Valelikud võrgutajad
E-N 21:30

 

Seksikas põnevusdraama neljas neiust, kes kohtuvad taas pärast nende kamba liidri Allisoni aastatagust salapärast kadumist.


Tüdrukud hakkavad saama sõnumeid kelleltki A-lt, kes ähvardab nende süngeimad saladused päevavalgele tuua. Kõhedust tekitab asjaolu, et sõnumid jätkuvad ka pärast Alisoni surnukeha leidmist. Näiliselt täiuslikku elu elavatel tüdrukutel on valgustkartvaid saladusi küllaga ja kaotada on palju - muuhulgas nii populaarsus kui ka sõbrad...

  • PäritolumaaUSA
  • Valmimisaasta2013
H4:E8
Süüdlase käsiraamat
Caleb üritab Hannat veenda Mona ebausaldusväärsuses. See aga tõukab Mona oma usaldusväärsust ootamatul moel tõestama. Emily taaskohtub oma kunagise ülemuse Zoega.
Duo 4
H4:E9
Sügavustesse
Paige korraldab Emilyle sünnipäevaks üllatuspeo. Mona isetu tegu toob Hannale ja ta emale vahelduseks ka ühe hea uudise.
Duo 4
H4:E10
Peeglil on kolm nägu
Proua DiLaurentis pakub Emilyle võimalust kolida Ali kunagisse tuppa. Aria avastab Jake’i asjadega tegeledes potentsiaalse juhtlõnga.
Duo 4
H4:E11
Põrmusta see lits
Ezra naaseb Aria juurde just siis, kui ta on otsustanud oma eluga edasi minna ja Jake’iga olla. Vesterni-teemalisest tantsupeost saab mäng A-ga. Kaasõpilane jälitab Hannat.
Duo 4
H4:E12
Nüüd sa näed mind, enam mitte
Kummaline mõistatus Alt viib võrgutajad Ravenswoodi, kus neid ootab ees šokeeriv avastus.
Duo 4
H4:E13
Elu pärast surma
Võrgutajad leiavad vihje, mille kohaselt võib Ali endiselt elus olla ja rikuvad selle käigus Ravenswoodi linna päeva tähistamise. Caleb leiab Mirandas sarnase hinge.
Duo 4