervise hinnaga. Film toob vaatajani eksklusiivsed kaadrid Londoni kaasaegsest dieedikultuse vastasest liikumisest, mis kogub hoogu nii avalikult kui ka põranda all. Kehakuvandi uurijad ja toitumisteadlased avavad söömishäirete psühholoogilist tausta ning Suurbritannia kontekstis ka sotsiaalsest ebavõrdsusest tulenevat võimetust oma tervise eest hoolt kanda.