Camila ei tea, kuidas uurimist jätkata. Candela ja Severo tülitsevad. Prado keeldub Matíasega rääkimast.
Hugh ja Tara otsustavad Penny äraolekul veidi lõbutseda, kuid Charlie abiga kaotab Hugh ööga rohkemgi kui oma kainuse.
Alihani käitumine tekitab Asumanis ja Yildizis kahtlusi. Need kahtlused kanduvad vaikselt üle ka Zeynepile. Kaya on otsustanud teha isadustesti, et välja selgitada, kas Erim on ta poeg.
Marilyn satub vastamisi tegeliku Heatheriga. Deanil on kahtlusi seoses sünnituse juures viibimisega.
Jamie jagab nippe vürtsika kanaburgeri meisterdamiseks. Lisaks näitab ta, kui lihtne on kodus ise hummust teha ning kuidas sahvris leiduvast lastele mõnus maius teha.
Jamie õpetab, kuidas kodus kiirelt hoisin siga teha. Lisaks avaldab ta snäkiretsepti, mis sobib suurepäraselt ta lemmikkokteili negroniga. Viimaks meisterdab Jamie imekena roosa koogi, mis rõõmustab kogu peret.
Max saab tunda omaenda kehtestatud reegli valusaid tagajärgi. Bloomi tabab Iggy osas ootamatu tundmus.
Kertu püüab Madisega rääkida, kuid mehe käitumine muutub järjest kummalisemaks. Siiri ja Andres satuvad ootamatult karantiini. Mari palub Kadrilt abi, kuid saab teada midagi häirivat. Sirje saabub pealinna ja seab end sisse Maimu juures. Indrek sõidab Haapsallu.
Liz on advokaat Londoni büroos. Ühel päeval saab ta ahvatleva pakkumise - kui tal õnnestub saada ühele kontsernile kammkarpide püügiluba, võetakse ta noorempartneriks. Liz läheb kodukanti asju ajama, kuid ülesanne polegi nii lihtne, kui alguses paistis.
Kui pangatöötaja röövi ajal tapetakse, püüavad Jane ja tiim tapjat tabada. Lisbon aga kistakse üha sügavamale CBI ja FBI vahelisse konkurentsitülisse.
Serena on oma mainet hävitamas, kui Blair talle appi tõttab ja Georgina Sparksile vastu hakkab. Lily valmistub oma pulmadeks, mis on tembeldatud Manhattani seltskonnaelu aastasündmuseks. Serena räägib viimaks Danile tõtt oma mineviku kohta. Lily sisekujundaja Amelia avaldab muljet Chuckile.
Rory andestab Loganile, aga vajab aega omaette olemiseks. Lorelai on pahur, et Luke läheb paariks päevaks tütrega üksi reisile. Zack võtab lõpuks julguse kokku ja palub proua Kimilt luba Lane’iga abiellumiseks.
Aasta parimas meelelahutussaates astuvad koos saatejuhtidega vastamisi kaks armastatud Eesti inimest, kes pöörastes ja lustakates mängudes üksteisega mõõtu võtavad. Seekordses vastasseisus on Mart Kivastiku filmi "Taevatrepp" näitlejad Mait Malmsten ja Hannes Hermaküla. Saate võitja saab valida heategevusorganisatsiooni, kellele võidusumma annetada. Saadet veavad tiimijuhid ja saatejuht, kes on loomulikult Õhtu enda saatejuhid Piret, Jüri ja Robi.
On valentinipäev ja esimeste kohtingute restoran ootab avasüli armastuseotsijaid. Seekordses eriosas otsivad õnne pulmakorraldajad Alexandra ja Tom; endine poliitik Roger ja maailmarändur Jean. Kalanduses töötav Adam püüab võluda vallatut Charliet. Viimasena püüab armastusehirmust üle saada West Endi näitleja Joseph.
Marilyn põgeneb, et häbist pääseda. Jacob valmistab Remile hingepiinu. Lyrik kavandab oma esimest muusikavideot.
Sõbrad H2:E3
Tüütu naaber Heckles jätab surres kogu oma vara Monicale ja Rachelile. Chandler avastab, et tema elu sarnaneb liigagi palju veidra Hecklesi omaga.
Sõbrad H2:E4
Phoebe abiellub homoseksuaalse Kanada iluuisutajaga, et see töölooa saaks. Ross otsib Rachelilt abi, kuidas Juliega voodis olla.
Romantiline komöödia Nate’ist ja Brooke’ist, kes on kutsutud neli nädalavahetust järjest samadesse pulmadesse. Mõlemad tahavad kirglikult vältida kosjamooritamist, nii et nad otsustavad teeselda, et on paar. Kas neli pulma muudavad sõprade tandemit ennastki?
Clayton suundub ühe õnneliku daamiga Galvestoni kohtingule. Samuti saab Clayton teada, et majas valitsevate pingete allikaks on üks konkreetne daam. Komöödiakuningas Russell Peters tögab teisi saates osalejaid.
Sotsiaalne eksperiment, mis uurib, kas suhted saavad areneda ilma monogaamiata. Rühm siiani monogaamseid paare katsetab, kas idee seksida teiste inimestega on vastuolus püsisuhte säilitamisega.
Samal ajal kui kaks vallalist tormiliselt flirdivad, on Paradiisis taas tõusmas järjekordne torm, kuna üks inimene ähvardab siit lahkuda ja teinegi pole enam kaugel tema eeskuju järgimast.
Kui pangatöötaja röövi ajal tapetakse, püüavad Jane ja tiim tapjat tabada. Lisbon aga kistakse üha sügavamale CBI ja FBI vahelisse konkurentsitülisse.
Liz on advokaat Londoni büroos. Ühel päeval saab ta ahvatleva pakkumise - kui tal õnnestub saada ühele kontsernile kammkarpide püügiluba, võetakse ta noorempartneriks. Liz läheb kodukanti asju ajama, kuid ülesanne polegi nii lihtne, kui alguses paistis.