Romantiline film Emilyst, kes peab liblikaäri ning monarhliblikaid sünnipäevapeole toimetades kohtub seal üksikisa Garrettiga. Garretti ja tema tütre abiga saab Emily äri suisa tiivad.
Ziggyl on hirmud beebi pärast. Kas Marilyni sõbrad on astumas lõksu?
Ziggy ja Dean teatavad oma suurt uudist. Lyriku uus lugu on hitt, kuid kas see võiks veelgi populaarsemaks saada? Pöörane Heather hoiab Marilyni sõpru pantvangis.
Ziggy ja Dean leiavad oma rütmi lapsevanematena. Rose ja Cash asuvad oletatavat mõrvarit jahtima.
Marilyn satub vastamisi tegeliku Heatheriga. Deanil on kahtlusi seoses sünnituse juures viibimisega.
Marilyn põgeneb, et häbist pääseda. Jacob valmistab Remile hingepiinu. Lyrik kavandab oma esimest muusikavideot.
Hannah viib oma kavalerid Šotimaale Invernessi. Esimesel erakohtingul avastatakse kohalikku kultuuri. Grupikohtingul panevad mehed kildid selga ja võtavad mõõtu traditsioonilistes Mägismaamängudes. Hannah’ nädala viimane erakohting kujuneb aga pööraseks draamaks ja Hannah’l tuleb teha raske otsus.
Hannah’l on poiste tülitsemisest kõrini ja ta hakkab kahtlema, kas ta üldse suudab sel viisil armastust leida. Ta räägib Chris Harrisoniga kõige probleemsematest poistest ja samas meenutataks ka helgeid hetki. Kas Hannah suudab vaimselt tagasi reele saada ja armastuseotsingut jätkata?
Romantiline mängufilm! John ja Abby on pikaajaline abielupaar. Koos on rõõmustatud, koos on kurvastatud ja ühiselt on ka tütar üles kasvatatud. Paraku pole läbisaamine enam see ja paar teeb raske otsuse minna lahku. Päev, mil nad kavatsevad kurva teate ka oma tütrele edastada võtab aga pöörde, kuna lapsel on esmalt öelda rõõmusõnum - ta abiellub oma kallimaga. Otsustades tütre õnne mitte varjutada, jääb Johni ja Abby lahkuminek esialgu saladuseks. Pulmade ettevalmistused hakkavad aga äratama vanu mälestusi ja endiseid tundeid.
Romantiline komöödia Nate’ist ja Brooke’ist, kes on kutsutud neli nädalavahetust järjest samadesse pulmadesse. Mõlemad tahavad kirglikult vältida kosjamooritamist, nii et nad otsustavad teeselda, et on paar. Kas neli pulma muudavad sõprade tandemit ennastki?
Meeskond pöörab oma tähelepanu Stevenile, kes on pidanud seljatama elus raskeid väljakutseid ja vajab nüüd väilmuse valdkonnas nõu. Lisaks kohtuvad nad Fayega, kelle kogu energia kulub teiste tervendamiseks, kuid kes vajaks ka ise tervendamist.
Gurmaanid Nicky ja Jose Adelaide’ist püüavad muljet avaldada oma hispaaniapärase menüü ja seksika Hispaania-teemalise kodurestoraniga.
Romantikafilm! Jessica ja Adam on mõlemad üritustekorraldajad, kuid oma isiklikes eludes on nad väga erinevatesse etappidesse jõudnud. Kogemata kombel sattuvad nad planeerima ühiselt pulmi, kus pruut ja peigmees peokorralduses kuidagi kokkuleppele ei jõua. Selgub aga, et täiusliku pulma saavad just planeerida inimesed, kel pealtnäha polegi midagi ühist.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Sotsiaalne eksperiment, mis uurib, kas suhted saavad areneda ilma monogaamiata. Rühm siiani monogaamseid paare katsetab, kas idee seksida teiste inimestega on vastuolus püsisuhte säilitamisega.
Gurmaanid Nicky ja Jose Adelaide’ist püüavad muljet avaldada oma hispaaniapärase menüü ja seksika Hispaania-teemalise kodurestoraniga.
Dokumentaalfilm Eesti ühiskonnategelasest, kunagisest poliitvangist ja väga erilisest naisest Lagle Parekust. Tema rännak algab 1941. aastal ja jõuab välja tänapäeva. Lagle Pareki esimene reis viis teda juba lapseeas koos perega küüditatuna Siberisse ning aastakümneid hiljem poliitvangina Mordva vangilaagrisse. Nendest sündmustest hoolimata ei meenuta Lagle seda aega kui kannatuste rada, vaid pigem kui seiklust. Parek on ideaalne eeskuju mõistmaks, kuidas kõikide raskuste puhul saab jääda inimeseks. See on lugu inimese olemusest ja kirest elada. Sealjuures Lagle ei väsi kordamast oma ema tarkust: “Pole vahet, kus sa elad, peaasi, et sa inimeseks jääd“.